Na dobre i na złe, odcinek 816: Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Piotr Korban (Mikołaj Roznerski), Michał (Mateusz Janicki)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 816: Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Piotr Korban (Mikołaj Roznerski), Michał (Mateusz Janicki)

Na dobre i na złe, odcinek 816: Michał zobaczy Hanię z Piotrem! Noc z Korbanem zniszczy ich związek? - ZDJĘCIA

2021-09-29 10:56

Miłość Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Michała (Mateusz Janicki) w „Na dobre i na złe” czeka kolejna próba. Niebezpieczeństwo, które na Hanię ściągnęła matka, coraz bardziej zbliża lekarkę do zauroczonego nią Piotra Korbana (Mikołaj Roznerski). Chroniąc lekarkę przed zemstą gangstera w 816 odcinku "Na dobre i na złe" policjant wprowadzi się do ich mieszkania. Co na to Wilczewski?

"Na dobre i na złe" odcinek 816 - środa, 29.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Zamiast w 816 odcinku "Na dobre i na złe" szykować się do czekającego ich ślubu, para musi mierzyć się z poważnymi problemami, a wszystko przez błąd Lucyny (Anna Samusionek), która nierozważnie przywłaszczyła sobie kosztowności należące do bezwzględnego gangstera Biskupskiego (Wojciech Skibiński). Co gorsza, gniew zamierzającego odzyskać swoją własność mężczyzny ściągnęła na swoją córkę. Odkrywając, że bandyta obserwuje doktor Sikorkę z ukrycia, inspektor Piotr Korban (Mikołaj Roznerski) w 816 odcinku "Na dobre i na złe" zdecyduje się na radykalne kroki.

Nie przegap: Grali razem w M jak miłość, a teraz Iga Krefft z chłopakiem ogłasza radosną nowinę! Posypały się gratulacje - ZDJĘCIA

Sytuacja, zdaniem policjanta, który od dawna nie ukrywa, że lekarka wpadła mu w oko, wymaga otoczenia jej całodobową ochroną, a zadania zamierza się podjąć osobiście. Dopóki zagrożenie nie minie, Piotr mieszkać więc będzie razem z Hanią pod jednym dachem, ku niezadowoleniu coraz bardziej zazdrosnego o ukochaną Wilczewskiego. Czy Michał słusznie powinien obawiać się rywala?

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Radwan będzie walczył o syna Kubę z żoną Gawryły. Hania zdradzi Michała przed ślubem!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze