Na dobre i na złe, odcinek 853: Wiadomość Piotra Gawryły do Kuby doprowadzi Joannę do szału! Nastawi przeciwko niej syna - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 853: Wiadomość Piotra Gawryły do Kuby doprowadzi Joannę do szału! Nastawi przeciwko niej syna - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 853: Wiadomość Piotra Gawryły do Kuby doprowadzi Joannę do szału! Nastawi przeciwko niej syna - ZDJĘCIA

2022-09-21 21:13

W 853 odcinku "Na dobre i na złe" Piotr Gawryło (Marek Bukowski), uznany za zaginionego mąż Joanny (Monika Kaleńska), za jej plecami odezwie się do syna! Wiadomość od Piotra da Kubusiowi (Wiktor Trojan) nadzieję, że odzyska drugiego ojca, że będzie jak dawniej. Ale kiedy Joanna zobaczy jak Kuba wymienia SMS-y z kimś kto podaje się za jego ojca, będzie o krok od błędu. Żeby upewnić się, że to naprawdę Piotr w 853 odcinku "Na dobre i na złe" zadzwoni pod wyświetlony numer. Odkryje, że to zaginiony Gawryło kontaktuje się z Kubusiem i dostanie ataku furii. Zwłaszcza kiedy ustali, że Piotr nastawi przeciwko niej dziecko. Co wydarzy się dalej w tym wątku? Zobacz ZDJĘCIA z 853 odcinka "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" odcinek 853 - środa, 21.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Zaginiony Piotr Gawryło w 853 odcinku "Na dobre i na złe" przerwie milczenie i zacznie wysyłać SMS-y do Kuby! Nie da znać żonie Joannie, że żyje, ale nigdy do niej nie wróci, lecz spróbuje manipulować synem zmarłej Hany (Kamilla Baar) i Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki), którego wychowywał od urodzenia. Szok jaki przeżyje Joanna na widok wiadomości od Piotra do Kubusia w 853 odcinku "Na dobre i na złe" zamieni się w wybuch szału. Najpierw Aśka nie uwierzy w to, że to Piotr pisze do Kuby SMS-y. Zacznie nawet panikować, że 6-latek wpadł w pułapkę jakiegoś pedofila.

Nie przegap: Na dobre i na złe, odcinek 853: Hania i Michał nie będą razem! Wilczewski zdecyduje o definitywnym rozstaniu

W 853 odcinku "Na dobre i na złe" Joanna porozmawia z Piotrem, pierwszy raz od zaginięcia

Przerażona Aśka w 853 odcinku "Na dobre i na złe" zabierze Kubie telefon, by ustalić kim jest nadawca SMS-ów. - Kto do ciebie pisze? Kto podpisuje się „tata”?! Rozmawialiśmy, mówiłam ci, jak masz się zachowywać, kiedy będzie cię zaczepiał ktoś obcy!

- To nie jest ktoś obcy, to jest tata!

- Jaki tata?! O czym ty mówisz?!

- Piotr Gawryło, mój tata! - krzyknie Kubuś. Na dźwięk tych słów w 853 odcinku "Na dobre i na złe" Joanna aż zblednie. Nie zapanuje nad emocjami, nie po tym co przeszła po zaginięciu Piotra, przekonana o tym, że jej mąż nie żyje. W finale Joanna odkryje, że z małym naprawdę skontaktował się jego ojciec: Piotr Gawryło. Ale rozmowa z mężem – pierwsza od dnia, w którym nagle zniknął, porzucił rodzinę – wcale jej nie ucieszy.

Sprawdź też: Na dobre i na złe. Blanka zapomni o Radwanie! Uwikła się w romans z bandytą Mario - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Joanna w 853 odcinku "Na dobre i na złe" zażąda od Piotra, żeby zniknął z jej życia raz na zawsze

Między Joanną i Piotrem w 853 odcinku "Na dobre i na złe" dojdzie do awantury. Bo Aśka zda sobie sprawę, że mąż coś knuje za jej plecami, że manipuluje Kubusiem, wmawia mu same kłamstwa na jej temat. - Jak mogłeś pisać do niego w tajemnicy? Jak mogłeś okłamywać dziecko, że zabraniam mu kontaktu z tobą, o co ci chodzi?! Ja cię szukałam, wariowałam z niepokoju!

- Nie wiem, co mam ci powiedzieć… - tylko na takie wyjaśnienia w 853 odcinku "Na dobre i na złe" będzie stać Piotra. Reakcja Joanny, która będzie bliska obłędu nie pozostawi żadnych wątpliwości, że ich małżeństwo już się skończyło, że nawet jak Piotr wróci, to nie będą już razem.  - Masz zniknąć z jego życia, z naszego życia! Nie chcę cię znać, kłamco! Nie waż się nigdy więcej pisać, dzwonić, nie kontaktuj się z Kubą, nie próbuj się tu pojawiać, bo nie ręczę za siebie! Daj nam wreszcie spokój! Chcę być wolna, rozumiesz?! Wolna! Chcemy zacząć normalnie żyć! 

Po rozmowie z Piotrem w 853 odcinku "Na dobre i na złe" Joanna będzie totalnie rozbita. Zabroni Kubusiowi pisać do ojca, nieświadoma tego, że 6-latek odwróci się od niej w najmniej spodziewanym momencie i jeszcze bardziej ją zrani niż Piotr.

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Najnowsze