M jak miłość, odcinek 1637: Zdradzona przez Marcina Iza znajdzie sobie kochanka? To nowy szef Chodakowskiego

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1637: Zdradzona przez Marcina Iza znajdzie sobie kochanka? To nowy szef Chodakowskiego

M jak miłość, odcinek 1637: Zdradzona przez Marcina Iza znajdzie sobie kochanka? To nowy szef Chodakowskiego

2022-01-30 9:33

W 1637 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) nie pozostanie dłużna Marcinowi (Mikołaj Roznerski), który cieszy się ogromnym powodzeniem wśród kobiet. Niebawem klientka Sylwia (Kamila Boruta) zacznie flirtować z detektywem na oczach Izy, ale ona sama zyska adoratora, który zachwyci się jej wdziękiem i klasą. W 1637 odcinku "M jak miłość" Marcin zaprosi żonę na randkę, gdzie weźmie się za nią ktoś inny! Okaże się, że szef Chodakowskiego nie oderwie wzroku od kobiety. Ona nie będzie miała nic przeciwko adorowaniu.

"M jak miłość", odcinek 1637 - poniedziałek, 14.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1637 odcinku "M jak miłość" Iza będzie miała okazję zemścić się na mężu za jego wieczne wzbudzanie zainteresowania u płci przeciwnej. Nie da się ukryć, że detektyw robi spore wrażenie na kobietach, a szczególnie zachwyci się nim klientka Sylwia, która zauroczyła się w Chodakowskim od pierwszego wejrzenia. Niebawem w "M jak miłość" zaprosi go na drinka na oczach Izy! W 1637 odcinku "M jak miłość" Chodakowska będzie miała okazję trochę dokuczyć ukochanemu, bo i ona znajdzie sobie adoratora.

Wszystko przez to, że Marcin dostanie trudne wyzwanie zawodowe i wcieli się w rolę informatyka, zatrudniając się w nowej firmie. Będzie miał za zadanie prześwietlić działania dyrektora regionalnego Mikuckiego (Piotr Kaźmierczak), który jak podaje "Świat Seriali" bardzo zainteresuje się Izą. Chodakowski postawi na biurku w nowej pracy zdjęcia z "żoną", czyli nie będzie na niej Izy, by nie odkryć tożsamości Chodakowskiego. Kiedy wieczorem Marcin i ukochana wybiorą się na randkę, wpadną na szefa. Chodakowski wymyśli na poczekaniu, że Iza to jego kochanka...

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1633: Układ Patrycji po ucieczce od Argasińskiego. Ciężarna żona Jerzego pójdzie na całość - ZDJĘCIA

W 1637 odcinku "M jak miłość" Mikucki zachwyci się Izą i jej wdziękiem. 

- Samo życie... Żony się tak nie całuje! I żona nie nosi takich sukienek... - pozwoli sobie na dość niewybredne komentarze Mikucki, kiedy Iza się oddali. Marcin uśmiechnie się w duchu, że szef jest tak zachwycony Izą i uwierzył, że żona to jego kochanka. - Kotku, wyraźnie urosłeś w jego oczach - powie nieco później Chodakowska. - Nic dziwnego... Nie dość, że mam wspaniałą żonę, to jeszcze jaką kochankę... Sam jestem pod wrażeniem! - zaśmieje się Marcin. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1635: Ślub Tadeusza i Oli. Nie będzie miał pojęcia, że ukochana ma już męża - ZDJĘCIA

Izie w 1637 odcinku "M jak miłość" z pewnością zrobi się lepiej na sercu, że mąż na własne oczy zobaczy, że ją też faceci podrywają, a jego szef chętnie miałby taką kochankę jak ona. Marcin zapomni o klientce, która go podrywała i skupi całą uwagę na żonie. 

- Nie chcę, żeby cokolwiek nas rozdzieliło... Proszę cię... Obiecaj mi, że już nigdy na to nie pozwolimy... - powie do męża Iza w 1637 odcinku "M jak miłość" i rzucą się sobie w ramiona, obiecując sobie, że już zawsze będą razem i nic ich nie rozdzieli. 

M jak miłość, odcinek 1633 ZWIASTUN. Pierwszy seks Izy i Marcina po terapii
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze