Na dobre i na złe, odcinek 848: Krzysztof Radwan odzyska syna! Tak wyjaśni Kubusiowi, co łączyło go z Haną - ZDJĘCIA

i

Autor: VOD TVP Na dobre i na złe, odcinek 848: Krzysztof Radwan odzyska syna! Tak wyjaśni Kubusiowi, co łączyło go z Haną - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 848: Krzysztof Radwan odzyska syna! Tak wyjaśni Kubusiowi, co łączyło go z Haną - ZDJĘCIA

2022-05-18 20:26

W 848 odcinku "Na dobre i na złe" Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) w końcu odzyska Kubusia (Wiktor Trojan), którego przed laty odebrał mu Piotr Gawryło (Marek Bukowski)! Mąż Hany (Kamilla Baar) tuż po jej śmierci odebrał mu synka i dał jasno do zrozumienia, że nigdy go nie zobaczy, jednak w W 848 odcinku "Na dobre i na złe" wszystko się zmieni! Krzysiek najpierw upewni się z badań DNA, że to on jest biologicznym ojcem Kubusia, a następnie we wzruszający sposób dotrze do synka, tłumacząc mu swoją relację z Haną! Poznajcie szczegóły i zobaczcie poruszające ZDJĘCIA w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 848 - środa, 18.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 848 odcinku "Na dobre i na złe" Joanna Gawryło odbierze wyniki badań na ojcostwo Kubusia, z których jasno będzie wynikało, że to Krzysztof Radwan, a nie jej mąż Piotr Gawryło, jest biologicznym ojcem chłopca! Niestety, Joannie nie będzie dane dowiedzieć się, co w przeszłości zaszło między Krzyśkiem a Piotrem in dlaczego to jej mąż wychowywał nieswojego syna, gdyż Piotr Gawryło ciągle się nie odnajdzie, mimo zatrudnienia detektywa. Gawryło zacznie już nawet oswajać się z myślą, że Piotr nie żyje i sama spróbuje wytłumaczyć całą sytuację Kubusiowi, ale to wcale nie będzie łatwe... W 848 odcinku "Na dobre i na złe" Kubuś źle zareaguje na wieść o nowym tacie i nawet nie będzie chciał Krzyśka znać!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 849: Dramatyczny finał procesu Michała! Prokurator Siekierski zniszczy go w sądzie. Wyjdzie na jaw, dlaczego tak się na niego uwziął – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Krzysztof Radwan dociera do Kubusia w 848 odcinku "Na dobre i na złe" >>>

Jednak Radwan w 848 odcinku "Na dobre i na złe" tak łatwo nie odpuści i zrobi wszystko, aby zbliżyć się do syna! Nie pozwoli sobie drugi raz odebrać dziecka, ani tym bardziej go stracić, szczególnie, że odzyskanie go ma już na wyciągnięciu ręki! Krzysiek zjawi się w domu Joanny, aby osobiście wytłumaczyć Kubusiowi, co połączyło go z tragicznie zmarłą Haną, a także dlaczego wychowywał go Piotr, ale Kubuś nie będzie miał ochoty go słuchać!

- Nie chce wyjść z pokoju - oznajmi Joanna.

Wtedy w 848 odcinku "Na dobre i na złe" Krzysiek poprosi Joannę, aby pozwoliła mu to załatwić osobiście. Choć Gawryło nie będzie przekonana do tego pomysłu, to jednak pod naciskiem Radwana zgodzi się na ich spotkanie!

- Może ja teraz do niego pójdę, co? - zaproponuje Krzysiek.

- No nie wiem, czy to jest dobry pomysł - przestraszy się.

- Zaufaj mi. Chociaż trochę - poprosi Radwan, po czym weźmie ze sobą kopertę ze zdjęciami i uda się na górę.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 849: Przerażający wypadek Kubusia! Radwan odzyska syna i doprowadzi do tragedii - ZDJĘCIE

Radwan w 848 odcinku "Na dobre i na złe" nie wejdzie do pokoju Kubusia tylko zatrzyma się przy jego drzwiach, przy których usiądzie podobnie jak z drugiej strony jego syn. Radwan nie będzie nic mówił tylko po kolei zacznie wyjmować z koperty swoje zdjęcia z Haną, na których będzie widać łączące ich uczucie i po kolei zacznie podawać je Kubusiowi przez szparkę w drzwiach. Oczywiście, Kubuś dokładnie obejrzy wszystkie zdjęcia i zacznie rozumieć, że w przeszłości jego mama i Krzysiek bardzo się kochali! Początkowo w 848 odcinku "Na dobre i na złe" Kubuś nie odważy się wyjść z pokoju, dlatego Joanna zdecyduje się interweniować, jednak po chwili zmieni zdanie!

- Chyba powinniśmy dać mu spokój - uzna Joanna.

- Masz rację, nie powinniśmy dłużej go naciskać - wyzna Radwan, po czym z pokoju wyjdzie Kubuś i natychmiast wtuli się do Joanny, a następnie do Krzyśka, który zrozumie, że w końcu odzyskał synka!

Spójrz również: Koniec Na dobre i na złe. Michał wyjdzie z więzienia w ostatnim 850 odcinku i znów będzie z Hanią? - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe. Radwan nigdy nie powie Kubie, że jest jego ojcem?
Najnowsze