Na dobre i na złe. Blanka w ciąży? Pola Gonciarz z ciążowym brzuszkiem na planie - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram/ vod.tvp.pl Na dobre i na złe. Blanka w ciąży? Pola Gonciarz z ciążowym brzuszkiem na planie - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe

Na dobre i na złe. Blanka w ciąży? Pola Gonciarz z ciążowym brzuszkiem na planie - ZDJĘCIA

2022-08-17 21:33

Blanka, którą w "Na dobre i na złe" gra Pola Gonciarz, będzie w ciąży w nowym sezonie? 24-letnia aktorka zaskoczyła wszystkim ciążowym zdjęciem na profilu na Instagramie, które pochodzi z planu produkcji, na którym teraz pracuje. Prywatnie Pola Gonciarz nie jest w ciąży, ale dziecka będzie spodziewała się jej bohaterka. To możliwe, żeby Blanka z "Na dobre i na złe" po wakacjach została matką? Już jedno zdjęcie ciężarnej Gonciarz sporo wyjaśnia. Poznaj szczegóły.

Czy Blanka w "Na dobre i na złe" po wakacjach będzie w ciąży?

U Blanki Consalidy w nowym sezonie "Na dobre i na złe" zajdzie sporo zmian. W życiu młodej lekarki z Leśnej Góry pojawi się nowy mężczyzna, a jej miłość do Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki) raczej nie ma większych szans doczekać się szczęśliwego finału. Od dawna Blanka i Radwan się kochają, ale wciąż się mijają, stale ktoś lub coś stale im na drodze. Tym kimś w "Na dobre i na złe" po wakacjach będzie przystojniak z klubu, którego Blanka pozna pewnego wieczoru, a którego zagra Marcin Korcz! To z nim Blanka zajdzie w ciążę?

Nie przegap: Wojtuś nie wróci do M jak miłość. Wyrzucony z obsady Feliks Matecki przerwał milczenie! Już nie ma złudzeń - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe. Hania i Michał znów razem. Blanka z nowym facetem, a Radwan z żoną Gawryły

Pola Gonciarz w ciąży zaskoczyła wszystkich na Instagramie błogosławionym stanem! Ale od razu zaznaczyła, że matką zostanie i dziecko urodzi nowa postać, w którą się wcieli o imieniu Milena w produkcji pt. "Lilia". Bo oprócz "Na dobre i na złe" przed 24-letnią gwiazdą jeszcze inne aktorskie wyzwania. Razem z Mateuszem Damięckim przygotowuje się także do premiery spektaklu "Bliżej" w Teatrze 6. Piętro. Cały czas gra także Blankę Consalidę, której życie w "Na dobre i na złe" w nowym sezonie odmieni się w zaskakujący sposób. 

Sprawdź też: Produkcja M jak miłość zażądała od Moniki Mielnickiej, żeby schudła! Była za gruba do roli Lilki i źle wyglądała na ekranie - ZDJĘCIA

Zwiastun "Na dobre i na złe" po wakacjach i relacje z planu, które publikuje na Instagramie Pola Gonciarz z Marcinem Korczem i Mateuszem Damięckim, wskazują na miłosną rewolucję u Blanki, zwrot w jej relacjach z Radwanem i nowy związek z mężczyzną, którego pozna w klubie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze