Na dobre i na złe, odcinek 804: Dramatyczny koniec Tadka i Kazi! Odrzucony kochanek prawie zatłucze na śmierć rywala - ZWIASTUN

2021-03-31 20:40 Małgorzata Pala
Na dobre i na złe, odcinek 804: Dramatyczny koniec Tadka i Kazi! Odrzucony kochanek prawie zatłucze na śmierć rywala
Autor: VOD.TVP.PL Na dobre i na złe, odcinek 804: Dramatyczny koniec Tadka i Kazi! Odrzucony kochanek prawie zatłucze na śmierć rywala

W 804 odcinku "Na dobre i na złe" Tadek (Marcin Urbanke) wreszcie rozprawi się z Kazią (Zuzanna Lit). Nie da robić z siebie głupka i wygarnie dziewczynie, że wie o jej szaleńczym uczuciu do Barta (Piotr Głowacki). W "Na dobre i na złe" nie będzie się jednak spodziewał, że Kazia rzuci mu w twarz najpodlejsze z słów! Całkowicie straci głowę dla swojego mentora, co rozwścieczy Tadka, który natychmiast się wyniesie. Cały w nerwach będzie szukał sposobu na odreagowanie i prawie zatłucze swojego rywala!

"Na dobre i na złe" odcinek 804 - środa, 31.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 804 odcinku "Na dobre i na złe" Tadek postawi sprawę jasno. Będzie widział, że z Kazią mają już niewiele wspólnego, a ona jest myślami przy Barcie. 

- Zastanawiam się, kiedy to się zaczęło? Od kiedy zaczęliśmy się od siebie oddalać? Od kiedy śpię na kanapie, a tobie to nie przeszkadza? Od kiedy rozmawiamy tylko o pracy? Od kiedy mijamy się uprzejmie w domu i nie patrzymy sobie w oczy? - zapyta wprost dziewczyną, która go zignoruje, bo będzie zajęta pisaniem smsów do Barta. - To SMS-y od Barta? - nie wytrzyma Borucki i naskoczy na Kazię w "Na dobre i na złe".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1580: Marysia okrutnie zdradzona przez byłego kochanka! Jacek okłamie ją w najważniejszej w życiu sprawie

Na dobre i na złe, odcinek 804 - ZWIASTUN - Matka Hani zrobi kolejny szwindel! Tadek zniszczy rywala za stratę ukochanej Kazi

Kazia w 804 odcinku "Na dobre i na złe" potraktuje Tadka całkowicie bez szacunku. 

- Masz rację, nie układa nam się ostatnio tak, jak to sobie wyobrażaliśmy, ale to nie dlatego, że jestem zakochana czy coś. Po prostu jako parze nam nie wyszło (...) - powie bez większych emocji kobieta, zupełnie tak, jakby rozmawiała z kolegą.

Tadek z "Na dobre i na złe" nie da dłużej robić z siebie głupca. W środku nocy zacznie się pakować.

- Tak po prostu pakujesz się i wyprowadzasz w środku nocy? Co ty wyprawiasz? - zapyta zdziwiona Kazia.

- A co ty wyprawiasz? To, że nam nie wyszło, to jedna sprawa... A druga to to, że pakujesz się w romans z żonatym facetem! - zaatakuje ją Borucki.

Przeczytaj: ​​​​​M jak miłość: Kinga i Staszek będą ratować Alę po stracie Rafała. Koszmar morderstwa brata powróci! Nastolatka znów spróbuje się zabić?

Tadek w "Na dobre i na złe" będzie chciał odreagować i ulokować gdzieś swoja wściekłość. Dlatego pójdzie na trening ju-jitsu, gdzie prawie zmasakruje swojego rywala! 

- Czyś ty oszalał?! Zabić go chcesz?!

- Kuba... przepraszam, wszystko ok? - zreflektuje się Tadek.

- Co z tobą? Chwyciłeś mnie jak bulterier! To nie o to chodzi w ju-jitsu!

- Sorry, poniosło mnie...

Tadek nie odpuści też Bartowi, bo w "Na dobre i na złe" spotka go na korytarzu szpitala i powie, że ma dobrze traktować jego byłą już dziewczynę. Widać będzie, że Borucki nie godzi się z przegraną, ale nie chce też nadal pozwalać sobie na związek, który nie ma sensu. 

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze