Na dobre i na złe. Julka Burska wyjedzie do Zosi i Kuby do Niemiec! Zostawi męża i syna

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe. Julka Burska wyjedzie do Zosi i Kuby do Niemiec! Zostawi męża i syna

Na dobre i na złe. Julka Burska wyjedzie do Zosi i Kuby do Niemiec! Zostawi męża i syna

2020-12-03 11:06

Wkrótce w "Na dobre i na złe" dojdzie do sensacyjnych wydarzeń! Julka Burska (Aleksandra Hamkało) postanowi wyjechać do Zosi (Małgorzata Foremniak) i Kuby (Artur Żmijewski) do Niemiec! Zniknie z Leśnej Góry i nie weźmie ze sobą ani Barta (Piotr Głowacki), ani Tymka (Oliwier Grzegorzewski). To będzie spore zaskoczenie dla widzów "Na dobre i na złe". Czy Julka zostawi rodzinę na zawsze i już nigdy nie wróci do serialu? Wiemy jaką decyzję podjęła odtwórczyni tej roli - Aleksandra Hamkało.

Dlaczego nie zobaczymy Julki Burskiej w "Na dobre i na złe"?

W obsadzie "Na dobre i na złe" dojdzie do dużych zmian. Aż trzy popularne aktorki z tego serialu zaszły w ciążę i muszą zrezygnować na jakiś czas w uczestnictwie w nagraniach. Mowa o rolach: Agaty (Emilia Komarnickia-Klynstra), Beaty (Maria Góralczyk-Berent) oraz właśnie W związku z tym, Julka burska postanowi wyjechać do Niemiec, ale wszystko wskazuje na to, że nie na zawsze! Fani tej postaci z "Na dobre i na złe" mogą być spokojni, ponieważ najprawdopodobniej wróci na plan po urlopie macierzyńskim.

Na dobre i na złe. Hania i Michał znów razem. Żmuda Trzebiatowska wyjawia tajemnicę pierścionka zaręczynowego - WIDEO

To koniec małżeństwa Julki i Barta z "Na dobre i na złe"?

Niedługo w "Na dobre i na złe" Julka Burska podejmie decyzję o wyjeździe do Zosi i Kuby, którzy przebywają na stałe w Niemczech. Jak podaje "Świat Seriali", nie zabierze ze sobą ani syna Tymka, ani męża. Nie oznacza to jednak końca ich małżeństwa. Nic nie wskazuje na to, że Julka i Bart się rozstaną. Będą regularnie rozmawiać przez internet. To oznacza, że widzowie "Na dobre i na złe" nie muszą martwić się o to, że Hamkało porzuca rolę na zawsze.

"Na dobre i na złe" - zmiany w scenariuszu

Trzeba przyznać, że scenarzyści "Na dobre i na złe" muszą się natrudzić, żeby ograć chwilowe odejście aż trzech aktorek. Jak podaje "Świat Seriali", serialowa Agata wyjedzie z Leśnej Góry po odkryciu kłamstw Maksymiliana Begera (Tomasz Ciachorowski). O pielęgniarce Beacie, nie będzie za to mowy. Po prostu zniknie ze scenariusza, a jej wątek nie będzie poruszany. Wszystko wskazuje zatem na to, że w "Na dobre i na złe" będą zmiany, ale to może oznaczać, że w wątkach innych bohaterów będzie jeszcze ciekawiej! 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze