Na dobre i na złe, odcinek 845: Radwan już nie będzie krył miłości do Blanki! Pobije adwokata Filipa w obronie ukochanej – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 845: Radwan już nie będzie krył miłości do Blanki! Pobije adwokata Filipa w obronie ukochanej – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 845: Radwan już nie będzie krył miłości do Blanki! Pobije adwokata Filipa w obronie ukochanej – ZDJĘCIA

2022-04-27 12:14

W 845 odcinku „Na dobre i na złe” Blanka (Pola Gonciarz) wróci z krótkiego pobytu w Hiszpanii u Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska). Consalida będzie wyglądać tak promiennie, że od razu zwróci uwagę adwokata Filipa (Aleksandar Milićević), który porwie ją na kawę. Jednak Blanka nie będzie zainteresowana prawnikiem, który z czasem zrobi się coraz bardziej nachalny. W 845 odcinku „Na dobre i na złe” Filip zaatakuje Blankę, ale w jej obronie natychmiast stanie Krzysiek (Mateusz Damięcki)! Radwan rzuci się na adwokata i nie słuchając jego tłumaczeń, od razu go pobije! Nie pozwoli rywalowi zabrać ukochanej Blanki, do której już nie będzie krył miłości!

"Na dobre i na złe" odcinek 845 - środa, 27.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 845 odcinku „Na dobre i na złe” promienna Blanka wróci do Leśnej Góry po krótkim urlopie w Hiszpanii, gdzie wybrała się, aby odwiedzić Wiktorię i Jose (Marcin Krajewski) i po raz pierwszy zobaczyć swoich malutkich braciszków. Urlop wyraźnie posłuży młodej Consalidzie, która będzie wyglądać tak olśniewająco, że od razu przykuje wzrok całego szpitala! Pod jej wrażeniem będzie nie tylko Homolka (Matej Matejka), ale również i adwokat Filip, który stratował do niej już wcześniej! Ich znajomość nie zaczęła się dobrze, gdyż prawnik zaczął ja podrywać w obrzydliwy sposób, ale szybko naprawił swoje błędy i wręczył Blance piękny bukiet kwiatów na przeprosiny. Wtedy powstrzymały go sprawy zawodowe, ale w 845 odcinku „Na dobre i na złe” już nic nie będzie stało na przeszkodzie i Filip kolejny raz spróbuje umówić się z Blanką!

Patrz też: Na dobre i na złe. Poród chorej Liny! Homolka uratuje dziecko Szczepana

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ bójkę Radwana i adwokata Filipa o Blankę w 845 odcinku „Na dobre i na złe” >>>

W 845 odcinku „Na dobre i na złe” adwokat wyciągnie Consalidę na kawę do pobliskiego bistro „Pod kroplówką”, ale to będzie dla niego za mało! Filip będzie tak zachwycony Blanką, że postanowi umówić się z nią raz jeszcze, jednak kolejny raz spotka się z odmową młodej lekarki. Aczkolwiek tym razem prawnik tak łatwo się nie podda i nie odpuści, dopóki Blanka nie pójdzie z nim na randkę!

- Słuchaj, znam takie fantastyczne, klimatyczne miejsce kawiarnię. Może miałabyś ochotę na kawę po pracy? – zaproponuje Filip.

- Późno kończę – wymknie się Blanka.

 - No to na ciebie poczekam – uśmiechnie się adwokat.

- Mówiłam ci, że jesteś irytujący? – wytknie mu.

- Mówiłaś. Tylko, że do trzech razy sztuka...  – skwituje Filip.

Wtedy w 845 odcinku „Na dobre i na złe” Blanka tuż za oknem dostrzeże Krzyśka, na którym od razu zawiesi swój wzrok. Zakochana Consalida od razu się o nim rozmarzy, ale Filip szybko sprowadzi ją na ziemie. Jednak lekarka uzna, że Krzysiek jest dobrą wymówką, która w końcu spławi natrętnego Filipa, dlatego nie zawaha się jej użyć!  

- To jak? – dopyta.

- Mam chłopaka! – wypali nagle Blanka, zapatrzona w Radwana.  

- Nie masz – powie z pewnością.

- Czego? – Consalida na chwilę się wyłączy.

- Chłopaka? Spytałem twoich znajomych – wyjaśni jej.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 845: Koniec walki Joanny Gawryło i Radwana o Kubusia! Wyniki badań DNA zmienią wszystko

Jego słowa w 845 odcinku „Na dobre i na złe” sprawią, że Blanka szybko wróci do rzeczywistości. Consalida będzie oburzona zachowaniem Filipa i nie będzie chciała mieć z nim nic wspólnego, ale on ciągle nie da za wygraną i zacznie być coraz bardziej natarczywy!

- Stalkujesz mnie?! – oburzy się Blanka.

- Spokojnie – spróbuje ją uspokoić.

- Odczep się! – zażąda stanowczo.

- Lubię ostre dziewczyny… Kto się czubi, ten się lubi – uśmiechnie się zalotnie, czym doprowadzi już Blankę do szału!

- Zdejmij ten irytujący uśmieszek z twarzy! – krzyknie Consalida, po czym wstanie, ale Filip chwyci ją za rękę i zatrzyma!

- Poczekaj! – krzyknie.

- Puść mnie! – spróbuje się uwolnić, ale na marne.

Wówczas w 845 odcinku „Na dobre i na złe” do akcji wkroczy Krzysiek, który nie pozwoli Filipowi tak traktować Blanki. Zdenerwowany Radwan nie będzie już potrafił dłużej ukrywać swojej miłości do Consalidy i nie słuchając tłumaczeń swojego rywala, natychmiast go popchnie, a gdy ten zacznie się rzucać, to powali go prawym sierpowym!

- Jakiś problem? Zostaw ją! – wkroczy Krzysiek.

- Nie, przepraszam – spróbuje pobiec za Blanką, ale Radwan go zatrzyma.

- Siedź – popchnie go, że aż upadnie na krzesło.

- Kolego, ej, ej, ej – złamie za ramię Krzyśka, który na pożegnanie jeszcze mu tak przywali, że aż rozwali mu twarz. 

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 847: Salowa Halinka ujawni Falkowiczowi, że to ona zamieniła dzieci! Czeka ją za to surowa kara? - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe. Powrót Blanki od Wiki z Hiszpanii i zaskakujące wieści o synach Consalidy
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze