Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 854: Przerażający wypadek Blanki! Potrąci ją nastolatek bez uprawnień i okradnie – ZDJĘCIA

2022-09-28 21:28

W 854 odcinku „Na dobre i na złe” (emisja w środę 28.09.2022 o 20.55 w TVP2) Blanka (Pola Gonciarz) stanie się ofiarą potwornego wypadku! W jej rower z impetem wjedzie nastoletni Kamil (Mateusz Czułowski), który wsiądzie za kierownicę bez prawo jazdy, aby dowieść do szpitala chorego ojca (Artur Paczesny). Niestety, przez nieuwagę w 854 odcinku „Na dobre i na złe” chłopak potrąci Consalidę i nie udzieli jej żadnej pomocy, a po wszystkim jeszcze zabierze jej telefon. Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 854 - środa, 28.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 854 odcinku „Na dobre i na złe” Krzysiek (Mateusz Damięcki) w końcu się przełamie i zaprosi Blankę (Pola Gonciarz) na kawę. Oczywiście, Cosalida przyjmie zaproszenie, ciągle łudząc się, że między nią a Radwanem będzie coś więcej, ale kolejny raz się przeliczy. Jeden telefon od Joanny Gawryło (Monika Kaleńska) sprawi, że Krzysiek poleci do niej jak na skrzydłach i wystawi Blankę bez słowa wyjaśnienia. Urażona Consalida wypije kawę, po czym wsiądzie na rower i zacznie wracać do domu. W międzyczasie Radwan przypomni sobie o ich spotkaniu i zjawi się w bistro, ale na próżno, bo Blanki tam już nie będzie i nie odbierze od niego telefonu. W 854 odcinku „Na dobre i na złe” Consalida znajdzie się już na głównej drodze i wtedy dojdzie do tragedii…

W 854 odcinku „Na dobre i na złe” Andrzej, ojciec Kamila gorzej się poczuje w czasie ich wyprawy do lasu. Stan mężczyzny będzie na tyle poważny, że nastolatek zdecyduje się wsiąść za kierownicę mimo braku uprawnień, aby jak najszybciej dowieść ojca do szpitala, gdyż żaden z nich nie będzie miał ze sobą nawet telefonu.

- Synu, ty umiesz prowadzić? – spyta ojciec.

- Prawdziwym samochodem jeździ się trochę inaczej niż tym w grach – przyzna.

Początkowo, w 854 odcinku „Na dobre i na złe” Kamil będzie radził sobie całkiem nieźle, ale jak tylko ojciec zacznie skarżyć się na potworny ból, to chłopak zwróci na niego wzrok i przestanie obserwować drogę! Wtedy dojdzie do tragedii, gdyż Kamil nie zauważy Blanki i z impetem wjedzie w jej rower, doprowadzając do wypadku! Consalida upadnie, a chłopak będzie przekonany, że ją zabił!

- Chyba kogoś przejechałem – przestraszy się Kamil i natychmiast zatrzyma samochód.

Na szczęście, wypadek Blanki w 854 odcinku „Na dobre i na złe” nie okaże się być poważny. Consalida wstanie na nogi o własnych siłach, a przerażony Kamil wyskoczy z samochodu. Wtedy Blanka dozna szoku, gdyż dostrzeże, że potrącił ją nastolatek, który na pewno nie ma nawet prawo jazdy!

- Nic ci nie jest? – spyta.

- Nie, prawie mnie… ile ty masz lat? – spyta zaskoczona.

- Masz telefon? – odpowie pytaniem na pytanie.

- Masz prawo jazdy? – zrewanżuje się.

- Muszę zadzwonić na 112 – rzuci chłopak, przez co Blanka będzie przekonana, że ma na myśli ją.

- Nie no nic mi się nie stało aż tak, ale nie wiem może masz rację – uzna, sięgając po telefon.

Wtedy w 854 odcinku „Na dobre i na złe” Kamil wyrwie jej telefon z ręki, wprawiając Blankę w jeszcze większe osłupienie. Consalida zdąży tylko krzyknąć, ale jak zobaczy, że chłopak nie ucieka tylko błaga o karetkę dla chorego ojca, to sama zbagatelizuje swój stan i ruszy mu na pomoc!

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze