Na dobre i na złe, odcinek 795: Dominika ucieknie ze szpitala! Odnajdzie córkę Emilkę w domu porywaczki Romy - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl Na dobre i na złe, odcinek 795: Dominika ucieknie ze szpitala! Odnajdzie córkę Emilkę w domu porywaczki Romy - ZWIASTUN

Na dobre i na złe, odcinek 795: Dominika ucieknie ze szpitala! Odnajdzie córkę Emilkę w domu porywaczki Romy - ZWIASTUN

2021-01-27 20:25

Porwanie dziecka w "Na dobre i na złe" pociągnie za sobą dramatyczne wydarzenia w Leśnej Górze. W 795 odcinku "Na dobre i na złe" wyjdzie na jaw, że córka Dominiki (Paulina Gałązka) i Marcina (Filip Bobek) zniknęła. Stanie się jasne, że Emilka (Sara Lesiczka) została uprowadzona. Do akcji szybko wkroczy policja i ojciec Dominiki, prokurator Grec (Jacek Mikołajczak), jednak to ukochana Marcina w 795 odcinku "Na dobre i na złe" odnajdzie ich córkę. Pomoże jej mąż porywaczki Romy Karolina Nowakowska), cierpiącej na psychozę po poronieniu pacjentki, która uroiła sobie, że Emilka to jej córka!

"Na dobre i na złe" odcinek 795 - środa, 27.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Porwanie córki Dominiki i Marcina w "Na dobre i na złe" w 795 odcinku wstrząśnie cały szpitalem w Leśnej Górze. Nikt nie będzie wiedział co się stało z Emilką i gdzie jest dziecko. Nie tylko świeżo upieczeni rodzice będą przerażeni, ale także personel z dyrektorem Konicą (Robert Koszucki) na czele. Do akcji wkroczy policja oraz prokurator Mirosław Grec. To ojciec Dominiki ustali, że nie tylko Emilka zniknęła, ale ze szpitala uciekła też pacjentka Roma. Okaże się, że kobieta, która przeżyła traumę kolejnego poronienia miała zdiagnozowaną psychozę.

Prokurator z policją w 795 odcinku "Na dobre i na złe" namierza adres Romy, ale w mieszkaniu będzie tylko jej mąż (Paweł Paprocki). Podczas przeszukania i przesłuchania mężczyzny wyjdą na jaw dramatyczne okoliczności porwania. Mąż Romy przyzna, że jego ukochana bardzo cierpiała po stracie ciąży i mogła zabrać nieswoje dziecko. Wskaże także miejsce gdzie mogła się ukryć z Emilką.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1566: Iza po nocy z Michałem uwierzy, że zdradziła Marcina. Bosacki będzie kłamał jak najęty

Na dobre i na złe. Dramatyczny poród Dominiki. Urodzi córkę Marcina, ale szybko stracą dziecko

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 75: Ula i Marek znów razem szczęśliwi! Będzie piękniejsza niż kiedykolwiek - ZWIASTUN

Niedługo potem w 795 odcinku "Na dobre i na złe" mąż Romy zjawi się w szpitalu u Dominiki. Dlaczego? Żeby razem z nią jechać po dziecko i wyjaśnić okoliczności porwania Emilki. - Roma nie jest zła... Wiem, jak to jest stracić dziecko, bo przeżyliśmy to kilka razy z żoną. Roma nie zrobi jej krzywdy. Córka wróci do pani cała i zdrowa, a ja chcę, żeby Roma wróciła cała i zdrowa do mnie...

Ukochana Marcina w 795 odcinku "Na dobre i na złe" ucieknie ze szpitala i razem z mężem Romy pojedzie za miasto, do letniskowego domku, gdzie porywaczka będzie z jej córeczką. - Ona nie myśli logicznie... - Dominika będzie przerażona, że Roma może skrzywdzić Emilkę.

I wtedy w 795 odcinku "Na dobre i na złe" mężczyzna opowie jej tragiczną historię Romy, która pragnęła zostać matką, ale los postanowił inaczej. 

- Wie pani, kiedy się poznaliśmy, nie mogłem uwierzyć, że można się tyle uśmiechać. Ona w każdej sytuacji potrafiła znaleźć coś dobrego, pozytywnego. Zawsze byłą tą silniejszą. Kiedy poroniła po raz pierwszy ja się nie mogłem po tym zupełnie pozbierać. W pewnym momencie wsadziła mi w dłonie grabie, motykę. I powiedziała, chodź musimy coś zrobić. Wtedy zasadziliśmy pierwszą różę, którą nazwaliśmy imieniem dziecka, które straciliśmy. Później, po każdym poronieniu sadziliśmy nowy krzew. To miejsce jest dla niej święte! Na pewno tam będzie...

Kiedy Dominika zobaczy Romę z małą Emilką na rękach z trudem powstrzyma łzy. W 795 odcinku "Na dobre i na złe" spokojnie odbierze porywaczce dziecko, bo jako mama doskonale będzie rozumiała jej ból. - To moja córka! Tak bardzo jej pragnęłam... - powie tylko zrozpaczona Roma.

Wkrótce potem w 795 odcinku "Na dobre i na złe" Dominika wróci do Leśnej Góry z dzieckiem na rękach, a tam będzie już na nią czekał Marcin.

Na dobre i na złe odc. 795. Roma (Karolina Nowakowska), Emilka (Sara Lesiczka), mąż Romy (Paweł Paprocki)

i

Autor: vod.tvp.pl Na dobre i na złe odc. 795. Roma (Karolina Nowakowska), Emilka (Sara Lesiczka), mąż Romy (Paweł Paprocki)
Na dobre i na złe odc. 795. Dominika (Paulina Gałązka), Marcin Molenda (Filip Bobek)

i

Autor: vod.tvp.pl Na dobre i na złe odc. 795. Dominika (Paulina Gałązka), Marcin Molenda (Filip Bobek)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze