Na dobre i na złe, odcinek 815: Borys oszaleje z zazdrości o Lidkę! Pojawienie się Pawła zmieni wszystko

2021-09-22 19:34
Na dobre i na złe, odcinek 815: Borys oszaleje z zazdrości o Lidkę! Pojawienie się Pawła zmieni wszystko
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 815: Borys oszaleje z zazdrości o Lidkę! Pojawienie się Pawła zmieni wszystko

W 815 odcinku „Na dobre i na złe” Borys (Marcin Zacharzewski) bardzo zbliży się do nowo poznanej Lidki (Marta Król), która zaoferowała mu pomoc w opiece nad niespornym psiakiem, ale wciąż będzie trzymał ją na dystans. Zasadniczy doktor będzie bał się zaryzykować i zawsze znajdzie jakąś wymówkę, aby odsunąć się od atrakcyjnej koleżanki, dla której nie jest obojętny. W 815 odcinku „Na dobre i na złe” Jakubek szybko zmieni zdanie i swój stosunek, gdy na horyzoncie pojawi się radiolog Paweł (Marcin Sianko), któremu Lidka również wpadnie w oko! Dopiero wtedy Borys zda sobie sprawę, jak bardzo zależy mu na kobiecie i postanowi o nią zawalczyć z radiologiem!

"Na dobre i na złe" odcinek 815 - środa, 22.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 815 odcinku „Na dobre i na złe” pedantyczny Borys ciągle będzie zajmował się Bobbym, niesfornym psiakiem jednego z małych pacjentów, który mimo początkowej niechęci, przyniósł mu dużo szczęścia i dał mu szansę od losu. To dzięki psiakowi Jakubczyk poznał Lidkę, której doktor od razu wpadł w oko. Pacjentka bez wahania zaoferowała lekarzowi swoją pomoc w opiece nad pieskiem i sama zaproponowała, że z miłą chęcią może wyprowadzać go na spacery. Borys nie próżnował i od razu postanowił skorzystać z pomocy koleżanki, która w 815 odcinku „Na dobre i na złe” stawi się w jego mieszkaniu i zgodzi się zostać z Bobbym, gdy Borys będzie na dyżurze. Już wtedy para będzie miała dobrą okazję do zbliżenia, jednak zasadniczy Jakubczyk znajdzie sobie dobrą wymówkę, gdyż Bobby wykorzysta moment i wymknie się z jego mieszkania.  

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 815: Nowa kobieta w życiu Falkowicza. To przy niej zapomni o tragicznie zmarłej Kasi

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Zamach na Konicę! Szczepan będzie ojcem. Powrót Wiktorii uratuje Falkowicza

W 815 odcinku „Na dobre i na złe” Borys mimo swojej nieśmiałości będzie robił na Lidce jeszcze większe wrażenie, a nawet urośnie w jej oczach do rangi bohatera. Również Borys będzie tak zakręcony na jej punkcie, że nie skupi się na pracy, ale ciągle będzie dusił w sobie swoje uczucia. Dopiero pojawienie się Pawła otworzy mu oczy i pozwoli zrozumieć, jak bardzo zależy mu na Lidce, gdy tylko w 815 odcinku „Na dobre i na złe” usłyszy, że radiolog również jest nią zainteresowany.

- Stary, super kobieta ci się trafiła – zagai go Paweł.

- Ale mnie? Że ja z Lidką? Skąd, my nie jesteśmy razem – szybko wyprowadzi go z błędu Jakubek.

- Żartujesz? Wyglądało jakbyście – zdziwi się radiolog.

- Nie, to tylko koleżanka – wytłumaczy mu.

- Wolna jest? – zainteresuje się Paweł.

- Chyba tak – usłyszy w odpowiedzi.

- I co nie uderzasz do niej? Znaczy ja bym na twoim miejscu – podpuści go radiolog.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 815: Opiekunka skrzywdzi Edzia! Falkowicz nie będzie miał dla niej żadnej litości – ZDJĘCIA

Jeszcze w 815 odcinku „Barw szczęścia” Paweł będzie podpuszczał Borysa i nie będzie mógł zrozumieć, dlaczego przyjaciel nie korzysta z okazji, ale gdy zobaczy, że nie jest w stanie przekonać Borysa sam spróbuje wykorzystać swoją szansę. Jednak wtedy Jakubczyk poczuje ukłucie zazdrości i na to już mu nie pozwoli! W 815 odcinku „Barw szczęścia” Borys zauważy, że Lidka zostawiła u niego szalik i o mało nie pobiją się o niego z Pawłem, gdyż obaj będą chcieli go jej wręczyć! Na szczęście, to Borys wygra tą batalię i czym prędzej pobiegnie za Lidką.

- Nie, jest dużo starsza. Sporo starsza – zauważy Borys.

- Przestań nie wygląda – wtóruje mu Paweł.

- Ma dzieci – będzie wymieniał dalej.

- To dobrze – uśmiechnie się.

- Dorosłe – zaznaczy.

- Super – jego zarzuty będą tylko bawić Gracza.

- Nie, nie pasujemy do siebie! – oznajmi Borys.

- Okej, to dasz mi do niej telefon? – zapyta prosto z mostu.

- O szalik zostawiła – Jakubczyk dopiero wtedy poczuje ukłucie zazdrości i zda sobie sprawę, że Lidka nie jest mu obojętna.

- To czekaj, ja pobiegnę jej oddam – zaoferuje się Paweł.

- Nie, ty zostajesz z Bobbikiem. Bobby zostań – rzuci Borys i czym prędzej pobiegnie za Lidką.

Wtedy w 815 odcinku „Barw szczęścia” szybko okaże się, że Lidka zostawiła ten szalik nie przez przypadek, gdyż mocno liczyła na kolejne spotkanie z Borysem. Niestety Jakubczyk ciągle będzie tak zakłopotany, że kobieta sama przejmie inicjatywę i zaoferuje mu przejście na „ty”, po czym namiętnie go pocałuje! W końcu w 815 odcinku „Barw szczęścia” Jakubczyk będzie w siódmym niebie i znów będzie zakochany!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 816: Janusz Borucki ocali życie Hani i Lucyny! Ojciec Tadka podejdzie Tomasza Biskupskiego jak dziecko

Na dobre i na złe odc. 815. Borys Jakubek (Marcin Zacharzewski), radiolog Paweł (Marcin Sianko)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 815. Borys Jakubek (Marcin Zacharzewski), radiolog Paweł (Marcin Sianko)
Na dobre i na złe odc. 815. Borys Jakubek (Marcin Zacharzewski)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 815. Borys Jakubek (Marcin Zacharzewski)
Na dobre i na złe odc. 815. Borys Jakubek (Marcin Zacharzewski), Lidka (Marta Król)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 815. Borys Jakubek (Marcin Zacharzewski), Lidka (Marta Król)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze