Na dobre i na złe, odcinek 832: Syn Radwana nie pogodzi się ze śmiercią Piotra Gawryły. Ucieknie od prawdziwego ojca

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 832: Syn Radwana nie pogodzi się ze śmiercią Piotra Gawryły. Ucieknie od prawdziwego ojca

Na dobre i na złe, odcinek 832: Syn Radwana nie pogodzi się ze śmiercią Piotra Gawryły. Ucieknie od prawdziwego ojca

2022-01-19 22:06

Śmierć Piotra Gawryło (Marek Bukowski) będzie prawdziwym wstrząsem dla Kubusia (Wiktor Trojan) w 832 odcinku „Na dobre i na złe”. Chłopiec już od dłuższego czasu podejrzewał, że między nim a Joanną (Monika Kaleńska) nie układa się najlepiej, ale nawet przez myśl mu nie przeszło, że Piotr może umrzeć! Z niecierpliwością czekał na spotkanie z ukochanym ojcem, ale się nie doczekał, a teraz już nigdy go nie zobaczy! W 832 odcinku „Na dobre i na złe” Kubuś nie mógł poradzić sobie z odejściem Gawryły i ucieknie nawet od swojego prawdziwego taty Krzysztofa (Mateusz Damięcki), który zajmie się nim pod nieobecność Aśki!

"Na dobre i na złe" odcinek 832 - środa, 26.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 832 odcinku „Na dobre i na złe” w życiu Kubusia rozegra się prawdziwy dramat! Chłopiec nie poradzi sobie z odejściem Piotra i nie będzie mógł zrozumieć, dlaczego jego tata nie żyje! W końcu w 827 odcinku „Na dobre i na złe” Gawryło miał wrócić do Polski i razem z nim i Joanną zacząć nowe życie. Kubuś już nie mógł doczekać się spotkania z ojcem, ale niestety spotkał go ogromny zawód, gdyż Piotr wcale nie wrócił do kraju tylko zabrał z bazy wszystkie swoje rzeczy i zniknął! Gawryło nie odbierał telefonów, dlatego Aśka nie mogła ustalić co stało się z jej mężem do czasu aż w 831 odcinku „Na dobre i na złe” policja nie odnajdzie ciała Piotra! Wówczas Joanna już dłużej nie będzie mogła go okłamywać i powie mu o śmieci Gawryło! W 832 odcinku „Na dobre i na złe” Kubuś nie poradzi sobie z tą stratą….

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 833: Falkowicz dostanie wyniki DNA syna Bolka! Będzie musiał oddać mu Edzia

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Joanna dowiaduje się o śmierci męża w "Na dobre i na złe" >>>

W 832 odcinku „Na dobre i na złe” Kubuś nie pogodzi się ze śmiercią Piotra. Co prawda, podejrzewał, że między nim a Joanną nie układa się najlepiej, ale nigdy nie spodziewałby się takiego ciosu! Odejście Gawryły będzie dla niego ciężkim przeżyciem podobnie jak dla Joanny, która nie będzie mogła zrozumieć motywów działania własnego męża. Strata Piotra będzie tak bolesna, że lekarka nawet nie będzie mogła zająć się Kubusiem, dlatego zostawi go pod opieką Radwana, który jak zawsze zaoferuje swoją pomoc. Tylko teraz dotarcie do syna będzie dla niego jeszcze trudniejszym zadaniem niż jak zaczynał się do niego zbliżać! W 832 odcinku „Na dobre i na złe” Krzysiek boleśnie się o tym przekona, gdyż chłopczyk wcale nie będzie miał ochoty na spędzanie czasu z prawdziwym ojcem, z którym do tej pory rozumiał się bez słów!

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 833: Piotr Korban obudzi się ze śpiączki! Nie będzie chciał już znać Hani

W 832 odcinku „Na dobre i na złe” myśli Kubusia będą krążyć wokół zmarłego Piotra, z którego odejściem chłopiec nie będzie mógł się pogodzić. Jego ból będzie tak wielki, że nie będzie miał ochoty na spędzanie czasu z Krzysztofem, któremu ucieknie! Kubuś wykorzysta nieuwagę ginekologa i po prostu zwieje, a przerażony Radwan w 832 odcinku „Na dobre i na złe” nie będzie wiedział, co stało się z jego synkiem! Krzysiek rozpocznie poszukiwania, ale czy uda mu się znaleźć zrozpaczonego Kubusia? Tego dowiemy się już niebawem!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 831: Matylda uratuje Michała po tragicznym wypadku! Nie daruje sobie tego, co zrobił

Tak Falkowicz odkryje, że doszło do zamiany dzieci! Jeden ruch Edzia wyjaśni wszystko
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze