Na dobre i na złe, odcinek 815: Brutalny napad na Hanię Sikorkę! Bandyta Biskupski nie będzie miał litości - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 815: Brutalny napad na Hanię Sikorkę! Bandyta Biskupski nie będzie miał litości - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 815: Brutalny napad na Hanię Sikorkę! Bandyta Biskupski nie będzie miał litości - ZDJĘCIA

2021-09-23 10:06

W 815 odcinku "Na dobre i na złe" Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) zapłaci wysoką cenę za przekręt matki Lucyny (Anna Samusionek)! Życie Sikorki będzie zagrożone kiedy z ukrycia zacznie ją obserwować Tomasz Biskupski (Wojciech Skibiński), bandyta, któremu matka Hani ukradła skarb. Ponieważ w 815 odcinku "Na dobre i na złe" Lucyna nadal będzie się ukrywać, to przestępca napadnie Hanię, która wracać po pracy do domu. Przerażona Sikorka zamiast dzwonić do Michała (Mateusz Janicki), wezwie na pomoc Piotra Korbana (Mikołaj Roznerski). I rzuci się policjantowi w ramiona. Zobaczcie ZWIASTUN nowego sezonu "Na dobre i na złe"!

"Na dobre i na złe" odcinek 815 - środa, 22.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Problemy Hani Sikorki w "Na dobre i na złe" z wyrodną matką złodziejką sprowadzą na lekarkę z Leśnej Góry śmiertelne zagrożenie. Cwana Lucyna za nic w świecie nie będzie chciała oddać biżuterii i kosztowności, które ukradła bandytom! I żeby Piotr Korban jej nie dopadł w 815 odcinku "Na dobre i na złe" nadal będzie ukrywała się w szpitalu w kanciapie salowej Halinki (Joanna Jarmołowicz). Już nie tylko przed policją, ale też przed Hanią, słusznie podejrzewając, że córka wcześniej czy później ją wyda po tym co zrobiła.

Nie przegap: Na dobre i na złe, odcinek 816: Hania i Piotr spędzą upojną noc przed ślubem. Tak Korban podejdzie Sikorkę

W 815 odcinku "Na dobre i na złe" Lucyna znów zniknie ze skarbem, a inspektor Korban odkryje, że jej córkę obserwuje z ukrycia Tomasz Biskupski - bandyta, który przed laty był zamieszany w sprawę napadu na jubilera, a którego Sikorka okradła. Kiedy Hania będzie wracać po pracy do domu, „Biskup” nagle zajedzie jej drogę, zmuszając ją, by stanęła. Po czym w 815 odcinku "Na dobre i na złe" podejdzie do jej auta i zacznie lekarce grozić.

- Ma pani coś, co należy do mnie i co chcę odzyskać! A szkoda by było, gdyby miało się coś komuś stać! Jutro będę tutaj na panią czekał o tej samej porze!

Zaraz potem w 815 odcinku "Na dobre i na złe" bandyta odjedzie, a w końcu zniknie, a przerażona Hania wybierze numer jedynej osoby, której w tym momencie będzie potrzebowała. I wcale nie będzie to jej narzeczony Michał. Na wezwanie Sikorki szybko zjawi się Korban, który czule przytuli lekarkę. - Już jesteś bezpieczna...

- Proszę cię, powiedz mi... W co dokładnie wpakowała się moja matka? Gdzie ona jest? Coś nam grozi?! - zapyta zrozpaczona Hania w 815 odcinku "Na dobre i na złe". Inspektor Piotr nic nie odpowie, ale stanie się jasne, że teraz bandyta będzie polował na Hanię i może ją nawet zabić.

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Radwan będzie walczył o syna Kubę z żoną Gawryły. Hania zdradzi Michała przed ślubem!

Sprawdź też: BrzydUla 2. Oto nowy Marek! Pokazali twarz aktora, który zastąpi Filipa Bobka i będzie drugim Markiem - ZDJĘCIA

Jakby tego było mało w 815 odcinku "Na dobre i na złe" coraz bardziej zazdrosny Michał oddali się od Hani. Będzie żałował tego, co mówił o je matce, ale jednocześnie nie zniesie faktu, że przez Lucynę nie mogą zaznać spokoju! Zadzwoni do Hani tuż przed napadem, lecz ona nie odbierze.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze