Na dobre i na złe, odcinek 796: Agata pozna prawdziwą twarz Maksa Begera. Zmuszał do seksu bezbronną Ingę i jest ojcem jej syna - WIDEO

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 796: Agata pozna prawdziwą twarz Maksa Begera. Zmuszał do seksu bezbronną Ingę i jest ojcem jej syna - WIDEO

Na dobre i na złe, odcinek 796: Agata pozna prawdziwą twarz Maksa Begera. Zmuszał do seksu bezbronną Ingę i jest ojcem jej syna - WIDEO

2021-01-29 9:50

W 796 odcinku "Na dobre i na złe" Agata przejrzy na oczy i zobaczy kim naprawdę jest Maks Beger (Tomasz Ciachorowski)? Narzeczony Agaty to okrutny drań, który szantażem zmusił do seksu jedną z pielęgniarek! Teraz po latach Maks podejrzewa, że jest ojcem syna Ingi (Małgorzata Neczyperowicz). Śmiertelnie chory 6-letni Antek (Oskar Grzegorzewski) będzie czekał na przeszczep serca. A Beger w 796 odcinku "Na dobre i na złe" zrobi wszystko, by go uratować. Nawet działając wbrew Indze. Agata zacznie coś podejrzewać. Aż wreszcie dokona szokującego odkrycia! b

"Na dobre i na złe" odcinek 796 - środa, 3.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Zaręczyny Agaty i Maksa w "Na dobre i na złe" nie skończą się ślubem! Aż do 796 odcinka "Na dobre i na złe" ślepo zakochana Woźnicka nie będzie miała pojęcia jakie brudy z przeszłości ukrywa Beger. Przebiegły Maks bardzo się postara o to, by ukochana nie dowiedziała się co kilka lat temu łączyło go z Ingą, matką jego pacjenta Antka, który prawdopodobnie jest jego synem.

Agata, nadal nieświadoma tego jak wiele mrocznych tajemnic kryje narzeczony, zacznie coś podejrzewać dopiero kiedy w 796 odcinku "Na dobre i na złe" Beger będzie się dziwnie zachowywał w obecności Ingi i chorego 6-latka. Była kochanka Maksa, którą groźbami i szantażem zmuszał do seksu kiedy pracowali razem w innym szpitalu, postanowi przenieść syna do innego szpitala – jak najdalej od Maksa i bolesnych wspomnień.

Wściekły Maks w 796 odcinku "Na dobre i na złe" od razu zaprotestuje, bo Antek będzie naprawdę w ciężkim stanie. Aż wreszcie Beger chwyci w końcu za telefon i przekona kolegów z drugiej kliniki, że transport chorego jest niemożliwy. - Matka to nie lekarz. Nie wie, co dla dziecka najlepsze! Medycznie, oczywiście, że medycznie... Dziecko musi zostać u nas! 

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1566: Iza po nocy z Michałem uwierzy, że zdradziła Marcina. Bosacki będzie kłamał jak najęty

Pielęgniarki z Leśnej Góry w 796 odcinku "Na dobre i na złe" szybko zauważą, że Maks ostatnio dziwnie się zachowuje w obecności Antka i Ingi. To Beata (Maria Góralczyk) doniesie o tym Agacie.

- Czy doktor Beger zna prywatnie mamę naszego pacjenta? Tego chłopca, Antka Michalskiego... Tak się zastanawiam. Matka chciała dziecko od nas przenieść, a on nie pozwolił… Koleżanka mówi, że jakiś taki jest dla tego dziecka… czuły? Zaskoczona tą uwagą Woźnicka temat od razu utnie. - Jesteśmy w szpitalu czy w barze? Może się pani zająć pracą?!

Koniec Agaty w Na dobre i na złe. Zerwie zaręczyny z gwałcicielem Maksem Begerem! Zawód miłosny wygna ją z Leśnej Góry

Nie przegap: Koniec Agaty w Na dobre i na złe. Zerwie zaręczyny z gwałcicielem Maksem Begerem! Zawód miłosny wygna ją z Leśnej Góry - WIDEO

W 796 odcinku "Na dobre i na złe" Maks nie cofnie się przed niczym, żeby postawić na swoim w sprawie syna Ingi. Zwróci się do innych lekarzy o "pomoc". - Poprosiłem o konsylium, byśmy wspólnie ustalili, jaki powinien być nasz następny krok odnośnie pacjenta w ciężkim stanie… Antka Michalskiego. Chciałbym poznać państwa opinię na temat zaproponowanego leczenia…

Zachowanie Begera w 796 odcinku "Na dobre i na złe" zaskoczy dyrektora Konicę (Robert Koszucki), który pośle kardiochirurgowi badawcze spojrzenie. - Można wiedzieć, dlaczego jest pan przy tym pacjencie nadzwyczaj ostrożny? Asekuruje się pan? Przed czym?

- Mogą być pewne problemy z matką pacjenta. Spodziewam się pozwu ze strony matki przy najmniejszym uchybieniu… Powiem wprost: podejrzewam, że będzie trzeba zdobyć zgodę sądu na wszystkie procedury.

Do Agaty w 796 odcinku "Na dobre i na złe" dotrze, co Beger planuje. I będzie w szoku. - Chcesz zrobić dziecku przeszczepienie serca bez zgody matki?!

Na dobre i na złe odc. 796. Maks Beger (Tomasz Ciachorowski), Inga Michalska (Małgorzata Neczyperowicz)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 796. Maks Beger (Tomasz Ciachorowski), Inga Michalska (Małgorzata Neczyperowicz)
Na dobre i na złe odc. 796. Maks Beger (Tomasz Ciachorowski), Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka-Klynstra)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 796. Maks Beger (Tomasz Ciachorowski), Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka-Klynstra)

Wbrew matce w 796 odcinku "Na dobre i na złe" Antek będzie szykowany do operacji. Przerażona Inga nie będzie mogła nic zrobić, bo Maks bez trudu ją zastraszy. - Antek przeszedł pełną kwalifikację do wszczepienia pompy wspomagającej pracę serca... - Chciałam, żeby mu ją wszczepiono w innym szpitalu... Wypuść nas! To moje dziecko!

- To jest decyzja medyczna! Czy mam powiadomić sąd, że matka dziecka nie zgadza się na ratowanie mu życia?!

Załamana była kochanka Begera w 796 odcinku "Na dobre i na złe" będzie się wypłakiwać pielęgniarom z Leśnej Góry. - Moje dziecko leży na stole operacyjnym! Beger to jest wybitny kardiochirurg. Straszny człowiek, ale wybitny lekarz… Brzydzę się go! Jego dotyku, zapachu... wszystkiego! To jest moje dziecko moje i tylko moje! Nie będzie o nim decydował! Ja jestem mamą i tatą!

Tymczasem Agata w 796 odcinku "Na dobre i na złe" sprawdzi w końcu w internecie, co łączy Ingę z jej narzeczonym. Zażąda od Maksa wyjaśnień, bo będzie przerażona swoim odkryciem. - Zmuszałeś ją do seksu? - Co? Kogo?... Nie! - Ale wiesz, o kim mówię… Zmuszałeś ją? - Agata, przecież… Nie, ona kłamie… - Zmuszałeś? Pytam, czy zmuszałeś ją do seksu? - Ona tak twierdzi... - wyjaśni pokrętnie Beger.

Dla Agaty to będzie taki cios, że w 796 odcinku "Na dobre i na złe" pogrąży się w rozpaczy. Wreszcie dowie się kim naprawdę jest Maks, z którym się zaręczyła i planowała wspólną przyszłość.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze