Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 854: Zbuntowany Kubuś wyprowadzi się od Joanny! Wyprze się matki i wybierze dom dziecka – ZDJĘCIA

2022-09-28 21:28

W 854 odcinku „Na dobre i na złe” (emisja w środę 28.09.2022 o 20.55 w TVP2) Kubuś (Wiktor Trojan) nie będzie mógł darować Joannie (Monika Kaleńska), że pozbawiła go kontaktu z Piotrem Gawryło (Marek Bukowski). Chłopiec już dłużej nie wytrzyma z nią mieszkania pod jednym dachem i postanowi się wyprowadzić. W 854 odcinku „Na dobre i na złe” Kubuś spakuje swoje rzeczy, a gdy Joanna spróbuje go zatrzymać, to ją kopnie! Bezradna Gawryło zadzwoni z prośbą o pomoc do Radwana (Mateusz Damięcki), ale synek nie będzie chciał iść na ustępstwa. Będzie wolał zamieszkać w domu dziecka niż zostać z Joanną!

"Na dobre i na złe" odcinek 854 - środa, 28.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 854 odcinku „Na dobre i na złe” Kubuś nie pogodzi się z tym, że Joanna całkowicie odcięła go od Piotra. Tym bardziej, że Gawryło zdąży go przekonać, że to właśnie przez nią zniknął i to ona ograniczała im kontakty! Oczywiście, nie będzie w tym ani grama prawdy, gdyż Piotr sam postanowił opuścić rodzinę i zniknąć, w czasie, gdy Joanna szalała z niepokoju i za wszelką cenę próbowała go odnaleźć, ale jej mąż przepadł jak kamień w wodę. Wrócił niespodziewanie, jak gdyby nic się nie stało i już dążył zbuntować Kubusia przeciwko przybranej matce. W 854 odcinku „Na dobre i na złe” chłopiec będzie miał już serdecznie dość Joanny i postanowi się od niej wyprowadzić! Spakuje wszystkie swoje rzeczy i uniemożliwi jej zatrzymanie go. Wówczas Gawryło nie będzie miała już opcji jak tylko ściągnąć na pomoc Radwana!

Oczywiście, Krzysiek w 854 odcinku „Na dobre i na złe” rzuci wszystko i natychmiast uda się do domu Joanny, gdzie zastanie Kubusia wynoszącego swoje walizki. Radwan będzie zaskoczony zachowaniem chłopca, który na próbę zatrzymania go przez przybraną matkę posunie się do agresji! Krzysiek uzna, że nie może tego tak zostawić i obieca Joannie, że to załatwi, ale to nie będzie takie proste. Kubuś będzie zdecydowany na przeprowadzkę nawet do domu dziecka!

- Kuba, Kubuś, a dokąd się wybierasz? – zacznie Krzysiek.

- Wolę mieszkać w domu dziecka niż z mamą niż z tą kobietą – zadeklaruje.

Radwan w 854 odcinku „Na dobre i na złe” spróbuje wybić Kubusiowi ten pomysł z głowy i odwoła się do jego uczuć, ale synek będzie miał mocne argumenty. Jednak Krzysiek tak łatwo nie odpuści.

- Rozumiem, ale mama będzie się martwiła, będzie się denerwować – wyjaśni mu.  

- Nie będzie, przecież nie jest moją prawdziwą mamą – stwierdzi chłopiec.

- Jak to nie jest twoją prawdziwą mamą, poczekaj. Co nie opiekuje się tobą codziennie, nie? Co nie pilnuje, abyś mył zęby, nie czyta ci na dobranoc? – wyliczy mu.

- Ale ona jest okropna! Traktuje mnie jak dzidziusia! – zdradzi.

- A ty chcesz, aby traktowała cię jak prawdziwego faceta, tak? No to musisz zachowywać się jak prawdziwy facet. Słyszałem, że kopnąłeś mamę? Nie powinieneś jej przeprosić? – poradzi, na co Kubuś się obrazi.

Wtedy w 854 odcinku „Na dobre i na złe” Kubuś aż wybuchnie. Synek w końcu przyzna, co leży mu na sercu, a Krzysiek zda sobie sprawę, że jest w tym sporo jego winy. Radwan przeprosi go za całą sytuację, a Kubuś mu wybaczy i zgodzi się zmienić zdanie! Co prawda, nie wróci do Joanny, ale zdecyduje się przenieść do Krzyśka.

- Ale mnie nikt nie przeprasza! Nikt! Nigdy! – wykrzyczy.

- Ja cię przepraszam, ja myślałem, że Gawryło będzie dobrym tatą, że będzie lepszy ode mnie, ale dałem ciała. Wszyscy daliśmy. Mama, ja, on. Pomyliłem się i przepraszam cię – przyzna, po czym synek się do niego przytuli.

- Chodźmy, zamieszkam z tobą – uśmiechnie się.

- A Waszek? – dopyta.

- Masz materac? Mogę spać na materacu – uzna Kubuś.

- Jeszcze nie mam materaca, ale… kupię – zgodzi się Radwan na oczach Joanny w 854 odcinku „Na dobre i na złe”.

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze