Na dobre i na złe, odcinek 811: Falkowicz po śmierci Kasi nigdy nie wróci do szpitala w Leśnej Górze

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 811: Falkowicz po śmierci Kasi nigdy nie wróci do szpitala w Leśnej Górze

Na dobre i na złe, odcinek 811: Falkowicz po śmierci Kasi nigdy nie wróci do szpitala w Leśnej Górze

2021-05-12 21:54

W 811 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz (Michał Żebrowski) po śmierci Kasi Smudy (Ilona Ostrowska) zmieni się nie do poznania. Odetnie się od przyjaciół z Leśnej Góry i zamknie się w swoim domu z dziećmi, Matyldą (Amelia Czaja) i małym Edziem (Franciszek Kurek), by w samotności przeżywać żałobę. Ból po stracie ukochanej żony będzie tak wielki, że w 811 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz podejmie ostateczną decyzję - rzuci pracę w szpitalu w Leśnej Górze, gdzie zginęła Kasia. W poruszających słowach udręczony wdowiec zapowie Konicy (Robert Koszucki), że nie wróci więcej w miejsce naznaczone śmiercią jego żony. To będzie koniec Falkowicza w "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 811 - środa, 19l05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Śmierć Kasi Smudy w "Na dobre i na złe" będzie początkiem dramatu Falkowicza, który nie poradzi sobie bez żony. Zostanie sam z Matyldą i kilkudniowym Edziem i tylko ze względu na dzieci nie wpadnie w totalną rozpacz. Ale i tak w 811 odcinku "Na dobre i na złe" z profesorem będzie naprawdę źle. Co prawda będzie miał obok siebie siostrę zmarłej Kasi, Alinę (Katarzyna Skrzynecka) i grono oddanych przyjaciół z Leśnej Góry, ale i tak nie dopuści do siebie i dzieci nikogo. Pogrążony w żałobie Falkowicz dosłownie zamknie się z rodziną w rezydencji. W 811 odcinku "Na dobre i na złe" nie wpuści ani Aliny, ani Michała Wilczewskiego (Mateusz Janicki), którego śmierć Kasi też bardzo zaboli.

Nie przegap: Koniec Na dobre i na złe. Wiktoria wróci do Leśnej Góry ze strachu o Blankę w ostatnim 813 odcinku - ZWIASTUN

Tuż po tym jak Falkowicz odetnie się od wszystkich, w 811 odcinku "Na dobre i na złe" Michał postanowi ratować nie tylko jego, ale przede wszystkim Matyldę. Powie wprost, że przyjechał odwiedzić córkę, ale profesor nie wpuści go za furtkę. - Andrzej, o co chodzi? Masz jakiś problem z tym, że ludzie się o ciebie martwią? - zapyta Wilczewski. Reakcja Falkowicza w 811 odcinku "Na dobre i na złe" będzie bardzo ostra.

- Mam problem z waszymi pielgrzymkami tutaj. Przywleczecie coś ze szpitala i mi zarazicie dziecko! - krzyknie wściekły wdowiec. Po spotkaniu z Falkowiczem wytrącony z równowagi Michał w 811 odcinku "Na dobre i na złe" postanowi zabrać Matyldę do siebie, by nie musiała patrzeć jak jej drugi ojciec pogrąża się w coraz większej otchłani rozpaczy.

Ale Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska) w 811 odcinku "Na dobre i na złe" powstrzyma Michała. Nie zgodzi się na to, by Matylda zamieszkała z nimi. Nie po tym co spotkało Falkowicza. - On dopiero co stracił żonę, a ty chcesz mu jeszcze zabrać córkę?- zwróci uwagę narzeczonemu.

Na dobre i na złe, odcinek 810: Straszna śmierć Kasi Smudy po wybuchu w Leśnej Górze. Zginie nie tylko żona Falkowicza?

Sprawdź też: Na dobre i na złe, odcinek 811: Michał po śmierci Kasi zabierze Falkowiczowi córkę Matyldę? Nie będzie mógł patrzeć jak się męczy

Z każdą chwilą z Falkowiczem będzie coraz gorzej, aż wreszcie w 811 odcinku "Na dobre i na złe" ostatecznie zdecyduje, że nie chce być już lekarzem w Leśnej Górze. Wręczy dyrektorowi Konicy wypowiedzenie, a ten spróbuje go zatrzymać zapewnieniem, że może iść na tak długi urlop, jak tylko chce. Ale Andrzej nie będzie chciał już przekraczać progu szpitala, w którym zginęła Kasia.

- Lepiej, jak zaczniesz szukać kogoś na moje miejsce. Daruj sobie, nie wrócę do tego szpitala - zapowie Falkowicz w 811 odcinku "Na dobre i  na złe". Koniec profesora wydaje się być przesądzony. Teraz poświęci się opiece nad Matyldą i Edziem, czy też ktoś go przekona do powrotu? To się okaże dopiero w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021!

Na dobre i na złe odc. 810. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), jego syn Edzio (Franciszek Kurek)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 810. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), jego syn Edzio (Franciszek Kurek)
Na dobre i na złe odc. 810. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 810. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)
Na dobre i na złe odc. 810. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 810. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)
Najnowsze