Na dobre i na złe, odcinek 811: Falkowicz nie dowie się, że Edzio nie jest jego synem! Zamiana dzieci nigdy nie wyjdzie na jaw?

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 811: Falkowicz nie dowie się, że Edzio nie jest jego synem! Zamiana dzieci nigdy nie wyjdzie na jaw?

Na dobre i na złe, odcinek 811: Falkowicz nie dowie się, że Edzio nie jest jego synem! Zamiana dzieci nigdy nie wyjdzie na jaw?

2021-05-19 20:47

W 811 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz (Michał Żebrowski) i Bolek (Sławomir Zapała) wciąż nie będą wiedzieli, że ich dzieci zamieniono, że mały Edzio (Franciszek Kurek) to syn gwiazdora disco polo, a synem Andrzeja i zmarłej Kasi Smudy (Ilona Ostrowska) jest Krystianek! Obaj ojcowie spotkają się w szpitalu w Leśnej Górze w 811 odcinku "Na dobre i na złe" na badaniach kontrolnych noworodków. Czy fatalna pomyłka i zamiana dzieci, do której doszło na oddziale neonatologii wyjdzie na jaw? A może Falkowicz wychował nie swoje dziecko i nigdy nie pozna prawdy?

"Na dobre i na złe" odcinek 811 - środa, 19.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Zamiany dzieci  w Leśnej Górze w "Na dobre i na złe" nie da się już odkręcić? W 811 odcinku "Na dobre i na złe" od narodzin Edzia Falkowicza i  śmierci Kasi Smudy minie kilka dni, a Andrzej nadal nie zorientuje się, że zabrał ze szpitala nie swoje dziecko, że jego synem naprawdę jest syn Bolka, czy gwiazdora disco, "Srebrnego Bolo". Przez tragiczny błąd pielęgniarki z oddziału noworodków, która zamieniał bransoletki chłopców nastąpiła cała seria wstrząsających zdarzeń. A po wybuchu w Leśnej Górze, który odebrał Falkowiczowi ukochaną żonę, sprawa podmienienia dzieci może się nie wyjaśnić...

Nie przegap: Koniec Na dobre i na złe. Wiktoria wróci do Leśnej Góry ze strachu o Blankę w ostatnim 813 odcinku - ZWIASTUN

W 811 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz spotka się z Bolkiem w szpitalu na badaniach przesiewowych dzieci i kontroli bioderek. Muzyk disco polo poskarży się profesorowi, że jego syn nie śpi w nocy, płacze i nie uspokajają go nawet jego piosenki. Z kolei na małego Edzia nie będzie działała uwielbiana przez profesora muzyka klasyczna.

- Mój na początku tak dawał do wiwatu, że myślałem, że tego nie wytrzymam! Ja myślę, że to od tych szczepionek! Bez mojej zgody dzieciaka zaszczepili, bo Marianka nalegała. Lekarzom nie wolno mówić prawdy, bo wam za to płacą, ale każdy ma swój rozum, internet też jest. Wszystko można sprawdzić ile tego autyzmu od tego było -  rzuci Bolek, czym w 811 odcinku "Na dobre i na złe" wzbudzi gniew Falkowicza.

- Co pan bredzi?! Jak panu nie wstyd?! Człowiek, który wymyślił teorię o autyzmie był oszustem! Jak pan siedzi już w tym internecie, niech pan lepiej sprawdzi ile dzieci umarło 100 lat temu, a ile teraz umiera! Dopiero pan zrozumie jak ważne są szczepionki - uświadomi niedouczonego gwiazdora disco polo Andrzej.

Ale Bolek w 811 odcinku "Na dobre i na złe" nie da się przekonać. - A powikłania? Ja tam wolę swojego dziecka nie szczepić - zapowie. Tyle tylko, że będzie mówił o dziecku Falkowicza, bo jego Krystianek to tak naprawdę Edzio. - No tak! Jakie czasy, takie gwiazdy! Biedne to pańskie dziecko - oceni Falkowicz i bezradnie załamie ręce.

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Tragiczny finał wybuchu w Leśnej Górze. Powrót Wiktorii, pożegnanie Falkowicza z Kasią i dramatyczne zwroty akcji

Nie przegap: Na dobre i na złe, odcinek 811: Falkowicz po śmierci Kasi nigdy nie wróci do szpitala w Leśnej Górze

Nawet podczas badania "syna" Falkowicza i Kasi Smudy w 811 odcinku "Na dobre i na złe" pomyłka nie wyjdzie na jaw. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska) nie zauważy nic niepokojącego. Pobierze jednak małemu Edziowi krew do badań przesiewowych, więc wyniki powinny wykazać, że chłopiec nie jest dzieckiem profesora.

W czasie wizyty Falkowicza z Edziem w Leśnej Górze w 811 odcinku "Na dobre i na złe" Hania zaoferuje wdowcowi swoją pomoc. - Może spędzimy jakąś niedzielę razem? Edzio, Matylda, Michał, ty i ja?

- Nie, innym razem - odpowie profesor, który w 811 odcinku "Na dobre i na złe" odetnie się od rodziny i przyjaciół, by w samotności przeżywać żałobę po śmierci Kasi. Hania będzie próbowała dowiedzieć się kiedy Andrzej wróci do pracy, ale on nie odpowie. - Chciałabym ci pomóc... Może wezmę Edzia na spacer, pójdę z Matyldą do kina, albo zrobię ci schabowe? Pozmywam, odkurzę...

Zaraz potem w 811 odcinku "Na dobre i na złe" przed szpitalem dojdzie do wypadku, niegroźnej stłuczki. Bolek uderzy autem w samochód Falkowicza. A wszystko dlatego, że za głośno puści swoje piosenki synkowi. A mały Krystianek, czyli podmieniony syn profesora zacznie głośno płakać.

Rafał Brzozowski przed Eurowizją 2021: Hejt motywuje mnie do pracy
Na dobre i na złe odc. 811. Falkowicz (Michał Żebrowski), Edzio (Franciszek Kurek)

i

Autor: Artrama
Na dobre i na złe odc. 811. Falkowicz (Michał Żebrowski), Edzio (Ksawery Sudoł)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 811. Falkowicz (Michał Żebrowski), Edzio (Ksawery Sudoł)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze