Na dobre i na złe, odcinek 785: Szczepan dowie się, że Maks zabił własnego brata! Ujawni Agacie tajemnicę jej kochanka? - ZWIASTUN

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 785: Szczepan dowie się, że Maks zabił własnego brata! Ujawni Agacie tajemnicę jej kochanka? - ZWIASTUN

Na dobre i na złe, odcinek 785: Szczepan dowie się, że Maks zabił własnego brata! Ujawni Agacie tajemnicę jej kochanka? - ZWIASTUN

2020-10-21 20:58

W 785 odcinku "Na dobre i na złe" przypadek sprawi, że Szczepan (Kamil Kula) dowie się co ukrywa Maks Beger (Tomasz Ciachorowski)! Kardiochirurg z Leśnej Góry kilka lat temu stracił brata, który popełnił samobójstwo. Ale to nie jest do końca prawda, bo Lipski ustali, że nowy kochanek Agaty (Emilia Komarnicka-Klynstra) przyczynił się do jego śmierci. Powrót do dramatycznych wydarzeń z życia Maksa w 785 odcinku "Na dobre i na złe" źle się skończy dla Szczepana, bo lekarz rzuci się na niego z pięściami. Mimo to pielęgniarz uprzedzi Agatę, że nic nie wie o swoim nowym facecie i powinna na niego uważać.

"Na dobre i na złe" odcinek 785 - środa, 21.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Przeszłość Maksa Begera z "Na dobre i na złe" kryje jeszcze wiele tajemnic. Wyjątkowo bezwzględny kardiochirurg z Leśnej Góry, który do tego jest seksistą i ma na sumieniu molestowanie kilku pielęgniarek zabił swojego brata! Do tej pory było wiadomo, że brat Maksa popełnił samobójstwo po nieudanej operacji mózgu jaką przeprowadził profesor Artur Bart (Piotr Głowacki). Ale w 785 odcinku "Na dobre i na złe" prawda okaże się inna, a wina za śmierć młodszego Begera spadnie właśnie na Maksa. Dlaczego?

Los sprawi, że Szczepan w 785 odcinku "Na dobre i na złe" dowie się od Zbyszka (Michał Białecki), nowego ratownika medycznego w Leśnej Górze, w jakich okolicznościach zmarł brat nowego kochanka Agaty. - Takich rzeczy się nie zapomina... To był młody facet, samobójca. Może udałoby się go wyratować, gdyby jego brat od razu zaczął reanimację.

- Dlaczego tego nie zrobił? - dopyta Szczepan zaskoczony opowieścią ratownika. - Był w szoku. Stał kompletnie osłupiały, jak przyjechaliśmy...

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 785: Tragiczny wypadek Hani! Michał nie będzie mógł jej uratować

Pielęgniarz z Leśnej Góry w 785 odcinku "Na dobre i na złe" nie będzie mógł uwierzyć, że Maks jest winny śmierci brata, że tak właściwie go zabił. Po tym samobójstwie Beger też chciał odebrać sobie życie. - Ciężko się podnieść po czymś takim... Byłem pewny, że gość tego nie uniesie i będzie następny, po bracie. A tu proszę! Chyba dobrze sobie radzi, co nie? - oceni nowy ratownik widząc karidochirurga w świetnej formie.

Na dobre i na złe ZWIASTUN nowego sezonu. Gorące igraszki Agaty i Maksa. Michał odnajdzie Hanię. Nowa lekarka zamiast Falkowicza

Podczas konfrontacji z Maksem w 785 odcinku "Na dobre i na złe" Szczepan nie wytrzyma kolejnych upokorzeń i wypomni Begerowi co zrobił własnemu bratu. - Dlaczego taki jesteś? Lubisz upokarzać innych? Myślisz, że dzięki temu poczujesz się lepiej? W ten sposób nie zapomnisz o śmierci twojego brata... Ani o tym, że mu nie pomogłeś. Odpuść sobie... Łatwiej będzie się żyło tobie i innym - wygarnie rywalowi. Po tych słowach w 785 odcinku "Na dobre i na złe" Maks wścieknie się i rzuci się na niego z pięściami. - Nic nie wiesz!

Sprawdź też: Na dobre i na złe. Odmieniony Falkowicz wróci do Kasi. Ufarbuje włosy i zmieni fryzurę na wieść o ciąży

Zaraz potem Szczepan postanowi ostrzec Agatę przed nowym kochankiem. W 785 odcinku "Na dobre i na złe" zasugeruje jej, że wcale nie zna Maksa i musi na niego uważać. - Nie jest taki, jak ci się wydaje... Ale Woźnicka uzna, że Szczepan jest po prostu o nią zazdrosny. - Jestem szczęśliwa, Szczepan...Nie psuj mi tego!

Na dobre i na złe odc. 785.  Szczepan Lipski (Kamil Kula), Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 785. Szczepan Lipski (Kamil Kula), Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra)
Na dobre i na złe odc. 785. Maks Beger (Tomasz Ciachorowski), Szczepan Lipski (Kamil Kula), Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 785. Maks Beger (Tomasz Ciachorowski), Szczepan Lipski (Kamil Kula), Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra)
Na dobre i na złe odc. 785. Zbyszek (Michał Białecki), Szczepan Lipski (Kamil Kula)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 785. Zbyszek (Michał Białecki), Szczepan Lipski (Kamil Kula)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze