Na dobre i na złe, odcinek 852: Blanka w pułapce gwałciciela! To Mario z klubu brutalnie zaatakuje Glorię - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 852: Blanka w pułapce gwałciciela! To Mario z klubu brutalnie zaatakuje Glorię - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 852: Blanka w pułapce gwałciciela! To Mario z klubu brutalnie zaatakuje Glorię - ZDJĘCIA

2022-09-14 21:24

Marcin Korcz, który do obsady "Na dobre i na złe" dołączy w nowym sezonie po wakacjach, będzie czarnym charakterem, bezwzględnym gwałcicielem! Nie tylko Blanka Consalida (Pola Gonciarz) wpadnie w pułapkę przystojnego Mario Milewskiego (w tej roli Marcin Korcz), którego pozna w klubie. Dopiero w 852 odcinku "Na dobre i na złe" okaże się kim naprawdę jest Mario. Po brutalnym napadzie na Glorię (Aleksandra Grabowska), podejrzany znajomy z klubu trafi do szpitala w Leśnej Górze. Blanka nie będzie miała pojęcie, że Mario to gwałciciel i bandyta, który zacznie grozić Glorii, żeby nie odważyła się zawiadomić policji. Sprawdź, co wydarzy się w 852 odcinku "Na dobre i na złe" i zobacz ZDJĘCIA.

"Na dobre i na złe" odcinek 852 po wakacjach - środa, 14.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Marcin Korcz jako Mario w "Na dobre i na złe" pojawi się już na początku nowego sezonu, ale wbrew krążącym plotkom nie będzie nową miłością Blanki Consalidy! Ich pierwsze spotkanie będzie nieprzypadkowe, nastąpi w nocnym klubie w 851 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach, gdzie przystojny nieznajomy wypatrzy Blankę i Glorię przy barze i od razu zacznie podrywać Consalidę. W tym czasie dwóch jego kolegów zbirów zajmie się Glorią. Babski wieczór przyjaciółek z Leśnej Góry skończy się wstrząsającymi scenami napadu na Glorię i próby gwałtu!

Nie przegap: Na dobre i na złe po wakacjach. Straszny finał wypadu Blanki i Glorii do klubu w 851 odcinku! Zbiry porwą ją po narkotykach - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Na dobre i na złe ZWIASTUN 851 odcinka po wakacjach. Tragiczny finał wypadu Blanki i Glorii do klubu

W 852 odcinku "Na dobre i na złe" Gloria nie będzie pamiętała napadu w klubie!

W 852 odcinku "Na dobre i na złe" po tym co Gloria przeżyje w nocnym klubie, po odurzeniu narkotykami, bestialskiej napaści seksualnej i porwaniu, zwierzy się Blance, że postanowiła nie zgłaszać na policję tego, co przydarzyło jej w barze. Wyjaśni, że niewiele pamięta i nie chce, aby dowiedział się o tym jej ukochany Tadek (Marcin Urbanke), który pojedzie na Ukrainę jako wolontariusz, pomagać ofiarom wojny.

Blanka w 852 odcinku "Na dobre i na złe" będzie oburzona i zaskoczona decyzją przyjaciółki. Na próżno spróbuje przekonać Glorię, że sprawcy napadu powinni być złapani i ukarani, zanim skrzywdzą inną kobietę. Gloria nie będzie pamiętała zbyt dobrze napastników, ale samego Mario rozpozna gdy nagle nieprzytomny trafi do szpitala.

Sprawdź też: Na dobre i na złe. Blanka w ciąży? Pola Gonciarz z ciążowym brzuszkiem na planie - ZDJĘCIA

Kim jest Mario Milewski z "Na dobre i na złe"? Gwałciciel w 852 odcinku odsłoni prawdziwą twarz

Nieoczekiwanie w 852 odcinku "Na dobre i na złe" w Leśnej Górze jako pacjent pojawi się właśnie Mario Milewski, którego lekarki poznały tragicznego wieczoru. Okaże się, że został brutalnie pobity, bo jak będzie twierdził stanął w obronie zaatakowanej Glorii. Blanka nie będzie miała pojęcia, że Mario w rzeczywistości brał udział w brutalnym ataku na Glorię i chce zbliżyć się do lekarki. Biorąc nieznajomego z klubu za bohatera poprosi go o złożenie zeznań. Gloria nie przyzna się przyjaciółce do tego, że Mario jest jej dobrze znany.

- Pamięta pan sobotni wieczór w klubie? Bardzo nam pan wtedy pomógł...

- Pamiętam ciebie... Będziemy mówić do siebie na pan? Co mi jest?

- Masz dwa złamane żebra i dużo siniaków. Z tomografii głowy wynika, że masz jeszcze krwiak w mózgu. Świadczy to o dużym urazie głowy – poinformuje Blanka. - Tamtego dnia w klubie mojej koleżance ktoś wrzucił coś do drinka. Widziałeś to? – zapyta Consalida, ale w 852 odcinku "Na dobre i na złe" Mario skłamie, że nic nie widział.

- Pomogłeś nam, a teraz ktoś ciebie pobił. Czy to nie dziwne? Moja koleżanka nic nie pamięta z tamtego dnia, tylko dlatego nie zgłosiła jeszcze niczego na policji. Ja mogę potwierdzić co się wydarzyło i co widziałam. Czy ty też mógłbyś złożyć zeznania? – zacznie naciskać Blanka i wtedy Mario nagle szybko utnie temat.

Później w 852 odcinku "Na dobre i na złe" Mario odsłoni przed Glorią prawdziwą twarz - bandyty i gwałciciela. Przekazuje jej wiadomość od mocodawców, którzy zlecili porwanie lekarki, aby nie mieszała w sprawę policji inaczej może stać się jej coś złego. To już pewne, że Marcin Korcz zostanie w obsadzie "Na dobre i na złe" na dłużej. Bezwzględny Mario zamieni w koszmar życie Glorii, a Blanka będzie jego kolejną ofiarą!

Najnowsze