Na dobre i na złe, odcinek 793: Salowa Halinka kochanką ordynatora! Takiego skandalu w Leśnej Górze jeszcze nie było

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 793: Salowa Halinka kochanką ordynatora! Takiego skandalu w Leśnej Górze jeszcze nie było

Na dobre i na złe, odcinek 793: Salowa Halinka zostanie kochanką ordynatora! Uwiedzie samotnego lekarza

2020-12-23 21:04

Halinka (Joanna Jarmołowicz) z "Na dobre i na złe", sympatyczna i zwariowana salowa, która jest niemal wierną kopią uwielbianej Mariolki (Agnieszka Dygant), rozkocha w sobie ordynatora oddziału chirurgii? W 793 odcinku "Na dobre i na złe" Borys Jakubek (Marcin Zacharzewski) będzie desperacko szukał miłości na portalu randkowym. Nieświadomy tego, że Halinka jest wpatrzona w niego jak obrazek. Uczucia salowej rozszyfruje za to ginekolog z Czech, Vaclav Homolka (Matej Matejka). W Leśnej Górze wybuchnie nowy romans!

"Na dobre i na złe" odcinek 793 - środa, 23.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Salowa i szef chirurgii z Leśnej Góry kochankami w "Na dobre i na złe"? Zanosi się na to, że Halinka i Borys Jakubek będą kimś więcej niż tylko kolegami z pracy. Mezalians w szpitalu to nic nowego. W końcu wiele lat temu w "Na dobre i na złe" inna salowa z Leśnej Góry, Mariolka, właśnie sprzątając szpitalne korytarze i sale chorych, rozkochała w sobie milionera, biznesmena Henryka Weiss-Korzyckiego (Tomasz Kot), z którym wzięła ślub.

Patrz też:Na dobre i na złe. Julka Burska wyjedzie do Zosi i Kuby do Niemiec! Zostawi męża i syna

W 793 odcinku "Na dobre i na złe" Halinka nie zdoła już ukryć swoich uczuć do Borysa. Akurat wtedy kiedy Jakubek znów zacznie intensywnie szukać kobiety swojego życia. Po rozstaniu z Hanią Sikorką (Marta Żmuda Trzebiatowska) nie trafił bowiem na swój ideał. To ginekolog Homolka zauważy jak salowa patrzy na ordynatora. Sam Jakubek w 793 odcinku "Na dobre i na złe" nie zorientuje się, że coś jest na rzeczy, bo w każdej wolnej chwili będzie logował się na swoim koncie w popularnej aplikacji randkowej.

Fascynacja salowej samotnym lekarzem w 793 odcinku "Na dobre i na złe" przerodzi się niemal w uwielbienie. Jak podaje "Świat Seriali" dla Halinki doktor Jakubek będzie jak bohater ratujący ludzkie życie. Podczas spotkania w bufecie pani Marii (Grażyna Zielińska), Borys poskarży się , że przez epidemię koronawirusa nie może się umówić z żadną kobietą.

- Jak się wyda, że jestem lekarzem, to już w ogóle uciekają! - przyzna zawiedziony Jakubek. Podobny problem z randkami w 793 odcinku "Na dobre i na złe" będzie miał szef ginekologii, Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki). - Ciężko się teraz umówić, maseczki, dwumetrowa odległość... Wszyscy wszystko odkażają... Czas nie sprzyja!

Na dobre i na złe. Hania i Michał znów razem. Żmuda Trzebiatowska wyjawia tajemnicę pierścionka zaręczynowego - WIDEO

Jakubek w 793 odcinku "Na dobre i na złe" nie zauważy, że wpadł w oko Halince. Gdy pójdzie coś zjeść do szpitalnego bufetu, salowa zacznie z nim delikatnie flirtować. Borys zorientuje się dopiero po fakcie, a uświadomi go właśnie Homolka. Wszystko wskazuje na to, że w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" w 2021 roku w Leśnej Górze wybuchnie romans salowej i ordynatora chirurgii.

Sprawdź też: Na dobre i na złe, odcinek 797: Agata rzuci Maksa i wyjedzie z Leśnej Góry. Nigdy nie wróci?

Na dobre i na złe, odcinek 792, Halinka (Joanna Jarmołowicz)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 792, Halinka (Joanna Jarmołowicz)
Na dobre i na złe, odcinek 793, Halinka (Joanna Jarmołowicz), Borys (Marcin Zacharzewski)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 793, Halinka (Joanna Jarmołowicz), Borys (Marcin Zacharzewski)
Na dobre i na złe odc. 777. Vaclav Homolka (Matej Matejka), Halinka (Joanna Jarmołowicz), Blanka (Pola Gonciarz)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 777. Vaclav Homolka (Matej Matejka), Halinka (Joanna Jarmołowicz), Blanka (Pola Gonciarz)
Najnowsze

Materiał sponsorowany