Na dobre i na złe, odcinek 796: Okrucieństwo Maksa wobec byłej kochanki. Zabierze Indze chorego syna Antka? ZWIASTUN

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 796: Okrucieństwo Maksa wobec byłej kochanki. Zabierze Indze chorego syna Antka? ZWIASTUN

Na dobre i na złe, odcinek 796: Okrucieństwo Maksa wobec byłej kochanki. Zabierze Indze chorego syna Antka? ZWIASTUN

2021-02-03 22:02

W 796 odcinku "Na dobre i na złe" Maks Beger (Tomasz Ciachorowski) będzie pewny, że jest ojcem Antka (Oskar Grzegorzewski), syna Ingi Michalskiej (Małgorzata Neczyperowicz), którą kiedyś zmuszał do seksu, gdy pracowali w innym szpitalu. Stan ciężko chorego chłopca pogorszy się i jedynym ratunkiem będzie przeszczep serca. Ale matka Antka nie zgodzi się, by to Beger go operował. Dlatego kardiochirurg z Leśnej Góry w 796 odcinku "Na dobre i na złe" zastraszy Ingę, że zabierze jej syna jeśli nie wyrazi zgody na operację ratującą mu życie. Pokaże jaki jest okrutny! Zobaczcie ZWIASTUN.

"Na dobre i na złe" odcinek 796 - środa, 3.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Mroczna przeszłość Maksa Begera z "Na dobre i na złe" związana z Ingą Michalską wpłynie na wszystkie decyzje lekarza z Leśnej Góry w sprawie leczenia jej syna Antka. Bo w 796 odcinku "Na dobre i na złe" Maks będzie przekonany, że Antek jest jego dzieckiem, że pielęgniarka, którą kiedyś szantażem zmuszał do seksu nie mówi mu całej prawdy. Strach przed Begerem sprawi, że Inga postanowi przenieść syna do innego szpitala – jak najdalej od człowieka, który ją skrzywdził i bolesnych wspomnień.

Jednak Maks w 796 odcinku "Na dobre i na złe" zaprotestuje. - Rozmawiałam z innym ośrodkiem... Przenoszę go. - Jest w ciężkim stanie... - Zgodzili się! Zirytowany Beger chwyci w końcu za telefon i przekona kolegów z drugiej kliniki, że transport chorego jest niemożliwy. - Matka to nie lekarz. Nie wie, co dla dziecka najlepsze! Medycznie, oczywiście, że medycznie... Dziecko musi zostać u nas!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 796: Agata pozna prawdziwą twarz Maksa Begera. Zmuszał do seksu bezbronną Ingę i jest ojcem jej syna - WIDEO

Dziwne zachowanie Maksa wobec ciężko chorego Antka w 796 odcinku "Na dobre i na złe" nie umknie uwadze pielęgniarek z oddziału. Zwłaszcza Dagmary (Maryla Morydz), która zobaczy jak lekarz płacze przy łóżku 6-latka. Chwilę wcześniej Beger obejrzy filmik w telefonie Ingi, z chorym Antkiem, który boi się, że nie dożyje do kolejnych urodzin.

Właśnie od pielęgniarek w 796 odcinku "Na dobre i na złe" Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka-Klynstra) dowie się, że jej narzeczonego łączyło coś więcej z Ingą. Po kolejnej kłótni z byłą kochanką Beger poprosi kolegów lekarzy o konsylium, żeby razem ustalili plan leczenia Antka. Kardiochirurg bez zgody matki chłopca będzie chciał bowiem przeprowadzić operację wszczepienia pompy wspomagającej pracę serca. Żeby 6-latek doczekał przeszczepu!

To wzbudzi podejrzenia dyrektora Konicy (Robert Koszucki), który w 796 odcinku "Na dobre i na złe" zauważy, że matka Antka boi się Begera. - Można wiedzieć, dlaczego jest pan przy tym pacjencie nadzwyczaj… ostrożny? Asekuruje się pan? Przed czym?

Maks w 796 odcinku "Na dobre i na złe" nie będzie ukrywał, że Inga Michalska nie chce, żeby to on leczył jej syna. - Mogą być pewne problemy… z matką pacjenta. Spodziewam się pozwu ze strony matki przy najmniejszym uchybieniu… Powiem wprost: podejrzewam, że będzie trzeba zdobyć zgodę sądu na wszystkie procedury.

W końcu w 796 odcinku "Na dobre i na złe" do Agaty dotrze, co Beger planuje i będzie w szoku. - Chcesz zrobić dziecku przeszczepienie serca... bez zgody matki?!

Koniec Agaty w Na dobre i na złe. Zerwie zaręczyny z gwałcicielem Maksem Begerem! Zawód miłosny wygna ją z Leśnej Góry

Nie przegap: Koniec Agaty w Na dobre i na złe. Zerwie zaręczyny z gwałcicielem Maksem Begerem! Zawód miłosny wygna ją z Leśnej Góry - WIDEO

Po konsylium Antek w 796 odcinku "Na dobre i na złe" zostanie przygotowany do kolejnej operacji. A gdy przerażona Inga znów zaprotestuje,  Maks bez trudu ją zastraszy. - Antek przeszedł pełną kwalifikację do wszczepienia pompy wspomagającej pracę serca... - Chciałam, żeby mu ją wszczepiono w innym szpitalu... Wypuść nas! To moje dziecko! - To jest decyzja medyczna! Czy mam powiadomić sąd, że matka dziecka nie zgadza się na ratowanie mu życia?!

Była kochanka Begera w 796 odcinku "Na dobre i na złe" przerwie w końcu milczenie. I powie pielęgniarkom co jej zrobił Maks. - Moje dziecko leży na stole operacyjnym! Brzydzę się go! Jego dotyku, zapachu... wszystkiego! To jest moje dziecko... moje i tylko moje! Nie będzie o nim decydował! Ja jestem mamą i tatą! Na szczęście Antek przeżyje operację, ale nadal będzie w ciężkim stanie. Jedynym ratunkiem będzie przeszczep serca.

 Na tym nie koniec, bo w Beger w "Na dobre i na złe" nie odpuści póki nie dowie się czy Antek jest jego synem!

Najnowsze