Na dobre i na złe, odcinek 812: Hania i Lucyna w śmiertelnym zagrożeniu! Sikorka zapłaci za kradzież skarbu Wawrzyniaka? - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 812: Hania i Lucyna w śmiertelnym zagrożeniu! Sikorka zapłaci za kradzież skarbu Wawrzyniaka? - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 812: Hania i Lucyna w śmiertelnym zagrożeniu! Sikorka zapłaci za kradzież skarbu Wawrzyniaka? - ZDJĘCIA

2021-05-26 20:31

Lucyna Sikorka (Anna Samusionek) nie raz wpędziła córkę w poważne problemy, ale tym razem przesadzi! Będzie igrała ze śmiertelnym zagrożeniem, na które skaże Hanię. Wszystko przez chciwość Lucyny i jej manię pieniądza. W 812 odcinku "Na dobre i na złe" Lucyna kompletnie straci głowę, narazi się bandycie i wpędzi córkę w niebezpieczeństwo. Nawet Janusz (Tomasz Dedek) spróbuje uchronić Sikorki przed śmiertelną pułapką, ale nie będzie wiedział, jak trudno odwrócić chore pomysły Lucyny.

"Na dobre i na złe" odcinek 812 - środa, 26.05.2021, o godz. 20.55

W 812 odcinku "Na dobre i na złe" Hania zostanie wciągnięta w pogoń za bandytą, w którą zapląta ją Piotr Korban (Mikołaj Roznerski). Lekarka będzie musiała ratować życie mężczyźnie, który chwilę wcześniej chciał ją zabić. Gdyby nie ona, bandyta prawdopodobnie umarłby na miejscu. Sikorka w "Na dobre i na złe" nie będzie zdawała sobie jednak sprawy, że to nie jest jej jedyny problem. Lucyna znów ściągnie na nie nieszczęście i tym razem nie będzie łatwo się z tego wyplątać. Wszystko przez chory pomysł w poprzednich odcinkach "Na dobre i na złe", kiedy to Lucyna dokonała kradzieży skarbu Wawrzyniaka (Artur Krajewski). 

Przeczytaj: M jak miłość. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski okłamali widzów. To najtrudniejszy czas w ich życiu - WIDEO

Mikołaj Roznerski w Na dobre i na złe! Przystojny policjant uratuje życie Hani Sikorce w 812 odcinku. Połączy ich coś więcej

W 812 odcinku "Na dobre i na złe" Hania zobaczy nowe auto matki i od razu zacznie podejrzewać, że coś jest bardzo nie w porządku. 

- Na raty wzięłam... Mam papiery, wszystko legalne! - Pokaż! - A co ty, z urzędu skarbowego jesteś?(...) Samochód ci się nie podoba? Możesz nim nie jeździć! Coś jeszcze? - Kolczyki, które mi dałaś… Skąd je masz? - Nie podobają się? Wyrzuć, a co tam... A matkę... na policję zapodaj! - w "Na dobre i na złe" nastąpi ostra wymiana zdań między kobietami. 

Tymczasem Janusz przy grobie Wawrzyniaka spotka niebezpiecznego Biskupskiego (Wojciech Skibiński).

- Nie myślałem, że jeszcze spotkamy się we trójkę... - Uważaj, Biskup, bo Przemuś wstanie z grobu i da ci z bańki... - Kiepsko ci się, słyszałem, wiedzie, Dudek... Kasy potrzebujesz? - Od ciebie nic nie potrzebuję! - Janusz postanowi działać. 

Przeczytaj: M jak miłość. Szczęście Franki i Pawła nie potrwa długo! Po wakacjach zginie z rąk byłego narzeczonego bandyty?

Lucyna w 812 odcinku "Na dobre i na złe" nie będzie zdawała sobie sprawy z tego, co nawyprawiała. Kradnąc majątek, narazi siebie i Hanię na uwagę niebezpiecznego Biskupskiego.

- Widzisz, Lucynko... (...) Przemuś, jeszcze zanim stracił pamięć, dorobił się na złodziejstwie.(...) Kiedyś okradł takiego jednego ważnego z miasta... Takiego, co nigdy nie wybacza. Wawrzyniak zapadł w śpiączkę, sprawa ucichła... Ale jak się obudził, stała się znowu aktualna. - powie Janusz. - Pan Przemek nie żyje... - Właśnie. A tamten nie odpuści. Tobie też... Bo ja myślę, że te kosztowności… to masz ty, Lucynka - wyjaśni Borucki. 

Hania ma się czego bać, bo może naleźć się na celowniku przez własną matkę. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze