Na dobre i na złe, odcinek 811: Falkowicz po śmierci Kasi nigdy nie wróci do szpitala w Leśnej Górze

2021-05-12 21:54 Agnieszka Pyź
Na dobre i na złe, odcinek 811: Falkowicz po śmierci Kasi nigdy nie wróci do szpitala w Leśnej Górze
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 811: Falkowicz po śmierci Kasi nigdy nie wróci do szpitala w Leśnej Górze

W 811 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz (Michał Żebrowski) po śmierci Kasi Smudy (Ilona Ostrowska) zmieni się nie do poznania. Odetnie się od przyjaciół z Leśnej Góry i zamknie się w swoim domu z dziećmi, Matyldą (Amelia Czaja) i małym Edziem (Franciszek Kurek), by w samotności przeżywać żałobę. Ból po stracie ukochanej żony będzie tak wielki, że w 811 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz podejmie ostateczną decyzję - rzuci pracę w szpitalu w Leśnej Górze, gdzie zginęła Kasia. W poruszających słowach udręczony wdowiec zapowie Konicy (Robert Koszucki), że nie wróci więcej w miejsce naznaczone śmiercią jego żony. To będzie koniec Falkowicza w "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 811 - środa, 19l05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Śmierć Kasi Smudy w "Na dobre i na złe" będzie początkiem dramatu Falkowicza, który nie poradzi sobie bez żony. Zostanie sam z Matyldą i kilkudniowym Edziem i tylko ze względu na dzieci nie wpadnie w totalną rozpacz. Ale i tak w 811 odcinku "Na dobre i na złe" z profesorem będzie naprawdę źle. Co prawda będzie miał obok siebie siostrę zmarłej Kasi, Alinę (Katarzyna Skrzynecka) i grono oddanych przyjaciół z Leśnej Góry, ale i tak nie dopuści do siebie i dzieci nikogo. Pogrążony w żałobie Falkowicz dosłownie zamknie się z rodziną w rezydencji. W 811 odcinku "Na dobre i na złe" nie wpuści ani Aliny, ani Michała Wilczewskiego (Mateusz Janicki), którego śmierć Kasi też bardzo zaboli.

Nie przegap: Koniec Na dobre i na złe. Wiktoria wróci do Leśnej Góry ze strachu o Blankę w ostatnim 813 odcinku - ZWIASTUN

Tuż po tym jak Falkowicz odetnie się od wszystkich, w 811 odcinku "Na dobre i na złe" Michał postanowi ratować nie tylko jego, ale przede wszystkim Matyldę. Powie wprost, że przyjechał odwiedzić córkę, ale profesor nie wpuści go za furtkę. - Andrzej, o co chodzi? Masz jakiś problem z tym, że ludzie się o ciebie martwią? - zapyta Wilczewski. Reakcja Falkowicza w 811 odcinku "Na dobre i na złe" będzie bardzo ostra.

- Mam problem z waszymi pielgrzymkami tutaj. Przywleczecie coś ze szpitala i mi zarazicie dziecko! - krzyknie wściekły wdowiec. Po spotkaniu z Falkowiczem wytrącony z równowagi Michał w 811 odcinku "Na dobre i na złe" postanowi zabrać Matyldę do siebie, by nie musiała patrzeć jak jej drugi ojciec pogrąża się w coraz większej otchłani rozpaczy.

Ale Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska) w 811 odcinku "Na dobre i na złe" powstrzyma Michała. Nie zgodzi się na to, by Matylda zamieszkała z nimi. Nie po tym co spotkało Falkowicza. - On dopiero co stracił żonę, a ty chcesz mu jeszcze zabrać córkę?- zwróci uwagę narzeczonemu.

Na dobre i na złe, odcinek 810: Straszna śmierć Kasi Smudy po wybuchu w Leśnej Górze. Zginie nie tylko żona Falkowicza?

Sprawdź też: Na dobre i na złe, odcinek 811: Michał po śmierci Kasi zabierze Falkowiczowi córkę Matyldę? Nie będzie mógł patrzeć jak się męczy

Z każdą chwilą z Falkowiczem będzie coraz gorzej, aż wreszcie w 811 odcinku "Na dobre i na złe" ostatecznie zdecyduje, że nie chce być już lekarzem w Leśnej Górze. Wręczy dyrektorowi Konicy wypowiedzenie, a ten spróbuje go zatrzymać zapewnieniem, że może iść na tak długi urlop, jak tylko chce. Ale Andrzej nie będzie chciał już przekraczać progu szpitala, w którym zginęła Kasia.

- Lepiej, jak zaczniesz szukać kogoś na moje miejsce. Daruj sobie, nie wrócę do tego szpitala - zapowie Falkowicz w 811 odcinku "Na dobre i  na złe". Koniec profesora wydaje się być przesądzony. Teraz poświęci się opiece nad Matyldą i Edziem, czy też ktoś go przekona do powrotu? To się okaże dopiero w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021!

Na dobre i na złe odc. 810. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), jego syn Edzio (Franciszek Kurek)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 810. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), jego syn Edzio (Franciszek Kurek)
Na dobre i na złe odc. 810. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 810. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)
Na dobre i na złe odc. 810. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 810. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze