Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 857: Michał zostanie ojcem! Wyjazd z Oleną na Ukrainę będzie miał zaskakujący finał – ZDJĘCIA

2022-10-19 21:09

W 857 odcinku „Na dobre i na złe” wyjazd Oleny (Tetiana Malkova) i Michała (Mateusz Janicki) na Ukrainę będzie miał szczęśliwe zakończenie! Kosenko i Wilczewski nie tylko przeprowadzą operację ciężko rannego Tadka (Marcin Urbanke), umożliwiając jego transport do Leśnej Góry i ratując jego życie, ale również wspólnie odbiorą poród dziecka uchodźczyni z Ukrainy! W 857 odcinku „Na dobre i na złe” maluch urodzi się cały i zdrowy, a wdzięczna kobieta złoży Michałowi zaskakującą propozycję, na którą Wilczewski nie będzie mógł się nie zgodzić! Poznajcie szczegóły!

"Na dobre i na złe" odcinek 857 - środa, 19.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 857 odcinku „Na dobre i na złe” misja Oleny i Michała na Ukrainie dobiegnie końca i będzie miała zaskakujące zakończenie! Przede wszystkim lekarzom uda się uratować życie ciężko rannego Tadka, w którego brzuchu znalazło się kilka odłamków, a brak opatrunków doprowadził do sepsy. Kosenko i Wilczewski zdecydowali się operować na miejscu, dzięki czemu utrzymali Boruckiego przy życiu i umożliwili jego transport do Leśnej Góry, co do niedawna graniczyło z cudem. Niestety, nie obyło się bez dramatów, gdyż ich karetka znalazła się w pułapce Rosjan i tylko dzięki umiejętnościom Wowy (Dymyto Malkov) udało im się nie trafić na minę, ale już nie udało się uniknąć postrzelenia Oleny. Na szczęście, w 857 odcinku „Na dobre i na złe” Ukrainka przeżyje, ale na tym dobre wieści się nie skoczą!

W trakcie powrotu do Polski w 857 odcinku „Na dobre i na złe” Michał i Olena natkną się na dwie ukraińskie uchodźczynie, w tym jedną w zaawansowanej ciąży. Kobiety nie będą w stanie dalej iść, dlatego Wilczewski zgodzi się je ze sobą zabrać karetką. Nagle ciężarna Ukrainka zacznie rodzić, a Michał i Olena przyjmą pierwszy wspólny poród. Na szczęście, chłopiec urodzi się cały i zdrowy i przyjmie imię po tacie, który zginął na froncie. W 857 odcinku „Na dobre i na złe” kobieta postanowi odwdzięczyć się Michałowi za pomoc i postanowi złożyć mu zaskakującą propozycję!

- A czy mogę o coś spytać doktora? – zapyta Olenę.

- Tak, oczywiście – usłyszy w odpowiedzi.

- Czy zgodzi się być ojcem chrzestnym mojego Dymitra? – przekaże lekarce.

Wtedy w 857 odcinku „Na dobre i na złe” Olena, w imieniu matki dziecka, zapyta Michała czy zgodzi się zostać ojcem chrzestnym, na co Wilczewski oczywiście przystanie, gdyż nie będzie wypadało mu odmówić! Na twarzy Michała pojawi się szeroki uśmiech, a z ust Ukrainki polecą kolejne gorące podziękowania w kierunku doktora!

- Michał, ona pyta, czy zgodzisz się zostać ojcem chrzestnym małego – przetłumaczy Olena.

- Tego się nie odmawia – uśmiechnie się Michał.

- Zgodził się – przekaże jej.

- Dziękuję! – ucieszy się szczerze w 857 odcinku „Na dobre i na złe”.

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze