Na dobre i na złe, odcinek 833: Beger złoży Agacie nietypową propozycję! Jej reakcja aż zwali go z nóg

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 833: Beger złoży Agacie nietypową propozycję! Jej reakcja aż zwali go z nóg

Na dobre i na złe, odcinek 833: Beger złoży Agacie nietypową propozycję! Jej reakcja aż zwali go z nóg

2022-02-02 21:10

W 833 odcinku „Na dobre i na złe” Maks (Tomasz Ciachorowski) wpadnie na genialny pomysł wizji szpitala w Leśnej Górze, który od razu postanowi przedstawić Agacie (Emilia Komarnicka-Klynstra)! Beger zda sobie sprawę, że jego szanse na wygranie konkursu na stanowisko dyrektora w porównaniu z Woźnicka są niewielkie, dlatego uzna, że jedynym wyjściem jest wycofanie się rywalki! W 833 odcinku „Na dobre i na złe” zaproponuje jej nietypowy układ, na którym również i ona jego zdaniem wiele osiągnie. Reakcja Agaty będzie dość wymowna, a słowa Maksa dadzą jej dodatkową siłę, aby ostatecznie go zniszczyć! Poznajcie szczegóły!

"Na dobre i na złe" odcinek 833 - środa, 2.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 833 odcinku „Na dobre i na złe” Maks zrozumie, że jego szanse na wygranie konkursu na stanowisko dyrektora są marne. Agata w przeciwieństwie do niego ma spore poparcie personelu medycznego, a co więcej sama nie raz udowodniła, że jest wspaniałym specjalistą! Nawet próba wysłania na jej oddział szpiega w postaci Tomasza (Antoni Sałaj) nie przyniosła nic dobrego, gdyż Jacyno nie mógł się jej nachwalić! Doniósł na nią tylko wtedy, gdy przez własną głupotę jego pozycja w szpitalu była zagrożona, jednak Maks wywalił go za drzwi. Wtedy opowiedział o wszystkim również samej zainteresowanej! W tej sytuacji w 833 odcinku „Na dobre i na złe” Beger uzna, że jedyną szansą na wygranie konkursu, że jest rezygnacja Agaty ze startu i poprzez swoją wielką wizję postara się ją do tego przekonać!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 835: Szokujący zwrot w sprawie śmierci Piotra Gawryło! Nie umarł tylko porzucił rodzinę

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ reakcję Agaty na propozycję Maksa w 833 odcinku „Na dobre i na złe” >>>

W 833 odcinku „Na dobre i na złe” tuż po skomplikowanej operacji Liny (Izabela Perez), Maks zaprosi do siebie Agatę i przedstawi jej swoją wizję szpitala w Leśnej Górze. Beger uzna, że Woźnicka o wiele więcej zyska rezygnując z konkursu na dyrektora szpitala, na co Agata wybuchnie śmiechem!

- Słucham, o czym chciałeś porozmawiać? – spyta z zaciekaniem.

- Mam propozycję. Jeśli wycofasz się z konkursu na stanowisko dyrektora… - w tym momencie Agata go wyśmieje.

Wtedy w 833 odcinku „Na dobre i na złe” Maks wytłumaczy jej, że wspólnie mogą zdziałać więcej i stworzyć z Leśnej Góry szpital na miarę światowej kliniki! Jednak Agata nie podzieli jego „wspaniałej” wizji i szybko sprowadzi go na ziemię!

- Daj mi dokończyć. Zrobię cię wicedyrektorem! Będziemy rządzić tu razem ja i ty. Stworzymy tandem, jakiego jeszcze nie było. Najlepszą klinikę w tym kraju… w całej Europie! Ja mam całe mnóstwo pomysłów, ty pewnie też…  – powie pewny swego Beger, ale wtedy Woźnicka wejdzie mu w słowo.

- Tak, tak. Mam całe mnóstwo pomysłów, ale w żadnym z nich ciebie nie ma! – zgasi go Agata.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 835: Piotr Korban poświęci życie dla dziecka! Tym na zawsze wkupi się w łaski Hani – ZDJĘCIA, WIDEO

Jeszcze w 833 odcinku „Na dobre i na złe” Beger tak łatwo nie odpuści i zacznie coraz bardziej namawiać Woźnicką do swojego pomysłu. Ale Agata nie będzie niewzruszona na jego propozycję i jeszcze bardziej utwierdzi się w przekonaniu, że musi go zniszczyć!

- Agata to jest bardzo dobra oferta – Maks tak łatwo się nie podda.

- Wiem, że stać cię na wielkie rzeczy jak na przykład dzisiejsza operacja, ale wiem też, że potrafisz być … - powie Agata.

- Diabłem? – dokończy za nią.

- Diabłem! Trochę diabła, trochę anioła – wyjaśni.

- Czy to nie jest bardzo ludzka mieszanka? – uśmiechnie się.

- Doktorze Beger nie wiem kim pan jest – skwituje Agata, po czym wyjdzie, zostawiając Maksa w głębokiej zadumie. Z kolei sama tuż po wyjściu z jego gabinetu w 833 odcinku „Na dobre i na złe”  nabierze wiatru w żagle i zacznie obmyślać wielkie plany, które pomogą jej wygrać konkurs na stanowisko dyrektora i ostatecznie zniszczyć Begera!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 833: Porwanie syna Falkowicza! Prawdziwa matka Edzia wykradnie go Andrzejowi - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe. Maks Beger nowym dyrektorem Leśnej Góry! Zemści się na Agacie Woźnickiej po jej powrocie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze