M jak miłość, odcinek 1637: Romans Jakuba i Kasi. Karski weźmie się za byłą Łukasza, kiedy dojdzie do wypadku - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1637: Romans Jakuba i Kasi. Karski weźmie się za byłą Łukasza, kiedy dojdzie do wypadku - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1637: Romans Jakuba i Kasi. Karski weźmie się za byłą Łukasza, kiedy dojdzie do wypadku - ZDJĘCIA

2022-02-08 21:45

W 1637 odcinku "M jak miłość" Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) pozna Kasię (Paulina Lasota) i od tego momentu już nic nie będzie takie samo! Była Łukasza (Jakub Józefowicz) już dawno zrozumiała, że Wojciechowski nie odpuści tematu Patrycji (Alżbeta Lenska) i nie ma co liczyć na wielką miłość z jego strony. Tę sytuację w 1637 odcinku "M jak miłość" wykorzysta Karski, który będzie miał sporo czasu na poznanie pięknej stażystki, bo w klinice dojdzie do wypadku, podczas którego będą zmuszeni spędzić ze sobą czas. Tak zacznie się ich romans.

"M jak miłość", odcinek 1637 - poniedziałek, 14.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1637 odcinku "M jak miłość" Jakub zawita do kliniki Argasińskiego (Karol Strasburgr), gdzie natknie się na piękną Kasię. Wejdą razem do windy i właśnie w tym momencie się sobą oczarują. Oboje są wolni, chociaż trzeba przyznać, że wydawało się, że detektyw stworzy związek z Dorotą (Emma Giegżno), którą niegdyś z Marcinem (Mikołaj Roznerski) ratowali z opresji i pomagali jej w walce z niebezpiecznym partnerem. Jak się okaże, uczucie nie rozkwitnie, a Karski będzie pozostawał singlem, zupełnie jak Kasia.

Stażystka nie miała łatwo w klinice, zarówno pod względem zawodowym, jak i prywatnym. To jej w poprzednich odcinkach "M jak miłość" dokuczała Aneta (Ilona Janyst). Dziewczyna związała się na chwilę z Łukaszem, ale Wojciechowski szybko poznał miłość swojego życia i teraz skupia się tylko na ratowaniu Patrycji i na tym, by wreszcie stworzyć z nią nowy związek. O Kasi raczej nie pamięta, a rozmawia z nią głównie wtedy, kiedy czegoś chce. Między tą dwójką głębsze uczucie raczej się już nie narodzi. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1635: Ślub Tadeusza i Oli. Nie będzie miał pojęcia, że ukochana ma już męża - ZDJĘCIA

W 1637 odcinku "M jak miłość" Kasia i Karski wsiądą do windy, ale zdarzy się wypadek, który zmusi ich do wspólnego spędzenia czasu. Winda się zatnie, a znajomi utkną zawieszeni między piętrami. Nie będzie innego wyjścia, jak tylko lepiej się poznać, ale to nawet dobrze, bo ta dwójka spodoba się sobie od początku. W 1637 odcinku "M jak miłość" Jakub i Kasia będą pod dużym wrażeniem siebie nawzajem i wykorzystają czas na rozmowę. Okaże się, że mają wiele wspólnego. Tak zacznie się ich gorąca znajomość. Romans rozwinie się w piękne uczucie? Tego póki co nie wiadomo, ale na pewno ta dwójka szybko o sobie nie zapomni.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1634: Franka tuż przed ślubem z Pawłem odkryje co Majka zrobiła z jej suknią ślubną? - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1633 ZWIASTUN. Pierwszy seks Izy i Marcina po terapii
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze