Na dobre i na złe, odcinek 815: Borys oszaleje z zazdrości o Lidkę! Pojawienie się Pawła zmieni wszystko

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 815: Borys oszaleje z zazdrości o Lidkę! Pojawienie się Pawła zmieni wszystko

Na dobre i na złe, odcinek 815: Borys oszaleje z zazdrości o Lidkę! Pojawienie się Pawła zmieni wszystko

2021-09-22 19:34

W 815 odcinku „Na dobre i na złe” Borys (Marcin Zacharzewski) bardzo zbliży się do nowo poznanej Lidki (Marta Król), która zaoferowała mu pomoc w opiece nad niespornym psiakiem, ale wciąż będzie trzymał ją na dystans. Zasadniczy doktor będzie bał się zaryzykować i zawsze znajdzie jakąś wymówkę, aby odsunąć się od atrakcyjnej koleżanki, dla której nie jest obojętny. W 815 odcinku „Na dobre i na złe” Jakubek szybko zmieni zdanie i swój stosunek, gdy na horyzoncie pojawi się radiolog Paweł (Marcin Sianko), któremu Lidka również wpadnie w oko! Dopiero wtedy Borys zda sobie sprawę, jak bardzo zależy mu na kobiecie i postanowi o nią zawalczyć z radiologiem!

"Na dobre i na złe" odcinek 815 - środa, 22.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 815 odcinku „Na dobre i na złe” pedantyczny Borys ciągle będzie zajmował się Bobbym, niesfornym psiakiem jednego z małych pacjentów, który mimo początkowej niechęci, przyniósł mu dużo szczęścia i dał mu szansę od losu. To dzięki psiakowi Jakubczyk poznał Lidkę, której doktor od razu wpadł w oko. Pacjentka bez wahania zaoferowała lekarzowi swoją pomoc w opiece nad pieskiem i sama zaproponowała, że z miłą chęcią może wyprowadzać go na spacery. Borys nie próżnował i od razu postanowił skorzystać z pomocy koleżanki, która w 815 odcinku „Na dobre i na złe” stawi się w jego mieszkaniu i zgodzi się zostać z Bobbym, gdy Borys będzie na dyżurze. Już wtedy para będzie miała dobrą okazję do zbliżenia, jednak zasadniczy Jakubczyk znajdzie sobie dobrą wymówkę, gdyż Bobby wykorzysta moment i wymknie się z jego mieszkania.  

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 815: Nowa kobieta w życiu Falkowicza. To przy niej zapomni o tragicznie zmarłej Kasi

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Zamach na Konicę! Szczepan będzie ojcem. Powrót Wiktorii uratuje Falkowicza

W 815 odcinku „Na dobre i na złe” Borys mimo swojej nieśmiałości będzie robił na Lidce jeszcze większe wrażenie, a nawet urośnie w jej oczach do rangi bohatera. Również Borys będzie tak zakręcony na jej punkcie, że nie skupi się na pracy, ale ciągle będzie dusił w sobie swoje uczucia. Dopiero pojawienie się Pawła otworzy mu oczy i pozwoli zrozumieć, jak bardzo zależy mu na Lidce, gdy tylko w 815 odcinku „Na dobre i na złe” usłyszy, że radiolog również jest nią zainteresowany.

- Stary, super kobieta ci się trafiła – zagai go Paweł.

- Ale mnie? Że ja z Lidką? Skąd, my nie jesteśmy razem – szybko wyprowadzi go z błędu Jakubek.

- Żartujesz? Wyglądało jakbyście – zdziwi się radiolog.

- Nie, to tylko koleżanka – wytłumaczy mu.

- Wolna jest? – zainteresuje się Paweł.

- Chyba tak – usłyszy w odpowiedzi.

- I co nie uderzasz do niej? Znaczy ja bym na twoim miejscu – podpuści go radiolog.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 815: Opiekunka skrzywdzi Edzia! Falkowicz nie będzie miał dla niej żadnej litości – ZDJĘCIA

Jeszcze w 815 odcinku „Barw szczęścia” Paweł będzie podpuszczał Borysa i nie będzie mógł zrozumieć, dlaczego przyjaciel nie korzysta z okazji, ale gdy zobaczy, że nie jest w stanie przekonać Borysa sam spróbuje wykorzystać swoją szansę. Jednak wtedy Jakubczyk poczuje ukłucie zazdrości i na to już mu nie pozwoli! W 815 odcinku „Barw szczęścia” Borys zauważy, że Lidka zostawiła u niego szalik i o mało nie pobiją się o niego z Pawłem, gdyż obaj będą chcieli go jej wręczyć! Na szczęście, to Borys wygra tą batalię i czym prędzej pobiegnie za Lidką.

- Nie, jest dużo starsza. Sporo starsza – zauważy Borys.

- Przestań nie wygląda – wtóruje mu Paweł.

- Ma dzieci – będzie wymieniał dalej.

- To dobrze – uśmiechnie się.

- Dorosłe – zaznaczy.

- Super – jego zarzuty będą tylko bawić Gracza.

- Nie, nie pasujemy do siebie! – oznajmi Borys.

- Okej, to dasz mi do niej telefon? – zapyta prosto z mostu.

- O szalik zostawiła – Jakubczyk dopiero wtedy poczuje ukłucie zazdrości i zda sobie sprawę, że Lidka nie jest mu obojętna.

- To czekaj, ja pobiegnę jej oddam – zaoferuje się Paweł.

- Nie, ty zostajesz z Bobbikiem. Bobby zostań – rzuci Borys i czym prędzej pobiegnie za Lidką.

Wtedy w 815 odcinku „Barw szczęścia” szybko okaże się, że Lidka zostawiła ten szalik nie przez przypadek, gdyż mocno liczyła na kolejne spotkanie z Borysem. Niestety Jakubczyk ciągle będzie tak zakłopotany, że kobieta sama przejmie inicjatywę i zaoferuje mu przejście na „ty”, po czym namiętnie go pocałuje! W końcu w 815 odcinku „Barw szczęścia” Jakubczyk będzie w siódmym niebie i znów będzie zakochany!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 816: Janusz Borucki ocali życie Hani i Lucyny! Ojciec Tadka podejdzie Tomasza Biskupskiego jak dziecko

Na dobre i na złe odc. 815. Borys Jakubek (Marcin Zacharzewski), radiolog Paweł (Marcin Sianko)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 815. Borys Jakubek (Marcin Zacharzewski), radiolog Paweł (Marcin Sianko)
Na dobre i na złe odc. 815. Borys Jakubek (Marcin Zacharzewski)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 815. Borys Jakubek (Marcin Zacharzewski)
Na dobre i na złe odc. 815. Borys Jakubek (Marcin Zacharzewski), Lidka (Marta Król)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 815. Borys Jakubek (Marcin Zacharzewski), Lidka (Marta Król)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze