Na dobre i na złe. Poród chorej Liny! Homolka uratuje dziecko Szczepana

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe. Poród chorej Liny! Homolka uratuje dziecko Szczepana

Na dobre i na złe. Poród chorej Liny! Homolka uratuje dziecko Szczepana

2022-04-22 10:39

Już niebawem w „Na dobre i na złe” Lina (Izabela Perez) i Szczepan (Kamil Kula) zostaną rodzicami, choć poród Lipskiej wcale nie był taki oczywisty! Wszystko przez chorobę, która bezpośrednio zagrażała nie tylko jej życiu, ale i dziecka. Lina tuż po wygranej walce z nowotworem, zaczęła mieć problemy z sercem i konieczna była kolejna operacja, w czasie której doszło do komplikacji. Na szczęście, Homolka (Matej Matejka) stwierdził, że nie wpłynęły one na dziecko Liny i Szczepana w „Na dobre i na złe”, które już niedługo przyjdzie na świat, czym pochwalił się Matej Matejka na swoim Instagramie!

Poród Liny w "Na dobre i na złe"! Szczepan zostanie ojcem!

Radość z ciąży Liny w „Na dobre i na złe” u Szczepana nie trwała długo i szybko zmieniła się w strach o życie żony i nienarodzonego dziecka! Niczego nieświadomy Lipski przywiózł ukochaną do Leśnej Góry, czym uratował jej życie! Lina w ostatnim czasie gorzej się czuła, w związku z czym Szczepan zaczął podejrzewać nawet nawrót choroby nowotworowej! Na szczęście, Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra) szybko to wykluczyła i przekazała Lipskim, że już niebawem zostaną rodzicami, ale wtedy zaczęły się schody! Woźnicka odkryła, że Lina ma poważne problemy z sercem, które zagrażały nie tylko jej życiu, ale i ich nienarodzonemu dziecku! Maks (Tomasz Ciachorowski) zdiagnozował u żony Szczepana niedomykalność zastawki serca, spowodowanej zapalaniem wsierdzia i podjął decyzję o natychmiastowej operacji! W trakcie zabiegu doszło do krwotoku i komplikacji, ale na szczęście nie odbiły się one ani na życiu Liny ani jej dziecka w „Na dobre i na złe”!  

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 845: Adwokat Filip zacznie podrywać Blankę! Radwan nie pozwoli mu jej zabrać – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ poród Liny w "Na dobre i na złe" >>>

To już pewne, że Lina i Szczepan w „Na dobre i na złe” zostaną rodzicami i powitają na świecie swoje pierwsze dziecko! Komplikacje po operacji serca nie okażą się na tyle poważne, aby zagrozić Linie, a tym bardziej dziecku. To Homolka, który od początku prowadził ciążę żony Lipskiego, przyjmie i jej poród, a już niedługo jego świadkami będą widzowie „Na dobre i na złe”! Jednak już teraz pochwalił się nim Matej Matejka na swoim Instagramie! Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

- Rodzimy, rodzimy – krzyczy na nagraniu serialowy Homolka, za którego plecami widzimy szczęśliwą Linę. Oczywiście, żonę w trakcie porodu będzie wspierał również ukochany Szczepan, który osobiście wszystkiego dopilnuje! 

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 845: Koniec walki Joanny Gawryło i Radwana o Kubusia! Wyniki badań DNA zmienią wszystko

Co więcej, Homolka z „Na dobre i na złe” zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie z dzieckiem Liny i Szczepana chwilę po porodzie! Na szczęście, maluch jest cały i zdrowy, podobnie jak i jego mama, zatem wszystko pójdzie zgodnie z planem!

Miejmy nadzieję, że po narodzinach dziecka Liny i Szczepana w „Na dobre i na złe” między małżonkami już wszystko będzie dobrze i nikt ani nic nie spróbuje zepsuć ich szczęścia, gdyż ostatnio oboje sporo przeszli!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 845: Michał nie wyjdzie z więzienia! Prokurator Siekierski zastawi na niego pułapkę - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 844 ZWIASTUN: Michał usłyszy absurdalne oskarżenia, Hania nie zostawi go samego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze