Na dobre i na złe

Na dobre i na złe. Blanka zapomni o Radwanie! Uwikła się w romans z bandytą Mario - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2022-09-11 21:15

Zwiastun "Na dobre i na złe" w nowym sezonie odsłania kulisy romansu Blanki (Pola Gonciarz) i Mario Milewskiego (Marcin Korcz), którego poznała w nocnym klubie! To już pewne, że młoda Consalida i Mario zostaną kochankami i nic nie wskazuje na to, żeby prawdziwa tożsamość bandyty wyszła na jaw. Co więcej, Gloria (Aleksandra Grabowska), którą Mario zastraszy, która ma sporo na sumieniu, dlatego mafia chce ją dopaść, nie uprzedzi Blanki kim naprawdę jest czarujący chłopak z klubu. Wkrótce w "Na dobre i na złe" Blanka zakocha się w Mario i boleśnie tego pożałuje. Zobacz ZDJĘCIA i ZAPOWIEDŹ nowych odcinków "Na dobre i na złe".

Czy Blanka w "Na dobre i na złe" dowie się, że Mario Milewski to bandyta, który napadł na Glorię i jest z mafii?

Romans Blanki i Mario w "Na dobre i na złe" w kolejnych odcinkach będzie konsekwencją milczenia Glorii, która nie tylko przed Consalidą, ale także przed innymi kolegami z Leśnej Góry będzie skrywała mroczne tajemnice. Nikt nie będzie podejrzewał, że napad na Glorię był zaplanowany przez mafię, która bardzo chce dopaść młodą lekarkę. Dlaczego? To wyjaśni się już niebawem w "Na dobre i na złe", gdy powoli zaczną wychodzić fakty z dawnego życia Glorii, które chciałaby wymazać z pamięci. Niestety ofiarą bandyty Mario Milewskiego stanie się także Blanka, która będzie przekonana, że to bohater z klubu, który pomógł jej ocalić przyjaciółkę przed porwaniem.

Nie przegap: Na dobre i na złe, odcinek 853: Zaskakujący powrót Piotra Gawryły. Joanna pobędzie się go raz na zawsze

Kulisy serialu "Na dobre i na złe" ze zwiastunem nowego sezonu odsłaniają sceny z zakochaną Blanką w łóżku z Mario. Widać na nich wyraźnie, że bandyta sprytnie podejdzie Consalidę, zdobędzie jej serce, żeby zrealizować plan wobec Glorii. Ale wcześniej w 854 odcinku "Na dobre i na złe", którego emisja w środę, 28.09.2022, Blanka ostatecznie zakończy związek z Krzysztofem Radwanem (Mateusz Damięcki).

Koniec Blanki i Radwana w 854 odcinku "Na dobre i na złe"

I to w chwili gdy w 854 odcinku "Na dobre i na złe" Radwan zaplanuje wreszcie randkę z Blanką. Na drodze do umówienia się z nią na kawę stanie ponownie zbuntowany Kubuś (Wiktor Trojan), którym Krzysztof musi się zająć. Syn Radwana nie będzie dłużej chciał mieszkać z matką Joanną (Monika Kaleńska). Postanowi przeprowadzić się do Krzysztofa. Kubuś wyzn, że od mieszkania ze swoją mamą woli już nawet dom dziecka. Blanka, po przypadkowej rozmowie z Kubą w szpitalu, dojdzie do wniosku, że serce Radwana jest już zajęte przez jego nową rodzinę. Da więc szansę Mario, który z uporem maniaka będzie ją podrywał.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1673: Serce Magdy nie wytrzyma! Dostanie ataku zanim Andrzej powie jej o ciąży Julii i zdradzie - ZDJĘCIA

- Nowy sezon "Na dobre i na złe" to jak zawsze dużo nowych emocji, nowi bohaterowie. Blanka dalej będzie się rozwijać w swoich pasjach, w leczeniu, ale także stawia na nowość w swoim życiu, na Mario, na nowego mężczyznę. Postanawia zakończyć relację z Radwanem. Przynajmniej taką, o jaką jej chodziło. Teraz zaczyna wszystko od nowa i mam nadzieję, że będzie szczęśliwa - zapowiedziała Pola Gonciarz w "Kulisach serialu Na dobre i na złe". Ale szczęście Blanki z Mario nie potrwa długo.

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Najnowsze

Materiał sponsorowany