M jak miłość, odcinek 1634: Franka tuż przed ślubem z Pawłem odkryje co Majka zrobiła z jej suknią ślubną? - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1634: Franka tuż przed ślubem z Pawłem odkryje co Majka zrobiła z jej suknią ślubną? - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1634: Franka tuż przed ślubem z Pawłem odkryje co Majka zrobiła z jej suknią ślubną? - ZDJĘCIA

2022-01-27 21:45

W 1634 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) i Paweł (Rafał Mroczek) będą się szykowali do ślubu w Bukowinie Tatrzańskiej, a przyszła żona Zduńskiego nadal nie będzie wiedziała, że jej suknię ślubną próbowała zniszczyć Majka (Laura Samojłowicz). Była dziewczyna Pawła w wieczór panieński zakradła się do bistro i naćpana zaczęła tańczyć z suknią Franki. Tuż przed ślubem w 1634 odcinku "M jak miłość", kiedy Franka skończy już ślubny makijaż i fryzurę, bo sama uplecie sobie warkocz, zdejmie suknię z wieszaka i dopiero wtedy zauważy w jakim stanie jest ślubna kreacja. Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1634 - wtorek, 1.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Zanim w 1634 odcinku "M jak miłość" Franka i Paweł wezmą ślub przed kościołem w Bukowinie Tatrzańskiej pojawi się Majka, która zerwie z tablicy ogłoszeń ślubną zapowiedź Zduńskiego z góralką. Znów będzie pod wpływem narkotyków, gotowa na wszystko, żeby do ślubu nie do doszło. W tym czasie Franka będzie szykowała w rodzinnym domu stryja Jędrzeja Gutowskiego (Piotr Majerczyk) do najpiękniejszej chwili w swoim życiu. Panna młoda sama ułoży sobie włosy w prześliczny, skromny warkocz, zrobi delikatny makijaż, a kiedy w 1634 odcinku "M jak miłość" będzie kończyła przygotowania nagle zjawi się Marysia (Małgorzata Pieńkowska).

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1634: Ślub Pawła i Franki przerwany przez Majkę! Ale wesela Zduńskich już nikt nie popsuje - WIDEO

Matka Pawła z zachwytem będzie patrzeć na synową, ale w 1634 odcinku "M jak miłość" przekaże France złe wieści, że nie wszyscy dotrą na ślub. Zabraknie m.in. siostry Zduńskiego, Basi (Karina Woźniak). - Zaczęłam się martwić czy wszyscy będziecie... Cieszę się, że Artur poprowadzi mnie do ołtarza. Naprawdę myślę, że to była dobra decyzja z tym przełożeniem ślubu i zaczekaniem aż będzie w dobrej formie. W takich dniach rodzina jest najważniejsza...

- Ślicznie wyglądasz... A twój ojczym będzie na ślubie?

- Nie, nie... Po tej ostatniej akcji ze zmuszaniem do ślubu nie ma szans. Zresztą on teraz wyjechał do Chicago. Ma firmę budowlaną, dobrze zarabia, jest szczęśliwy. Dobrze mu życzę - wyzna Franka i w 1634 odcinku "M jak miłość" wspomni nagle o zmarłej matce. - Myślę o mamie, brakuje mi jej...

- Wiem kochanie. Ja co prawda nie mogę ci jej zastąpić. Ale pamiętaj, że jestem. Zawsze... - zapewni synową Marysia.

To właśnie Rogowska w 1634 odcinku "M jak miłość" pomoże France w ostatnich przygotowaniach, włoży na jej głowę welon. - Nie denerwuj się. Wszystko będzie dobrze. I pamiętaj od tej pory wszyscy Zduńscy stoją za tobą murem! Ale przy teściowej Franka nie założy jeszcze sukni ślubnej. Zrobi to dopiero kiedy pojawią się jej świadkowa Magda (Anna Mucha) i córka Pawła, Basia (Gabriela Raczyńska). Wcześniej jednak w 1634 odcinku "M jak miłość"  Franka upewni się, że suknia ślubna wygląda idealnie!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1634: Basia zaskoczy wszystkich na ślubie Pawła! Będą patrzyli tylko na córkę Zduńskiego - ZDJĘCIA, WIDEO

Na szczęście w 1634 odcinku "M jak miłość" na sukni ślubnej nie będzie widać żadnych śladów zniszczeń po tym jak Majka zerwała ją z wieszaka w bistro, włożyła na siebie i zatańczyła w niej udając, że jest żoną Pawła. Była wtedy kompletnie naćpana i zupełnie jej odbiło po narkotykach. Ale była narzeczona Pawła w 1634 odcinku "M jak miłość" do końca nie odpuści. Przerwie ślub w chwili kiedy Paweł i Franka będą już przy ołtarzu, krzycząc, że to z nią miał się ożenić!

Ślub Pawła i Franki w "M jak miłość" przerwany przez Majkę! Ale wesela Zduńskich już nikt nie zepsuje
M jak miłość, odc. 1634: Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1634: Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)
M jak miłość, odc. 1634: Franka (Dominika Kachlik), Magda (Anna Mucha), Barbara (Teresa Lipowska), Basia (Gabriela Raczyńska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1634: Franka (Dominika Kachlik), Magda (Anna Mucha), Barbara (Teresa Lipowska), Basia (Gabriela Raczyńska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość, odc. 1634: Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik), Magda (Anna Mucha), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1634: Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik), Magda (Anna Mucha), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze