Na dobre i na złe, odcinek 846: Maks Beger zacznie molestować stażystkę?! Lena doniesie o wszystkim Agacie – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 846: Maks Beger zacznie molestować stażystkę?! Lena doniesie o wszystkim Agacie – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 846: Maks Beger zacznie molestować stażystkę?! Lena doniesie o wszystkim Agacie – ZDJĘCIA

2022-05-04 20:38

W 846 odcinku „Na dobre i na złe” Maks (Tomasz Ciachorowski) wróci do swoich starych nawyków i znów zacznie wykorzystywać swoją pozycję do molestowania koleżanek z pracy?! Beger przyjmie pod swoje skrzydła czwórkę młodych stażystów, a z jedną z nich odbędzie prywatną rozmowę w swoim gabinecie. Tuż po ich spotkaniu w 846 odcinku „Na dobre i na złe” Lena (Weronika Zubowicz) poleci na skargę do Agaty (Emilia Komarnicka-Klynstra) i doniesie jej, że Beger napastował ją seksualnie! Czy Maks znajdzie sobie kolejną ofiarę w Leśnej Górze?!

"Na dobre i na złe" odcinek 846 - środa, 4.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Szok w 846 odcinku „Na dobre i na złe”! Maks Beger znów zacznie wykorzystywać swoją pozycję, aby molestować atrakcyjne koleżanki z pracy? Przypomnijmy, że w Leśnej Górze jego ofiarą padła już pielęgniarka Dagmara (Maryla Morydz), z kolei w innym szpitalu na celowniku kardiologa znalazła się Inga (Małgorzata Neczyperowicz). Czy tym razem Beger zaatakuje po raz trzeci i weźmie sobie na cel młodą i atrakcyjną stażystkę Lenę?!

W 846 odcinku „Na dobre i na złe” Maks przyjmie pod swoje skrzydła czwórkę młodych stażystów z Akademii Medycznej: Łukasza (Dominik Mirecki), Julka (Mateusz Dymidziuk), Oliwię (Irmina Liszkowska) oraz Lenę. Jednak w porównaniu do swoich kolegów Lenie wcale nie będzie zależało na nauce i ciężkiej pracy, gdyż będzie przekonana, że swoim sprytem i inteligencją może osiągnąć więcej i postanowi to wykorzystać.

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 845: Przesłuchanie Hani! Pogrąży aresztowanego Michała swoimi zeznaniami?

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ spotkanie Leny i Maksa Begera w w 846 odcinku „Na dobre i na złe” >>>

W 846 odcinku „Na dobre i na złe” Lenie obije się o uszy, że ich opiekun roku do najświętszych nigdy nie należał. Stażystka dowie się, że Maks jest szczególnie wrażliwy na kobiecie wdzięki, a nawet, że w przeszłości był oskarżony o molestowanie seksualne! Lena uzna, że to dobry sposób, aby bez problemów zaliczyć praktyki, dlatego zastawi na Maksa pułapkę. Stażystka uda się do swojego opiekunka na rozmowę sam na sam, ale nim do tego dojdzie rozepnie bluzkę i mocniej wyeksponuje swój dekolt, dzięki czemu w 846 odcinku „Na dobre i na złe” osiągnie to, co chce!  

- Panie doktorze, mogę prosić na słówko – zacznie Lena.

- Słucham – zaciekawi się.

- To dość delikatna sprawa. Wolałabym w 4 oczy – wyjaśni stażystka.

- Dobrze, zapraszam do mojego gabinetu – powie Maks.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 845: Blanka wróci od Wiki i przekaże Radwanowi zaskakujące nowiny o synach Consalidy – WIDEO

Następnego dnia w 846 odcinku „Na dobre i na złe” Lena zjawi się w gabinecie Agaty Woźnickiej! Stażystka poprosi dyrektorkę szpitala o zmianę opiekuna, ale Woźnicka nie będzie ku temu skłonna, dlatego Lena postawi wszystko na jedną kartę i przyzna się, że padłą ofiarą napaści seksualnej ze strony Begera!

- Problem polega na tym, że… - zacznie Lena.

- Byłoby dobrze, żeby ze wszystkimi problemami zgłaszała się pani do opiekuna. Ja wiem, że doktor Beger jest zajęty, ale… - wyjaśni jej Agata.  

- Nie mogę pójść do niego. Przyszłam złożyć prośbę o zmianę opiekuna... – wyzna Sawicka.

- Aha, no to jest niemożliwe. To jest działający szpital, nie może pani sobie wybierać jak w sklepie! – oburzy się Woźnicka.

- Ale ja po prostu nie mam innego wyjścia! Z pewnych względów ja nie mogę z nim już współpracować – Lena posunie się do ostateczności.

- Czy on coś pani zrobił? – Agata przerazi się nie na żarty.

Woźnicka w 846 odcinku „Na dobre i na złe” uwierzy w wyznanie stażystki i od razu uda się do Begera, aby wyjaśnić całą sprawę. Oczywiście, Maks zacznie się wypierać, dlatego Agata nie będzie miała innego wyjścia i wspólnie z władzami szpitala wystosuje odpowiednie pismo do prokuratury! Czy Maks Beger faktycznie okaże się winny?!  

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 846: Nikt nie wyciągnie Michała z więzienia! Matylda nie zobaczy już ojca - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 842: Wzruszające powitanie Agaty! Nawet Beger pogratuluje swojej rywalce
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze