Na dobre i na złe, odcinek 816: Piotr Korban ma kobietę na boku, a Hania Sikorka się na to nabierze

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 816: Piotr Korban ma kobietę na boku, a Hania Sikorka się na to nabierze

Na dobre i na złe, odcinek 816: Piotr Korban ma kobietę na boku, a Hania Sikorka się na to nabierze

2021-09-29 20:13

Piotr Korban (Mikołaj Roznerski) z "Na dobre i na złe" wcale nie jest święty! Tak zabiegał o Hanię Sikorkę (Marta Żmuda Trzebiatowska), a okaże się oszustem łamiącym serca kobietom. W 816 odcinku "Na dobre i na złe" Korban zamieszka z Sikorką i Wilczewskim (Mateusz Janicki) pod pretekstem ochrony pięknej lekarki. Wilczewski dostanie szału, ale i tak nie opuści swoich czterech ścian. W końcu jednak okaże się, że policjant może sobie mówić co chce, ale tak naprawdę jest kłamcą! Wyjdzie na jaw, że Korban ma kobietę na boku...

"Na dobre i na złe" odcinek 816 - środa, 29.09.2021, o godz. 20.55

W 816 odcinku "Na dobre i na złe" wyjdzie na jaw, że Korban może i zauroczył się w Sikorce, ale wcale nie jest szczery. Policjant już w poprzednich odcinkach "Na dobre i na złe" zawładnął życiem lekarki i nawet jeśli się do tego nie przyzna, naprawdę namącił jej w głowie. Ta fascynacja nie minie, chociaż Hania będzie się powstrzymywała, by nie zdradzić Michała. Ta wierność zostanie jednak wystawiona na wielką próbę, kiedy w 816 odcinku "Na dobre i na złe" Piotr Korban zamieszka z Wilczewskim i jego piękną partnerką. Wszystko przez Lucynę (Anna Samusionek), która wciągnie córkę w zatargi z półświatkiem i przez to wpakuje ją w kłopoty. Bandyci zaczną mieć Sikorkę na celowniku, a Korban uzna, że musi zapewnić jej ochronę. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1596: Wielka radość u Magdy i Andrzeja. Nawet Kamil złoży Budzyńskim gratulacje - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe. Maks Beger nowym dyrektorem Leśnej Góry! Wygryzie Konicę podstępem

Wkrótce w "Na dobre i na złe" wyjdzie na jaw, że Korban wcale nie jest święty i prawdomówny. Hania od początku nie ukrywała, że planuje przyszłość z Michałem, zresztą trudno było tego nie zauważyć, skoro oboje są lekarzami w Leśnej Górze. O przeszłości policjanta póki co wiadomo mało, a nowe informacje mogą mocno zdziwić Hanię. Chcąc czy nie, Sikorka zacznie sporo myśleć o przystojnym policjancie i to nawet we śnie! Nie wie jeszcze, że nie jest on szczery i ma swoje do ukrycia. Prawda wyjdzie na jaw i może zmienić wszystko. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1598: Aneta ma siostrę! Matka Iwona wreszcie wyjawi rodzinną tajemnicę - ZDJĘCIA

Jak się okaże w "Na dobre i na złe" Korban nie jest singlem! Mężczyzna, który zachowuje się jakby Hania była jego całym światem, ma kobietę na boku! Nikomu jak dotąd nie opowiedział o swojej tajemniczej partnerce, ani w ogóle nie wspomniał, że takowa istnieje. Każdy więc wychodzi z założenia, że policjant jest singlem, a to wcale nieprawda. Jak zareaguje partnerka Korbana kiedy dowie się, że jej mężczyzna zauroczył się w Hani, mieszka z nią pod jednym dachem i ochrania? Tego dowiemy się niebawem, ale Hania może mieć większe kłopoty, niż polujący na nią bandyci. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze