M jak miłość, odcinek 1637: Jakub wpadnie na trop Patrycji. Łukasz przypomni sobie ważny szczegół o ukochanej - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1637: Jakub wpadnie na trop Patrycji. Łukasz przypomni sobie ważny szczegół o ukochanej - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1637: Jakub wpadnie na trop Patrycji. Łukasz przypomni sobie ważny szczegół o zaginionej ukochanej - ZDJĘCIA

2022-02-08 21:46

W 1637 odcinku "M jak miłość" Patrycja (Alżbeta Lenska) zaginie bez śladu, ale Łukasz (Jakub Józefowicz) nie przestanie szukać ukochanej! Nie będzie wiedział ani dokąd Patrycja uciekła od męża tyrana, ani też czy Jerzy Argasiński (Karol Strasburger) już wie gdzie się przed nim ukryła. Poszukiwania Patrycji w 1637 odcinku "M jak miłość" będzie prowadził Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski), którego Wojciechowski wynajął, żeby detektyw pomógł mu namierzyć byłą kochankę. Kolejna rozmowa Łukasza z Jakubem rzuci nowe światło na ucieczkę Patrycji i miejsce jej kryjówki. Bo Wojciechowski przypomni sobie kilka ważnych szczegółów z życia zaginionej. Tak Karski wpadnie na jej trop?

"M jak miłość", odcinek 1637 - poniedziałek, 14.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Ucieczka Patrycji w 1637 odcinku "M jak miłość" będzie spędzała sen z powiek nie tylko Łukaszowi, ale także Argasińskiemu. O ile Wojciechowski będzie chciał odnaleźć ukochaną, żeby namówić ją, by znów byli razem, to bezwzględnemu ordynatorowi chodzi o coś zupełnie innego. Argasiński nie pogodzi się z tym, że żona od niego odeszła, że wykradła z jego sejfu tajne dokumenty potwierdzające, że jest lekarzem mafii i robi przekręty w klinice. To będzie jedyna broń Patrycji przeciwko Jerzemu. Dzięki niej w 1637 odcinku "M jak miłość" pozostanie w swojej kryjówce w Poznaniu na tyle bezpieczna, żeby w spokoju doczekać porodu. Po narodzinach syna Łukasza będzie planowała wrócić do Warszawy, żeby wyjawić całą prawdę.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1637: Zdradzona przez Marcina Iza znajdzie sobie kochanka? To nowy szef Chodakowskiego

To jednak nie zmienia faktu, że w 1637 odcinku "M jak miłość" brak wieści o Patrycji zmartwi Łukasza. Zwłaszcza, że ukochana nie odezwie się nie tylko do niego, ale także do jedynej przyjaciółki, jego matki Marty (Dominika Ostałowska). Prowadzący poszukiwania Jakub Karski ustali, że Patrycja może się ukrywać u swojej kuzynki (Magdalena Bocianowska) w Gdańsku, gdzie chciała kiedyś jechać, ale Argasiński zaczął faszerować ją lekami i wmówił krewnej żony chorobę psychiczną. Marcin (Mikołaj Roznerski) uzna, że najbliższa osoba Patrycji to dobry trop. Obaj detektywi w 1637 odcinku "M jak miłość" bardzo się jednak pomylą!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1638: Piotrek pozna straszliwą diagnozę. Nie uwierzy jak źle jest z Kingą - ZDJĘCIA

Trop w sprawie zaginionej Patrycji w 1637 odcinku "M jak miłość" nagle się urwie. Jakub dojdzie do wniosku, że Łukasz może sporo wiedzieć o ukochanej, jej życiu poza małżeństwem z Argasińskim i każda wskazówka może być kluczowa dla odnalezienia Patrycji. Spotka się z Wojciechowskim w klinice Argasińskiego, nie zważając na to, że ich rozmowę może podsłuchać albo podpatrzeć sam ordynator. Wyciągnie od Łukasza wszystkie szczegóły związane z jego ciężarną kochanką, kulisy ich intymnych rozmów gdy mieli sekretny romans. Tak Karski odnajdzie Patrycję?

Nie uda mu się to w 1637 odcinku "M jak miłość", ale będzie coraz bliżej odkrycia miejsca ukrywania się ukochanej Łukasza. Niespodziewanie los postawi na jego drodze byłą dziewczynę Wojciechowskiego. I wtedy się zacznie!

M jak miłość. Patrycja pójdzie z Argasińskim na terapię? Podły ordynator będzie się kajał i przepraszał.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze