Na dobre i na złe, odcinek 826: Tretter zakocha się w przyjaciółce sprzed lat! Będzie walczył o nią z Falkowiczem

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 826: Tretter zakocha się w przyjaciółce sprzed lat! Będzie walczył o nią z Falkowiczem

Na dobre i na złe, odcinek 826: Tretter zakocha się w przyjaciółce sprzed lat! Będzie walczył o nią z Falkowiczem

2021-12-08 19:59

W 826 odcinku „Na dobre i na złe” Tretter (Piotr Garlicki) w Leśnej Górze przypadkiem wpadnie na swoją dawną znajomą sprzed lat, dzięki czemu odżyją w nim miłe wspomnienia! Stefan od razu zaproponuje jej randkę, ale ona wybierze Falkowicza (Michał Żebrowski)! Jednak w 826 odcinku „Na dobre i na złe” Stefan uzna, że trzeba kuć żelazo póki gorące i tak łatwo się nie podda! Jadzia (Aldona Jankowska) przystanie na jego propozycje i spędzą wspólnie miły dzień! Tretter po raz pierwszy od śmierci żony Danusi (śp. Daria Trafankowska) będzie czuł się tak dobrze w obecności innej kobiety!

"Na dobre i na złe" odcinek 826 - środa, 8.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 826 odcinku „Na dobre i na złe” strzała Amora w końcu trafi Trettera, który po śmierci swojej ukochanej żony Danusi ciągle czuł się samotny. Co prawda już wcześniej Stefanowi wpadła w oko Alina Fisher (Katarzyna Skrzynecka), o którą musiał walczyć z Konicą (Rober Koszucki), jednak ona ciągle traktowała go tylko jako przyjaciela, mimo iż lekarz był nawet gotowy się z nią ożenić, aby ocalić dziecko swojej pacjentki! Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 826 odcinku „Na dobre i na złe” los znów uśmiechnie się do Trettera i postawi na jego drodze dawną znajomą sprzed lat, która doskonale znała się z jego żoną!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 826: Pożegnanie umierającego Piotra Korbana z matką! Hania nie będzie mogła już nic zrobić

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Stefan próbował ułożyć sobie życie po śmierci żony w "Na dobre i na złe" >>>

W 826 odcinku „Na dobre i na złe” Jadzia zjawi się w Leśnej Górze na wizycie u ginekologa! Tuż po wyjściu stanie jak wryta, gdy nagle na korytarzu spotka Stefana, który będzie równie zaskoczony ich spotkaniem jak ona, ale oczywiście pozytywnie!

- Co ty tu robisz? – spyta z uśmiechem i od razu zaprosi przyjaciółkę na kawę, ale niestety Jadzia będzie musiała odmówić, gdyż będzie już umówiona z Falkowiczem.

- Jestem nianią. Tata czeka z dzieckiem na zewnątrz, muszę przejąć bobasa – wytłumaczy mu.

Jednak w 826 odcinku „Na dobre i na złe” Jadzia wyzna, że bardzo chętnie umówi się ze Stefanem tylko w innym terminie. Tylko, że Tretter wcale nie będzie chciał czekać i zaproponuje przyjaciółce, aby wspólnie wybrali się na spacer z Edziem (Ksawery Sudoł).

- Daj mi swój numer, zdzwonimy się - uśmiechnie się do Stefana.

- Wiesz co? Chodź, pójdziemy na spacer... Weźmiemy dzieciaka – zaproponuje jej.

Zobacz także: Na dobre i na złe. Powrót Agaty do Leśnej Góry. Pierwsze spotkanie z Maksem po rozstaniu i okrutna zemsta Begera - WIDEO

Jadzia w 826 odcinku „Na dobre i na złe” zgodzi się na jego propozycję, ale poczuje się w obowiązku, aby wytłumaczyć się przed Andrzejem. Przy okazji Falkowicz dowie się, dlaczego jego niania ma tak dobry wpływ na Edzia! Dopiero teraz Jadwiga przyzna się, ze w przeszłości była pielęgniarką i właśnie wtedy spotkała na swojej drodze Stefana!

- Znamy się z dawnych czasów, pracowaliśmy w jednym szpitalu – wytłumaczy się Falkowiczowi.

- Moja Dusia wprowadzała Jadzię w arkana pielęgniarstwa - doda Stefan.

- Pani Jadzia była pielęgniarką? Dlaczego mi pani nic nie mówiła? – oburzy się nieco.

- Pan nie pytał, to nie mówiłam. Mam też patent sternika jachtowego, też o tym nie mówię, bo nie ma powodu. A teraz... My pochodzimy z Edziem i pogadamy o starych czasach, a pan profesor niech już leci – zażartuje sobie, po czym da Andrzejowi jasno do zrozumienia, aby zostawił ich samych!

Andrzej w 826 odcinku „Na dobre i na złe” szybko zrozumie wymowne spojrzenie Jadzi i idąc za jej prośbą, zostawi ich samych. Wówczas Stefan przyzna się przyjaciółce, że długo nie mógł pogodzić się ze śmiercią żony, przez co przez wiele lat czuł się bardzo samotny. Tym bardziej, że stracił również i ją, gdyż nagle bez słowa wyjaśnienia zwolniła się z pracy.

- Jadzia, a dlaczego wtedy rzuciłaś pracę? Byłaś w tym świetna! – zapyta.

- Musiałam… Ten etap mam już za sobą – szepnie tajemniczo.

Jeszcze w 826 odcinku „Na dobre i na złe” Stefan będzie pod wielkim wrażeniem swojej dawnej przyjaciółki i postanowi kontynuować ich znajomość! Od śmierci żony jeszcze nigdy nie czuł się tak dobrze w towarzystwie innej kobiety, dlatego tuż po ich spacerze zaprosi Jadzię na kolejną randkę tym razem już taką na poważnie!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 824: Metamorfoza Blanki. To dla Radwana tak się zmieni, ale on wybierze żonę Piotra Gawryło - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Alina i Tretter będą walczyć o życie dziecka! Nie będą wiedzieli kto jest ojcem - WIDEO
Sonda
Czy Tretter i Jadzia będą razem w "Na dobre i na złe"?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze