Na dobre i na złe, odcinek 814. Data premiery nowego sezonu po wakacjach 2021 ogłoszona? Kiedy emisja kolejnych odcinków?

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 814. Data premiery nowego sezonu po wakacjach 2021 ogłoszona? Kiedy emisja kolejnych odcinków?

Na dobre i na złe, odcinek 814. Data premiery nowego sezonu po wakacjach 2021 ogłoszona? Kiedy emisja kolejnych odcinków?

2021-06-02 22:28

814 odcinek "Na dobre i na złe" wyemitowany zostanie dopiero po wakacjach 2021. Fani hitu TVP muszą uzbroić się w cierpliwość i wytrzymać niemal 3 miesiące bez ulubionych bohaterów. Koniec "Na dobre i na złe" odbędzie się w 813 odcinku, a kolejny widzowie zobaczą dopiero po wakacjach. Data premiery 814 odcinka "Na dobre i na złe" jest już znana? Emisja kolejnych odcinków serialu nastąpi we wrześniu. Sprawdźcie kiedy dokładnie, żeby niczego nie przegapić!

Kiedy kolejne odcinki "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021?

Koniec "Na dobre i na złe" nastąpi wraz z 813 odcinkiem, który premierę będzie miał 2.06.2021 r. Od tego momentu emisja "Na dobre i na złe" zostanie wstrzymana na okres wakacji 2021. Zanim to nastąpi widzów czeka wielkie zamieszanie u Hani Sikorki (Marta Żmuda Trzebiatowska). Wszystko za sprawą Piotra Korbana (Mikołaj Ronzerski), który wkroczył w jej życie w poprzednich odcinkach "Na dobre i na złe" i nie ma zamiaru odpuszczać. Sikorka tak spodobała się policjantowi, że aż złoży jej niemoralną propozycję! Tymczasem Hania ma się o co bać, bo szalona matka Lucyna (Anna Samusionek) wepchnie ją w poważne kłopoty. 

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Falkowicz odda syna Edzia? Żal patrzeć jak pokochał nie swoje dziecko. Zamiana dzieci wyjdzie wreszcie na jaw?

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Hania nie uwolni się od Korbana! Policjant wywiezie ją z Leśnej Góry - WIDEO

814 odcinek "Na dobre i na złe" będzie miał premierę we wrześniu. Najpierw odcinek pojawi się na platformie VOD, ale będą mogły go obejrzeć tylko osoby, które mają wykupiony dostęp. W telewizji 814 odcinek "Na dobre i na złe" pojawi się 1.09.2021 lub 8.09.2021 w środę. Póki co, nie ma ulec zmianie godzina emisji, czyli 20.55. Fani serialu muszą wytrzymać bez ulubionych bohaterów aż 3 miesiące, ale może TVP zdecyduje się wyemitować 814 odcinek już w pierwszym dniu września. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Była kochanka Pawła wróci, bo upadnie na samo dno! Majka będzie żebrać u Franki o jedzenie - WIDEO

Tymczasem wiadomo już, że aktorzy wrócili na plan serialu "Na dobre i na złe", by kontynuować wątki swoich bohaterów. Marta Żmuda Trzebiatowska pochwaliła się nagraniem z planu, na którym pokazuje przygotowania do roli i towarzysza w pracy. Jest nim nie kto inny, jak Mikołaj Roznerski! To oznacza, że wątek Hani i Korbana będzie kontynuowany, a Michał (Mateusz Janicki) może zacząć być zestresowany. Inni aktorzy też nagrywają swoje sceny, by przywitać widzów w 814 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021.

Najnowsze