Na dobre i na złe, odcinek 835: Joanna nigdy nie pozwoli, żeby Krzysztof Radwan był ojcem Kuby - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 835: Joanna nigdy nie pozwoli, żeby Krzysztof Radwan był ojcem Kuby - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 835: Joanna nigdy nie pozwoli, żeby Krzysztof Radwan był ojcem Kuby - ZDJĘCIA

2022-02-16 20:12

W 835 odcinku "Na dobre i na złe" Joanna Gawryło (Monika Kaleńska) dowie się, że Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) jest prawdziwym ojcem Kuby (Wiktor Trojan) i że nie tylko on, ale także mąż Piotr (Marek Bukowski) cały czas ją oszukiwali! Małżeństwo Aśki i Piotra okaże się jednym, wielkim kłamstwem. Kiedy w 835 odcinku "Na dobre i na złe" Radwan przyzna się Joannie, że Kubuś jest jego synem, żona Gawryły postanowi, że chłopiec nigdy się o tym nie dowie. Nie pozwoli, żeby Kuba poznał biologicznego ojca, który tak kochał jego mamę Hanę Goldberg (Kamilla Baar). Na zawsze odbierze Radwanowi syna?

"Na dobre i na złe" odcinek 835 - środa, 16.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 835 odcinku "Na dobre i na złe" wyjdzie na jaw, że Kuba jest dzieckiem nieżyjącej już Hany Goldberg i Krzysztofa Radwana, których wiele lat temu w szpitalu w Leśnej Górze połączył gorący romans! Chwila, w której Joanna Gawryło dowie się, że Piotr wychowywał dziecko zmarłej żony i jej kochanka, przez cały czas trwania ich małżeństwa nie powiedział jej prawdy o Kubusiu, będzie dla niej totalnym wstrząsem.

Tajemnica Radwana w 835 odcinku "Na dobre i na złe" ujrzy światło dzienne kiedy Aśka znajdzie jego miłosny liścik do Hany w rzeczach zaginionego Piotra. Będzie chciała odkryć co się stało z jej mężem, który być może wciąż żyje, a trafi za wiadomość z przeszłości, która wpłynie na jej dalsze życie. Krzysztof w 835 odcinku "Na dobre i na złe" nie zdoła dłużej ukrywać przed Joanną prawdy. Wyzna jej, że Kuba to jego syn! Ale nie będzie potrafił wyjaśnić dlaczego tak długo to przed nią zatajał. Co teraz zrobi Joanna kiedy będzie już wiedziała, że Kubuś jest dzieckiem Krzysztofa? Postanowi za wszelką cenę go chronić!

Nie przegap: Na dobre i na złe, odcinek 835: Radwan przyzna się Joannie Gawryło, że jest ojcem Kuby! Znajdzie dowód zdrady Hany - ZDJĘCIA

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1637: Jakub wpadnie na trop Patrycji. Łukasz przypomni sobie ważny szczegół o zaginionej ukochanej - ZDJĘCIA

Dlatego w 835 odcinku "Na dobre i na złe" Aśka podejmie desperacką decyzję, żeby trzymać Kubę z daleka od Krzysztofa. Nie pozwoli, żeby Radwan powiedział mu całą prawdę. Dla 6-letniego chłopca i tak dużym przeżyciem będzie strata jednego ojca. Choć Joanna będzie chronić Kubusia przed złymi wiadomościami na temat Piotra, on domyśli się, że tata nigdy do niego nie wróci, że mogło się stać z nim coś złego. A do tego w 835 odcinku "Na dobre i na złe" Aśka wypędzi Krzysztofa z domu Gawryły! Wszystko, by nie miał żadnego kontaktu z synem. Tym samym spełni się najgorszy sen Krzysztofa - kolejny raz straci dziecko, które dopiero co odzyskał po latach.

Na dobre i na złe, odcinek 835: Piotr Korban poświęci życie dla dziecka! Tym na zawsze wkupi się w łaski Hani
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze