Na dobre i na złe, odcinek 845: Powrót Blanki od Wiki z Hiszpanii i zaskakujące wieści o synach Consalidy – WIDEO

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 845: Powrót Blanki od Wiki z Hiszpanii i zaskakujące wieści o synach Consalidy – WIDEO

Na dobre i na złe, odcinek 845: Blanka wróci od Wiki i przekaże Radwanowi zaskakujące nowiny o synach Consalidy – WIDEO

2022-04-28 8:41

W 845 odcinku „Na dobre i na złe” Blanka (Pola Gonciarz) wróci do Leśnej Góry z urlopu w Hiszpanii, gdzie wybrała się w odwiedziny do Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska)! To było ich pierwsze spotkanie od czasu wizyty Wiki w zaawansowanej ciąży w Polsce, gdzie przyleciała po tragicznym w skutkach wybuchu w szpitalu. Wiki nie została długo i na czas porodu wróciła do Hiszpanii, gdzie czekał na nią ukochany Jose (Marcin Krajewski). To właśnie tam przyszły na świat ich bliźniaki, które Blanka chciała poznać osobiście. W 845 odcinku „Na dobre i na złe” Consalida podzieli się radosną nowiną o synach Wiki! Zobaczcie WIDEO z tej sceny.

"Na dobre i na złe" odcinek 845 - środa, 27.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 845 odcinku „Na dobre i na złe” Blanka wróci do Polski po krótkim pobycie w Hiszpanii, gdzie wybrała się, aby osobiście poznać swoich braciszków, o których do tej pory nie było wiadomo zbyt wiele. To Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra) jako pierwsza dowiedziała się, że synowie Wiki już przyszli na świat, a na dodatek nie dają mamie zbyt wiele spokoju! Opieka nad maluchami spędzała Consalidzie sen z powiek, gdyż chłopcy ciągle płakali i potrzebowali jej uwagi. Jednak w 845 odcinku „Na dobre i na złe” o bliźniakach Wiki będzie wiadomo już więcej, gdyż Blanka osobiście spotka się z matką i pozna swoje młodsze rodzeństwo, o których przekaże zaskakujące wieści!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 845: Radwan już nie będzie krył miłości do Blanki! Pobije adwokata Filipa w obronie ukochanej – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ rozmowę Blanki i Radwana o synach Wiktorii w 845 odcinku „Na dobre i na złe” >>>

W 845 odcinku „Na dobre i na złe” Blanka wróci ze spotkania z Wiki, pierwszym od czasu przyjazdu ciężarnej Consalidy do Polski! Wiktoria w zaawansowanej ciąży na chwilę wróciła do kraju po tragicznym w skutkach wybuchu w Leśnej Górze, w którym Blanka o mały włos nie pożegnała się z żcyiem, gdy została uwięziona w zadymionej windzie z Krzysztofem Radwanem (Mateusz Damiecki). Na szczęście, ich dwójkę udało się uratować, ale tyle szczęścia nie miała Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), która tuż po narodzinach Edzia (Ksawery Sudoł), zmarła Falkowiczowi na rękach. Wsparcie Wiki w trudnych chwilach było nieocenione i pomogło Andrzejowi stanąć na nogi, ale nie mogło trwać wiecznie, gdyż termin porodu Consalidy zbliżał się wielkimi krokami. Wiktoria wróciła do Hiszpani, gdzie wspólnie z Jose powitali na świecie swoje bliźniaki, o których Blanka w 845 odcinku „Na dobre i na złe” opowie nieco więcej Radwanowi!

Zobacz także: Na dobre i na złe. Poród chorej Liny! Homolka uratuje dziecko Szczepana

W 845 odcinku „Na dobre i na złe” Blanka i Radwan spotkają się w pobliskim bistro „Pod kroplówką”. Radwan nie będzie mógł napatrzeć się na promienną Consalidę, której wyjazd do Hiszpanii wyraźnie posłużył. Krzysiek od razu zainteresuje się jej pobytem i wypyta o szczegóły!

- Herbata z imbirem i pomarańczą? – spyta Blanka.

- Nie będę sobie żałował. Nie każdego stać na zrywanie pomarańczy prosto z drzewa. Co u Wiki? – skwituje Krzysiek.

Wtedy w 845 odcinku „Na dobre i na złe” Blanka wyzna Krzyśkowi, że Jose fantastycznie odnalazł się w roli ojca, choć stanęło przed nim nie lada wyzwanie, gdyż bliźniaki są niemal identyczne! Jednak ukochany Wiki świetnie sobie z tym poradził podobnie jak jej matka, która na upamiętnienie ukochanego Adama (Grzegorz Daukszewicz), który zmarł w tragicznym okolicznościach! Krajewski poświęcił swoje życie, aby uratować rodzinę, której auto wpadło do lodowatej rzeki. Adam zmarł nagle, a Wiki nawet nie zdążyła się z nim pożegnać, dlatego w ten symboliczny sposób, chciała oddać mu hołd!

- Jose jest fantastyczny. Mam 2 braciszków Pedro i Adama. Ciężko ich rozróżnić, ale po 2 dniach wreszcie mi się to udało – pochwali się Blanka.

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 845: Koniec walki Joanny Gawryło i Radwana o Kubusia! Wyniki badań DNA zmienią wszystko

Na dobre i na złe odc. 711. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Adam (Grzegorz Daukszewicz)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 711. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Adam (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe. Powrót Blanki od Wiki z Hiszpanii i zaskakujące wieści o synach Consalidy
Najnowsze