Na dobre i na złe, odcinek 812: Falkowicz nie pozwoli, żeby Alina zajęła miejsce zmarłej Kasi

i

Autor: VOD TVP Na dobre i na złe, odcinek 812: Falkowicz nie pozwoli, żeby Alina zajęła miejsce zmarłej Kasi

Na dobre i na złe, odcinek 812: Falkowicz nie pozwoli, żeby Alina zajęła miejsce zmarłej Kasi

2021-05-26 20:32

W 812 odcinku "Na dobre i na złe" Alina (Katarzyna Skrzynecka) ciągle nie będzie umiała sobie poradzić ze śmiercią Kasi (Ilona Ostrowska). Doktor Fisher nie będzie umiała sobie znaleźć miejsca, dlatego uzna, że powinna teraz ze wszystkich sił wspierać Falkowicza (Michał Żebrowski) w opiece nad malutkim Edziem (Franciszek Kurek) oraz pomóc odnaleźć się Matyldzie (Amelia Czaja) po starcie matki. Jednak jej nadopiekuńczość sprawi, że w 812 odcinku "Na dobre i na złe" zirytowany Andrzej wygarnie jej wprost, co myśli o jej zachowaniu!

"Na dobre i na złe" odcinek 812 - środa, 26.05.2021, o godz. 20.55

W 812 odcinku "Na dobre i na złe" Alinie dalej będzie trudno pogodzić się ze śmiercią swojej siostry. Dramatyczne wydarzenia bardzo ją dotknęły. Załamana doktor Fisher postanowiła, że w obliczu tragedii powinna stanąć na wysokości zadania i ze wszystkich sił zająć się osieroconą Matyldą oraz pomóc Falkowiczowi w opiece nad malutkim Edziem. Z tego względu już w 811 odcinku "Na dobre i na złe" Alina przeprowadziła się do Andrzeja, aby być zawsze pod ręką, gdyby tylko czegoś potrzebowali. Tylko, że wspomnianą pomoc Alina zbytnio sobie wzięła do serca i już w 812 odcinku "Na dobre i na złe" zaczęła nią irytować zarówno Andrzeja, jak i Matyldę!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 812: Falkowicz nie pozna wyników badań Edzia! Wychowa nie swojego syna

Na dobre i na złe, odcinek 810: Straszna śmierć Kasi Smudy po wybuchu w Leśnej Górze. Zginie nie tylko żona Falkowicza?

W 812 odcinku "Na dobre i na złe" Alina wyjdzie wcześniej z domu, aby odwiedzić grób tragicznie zmarłej siostry. Jeszcze będąc na cmentarzu postanowi odezwać się do Falkowicza, aby spytać czy wszystko u nich w porządku. Jednak jej zbytnia troskliwość nie spodoba się Andrzejowi, który w 812 odcinku "Na dobre i na złe" wygranie jej, że swoją postawą chce zastąpić jego żonę, a to nigdy nie będzie możliwe!

- Cześć Andrzej...jadłeś jakieś śniadanie? - zapyta troskliwie.

- Jeszcze nie, zjem później - odpowie jej wymijająco Andrzej.

- Zrobiłam dla Matyldy kanapki. Musiałam dzisiaj wcześniej wyjść, przepraszam. Ona śpi jeszcze? - od razu wytłumaczy swoją nieobecność.

- Niestety śpi - odeprze, nie chcąc wydawać przyszywanej córki, która w tym czasie pomaga mu w opiece nad Edziem.- A ty spałeś cokolwiek? - dopyta.

- Muszę zająć się synem! - odpowie jej stanowczo, jednak Alina nie da za wygraną i postanowi dalej drążyć temat.

- Wpadnę po południu, może coś wam poprasuję. Jak ciebie znam to jeszcze pewnie chodzisz w piżamie - zaproponuje.

- Jeżeli już to w szlafroku - wtrąci jej Falkowicz po czym doda - Alina poradzę sobie!

Jednak doktor Fisher nadal nie zrozumie, że zbytnio się narzuca, dlatego Andrzej powie jej wprost co, o tym wszystkim myśli!

- Chcę pomóc...

- Nie! Chcesz zastąpić Kaśkę... a to jest niemożliwe! - wykrzyczy i zerwie połączenie.

Spójrz także: Na dobre i na złe, odcinek 812: Falkowicz nie pójdzie na grób Kasi Smudy po pogrzebie! Smutny widok na cmentarzu - ZWIASTUN

Chwilę potem w 812 odcinku "Na dobre i na złe" Alina skontaktuje się z Matyldą, jednak i ona będzie miała dość jej narzucania się!

- Ciociu dzwonisz drugi raz w ciągu pół godziny. Coś się stało? - zapyta podirytowanym tonem.

- Nie kochanie...tak tylko dzwonie zapytać czy wszystko u ciebie w porządku? - zacznie się tłumaczyć, ale tymi słowami jeszcze bardziej zirytuje Matyldę!

- Coś jeszcze? - zapyta jeszcze bardziej wkurzona i rzuci telefonem jeszcze w 812 odcinku "Na dobre i na złe". Nadopiekuńczość Aliny zauważy również Michał (Mateusz Janicki), ale zapewni córkę, że jej ciocia chce dla niej jak najlepiej, mimo iż nie bardzo jej to wychodzi.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 812: Hania zginie z rąk zabójcy?! Michał nie uwierzy w co się wpakowała - ZDJĘCIA

Na szczęście jeszcze w 812 odcinku "Na dobre i na złe" relacje Aliny z resztą rodziny ulegną poprawie! Na wspólnej kolacji spotkają się razem Andrzej, Matylda, Michał i Alina i będą rozmawiać o dalszych planach. Rozmowę przerwie płacz Edzia, do którego od razu w 812 odcinku "Na dobre i na złe" pobiegnie Falkowicz, zaś w sald za nim Alina, która zapewni całą czwórkę, że wspólnie dadzą sobie radę!

Patrz również: Koniec Na dobre i na złe. Maks straci na zawsze syna w ostatnim 813 odcinku. Zapłacze rzewnymi łzami, kiedy dostanie od niego list

Najnowsze