Na dobre i na złe, odcinek 784: Hania odnaleziona! Michał dostanie przerażające wieści o wypadku narzeczonej - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl Na dobre i na złe, odcinek 784: Hania odnaleziona! Michał dostanie przerażające wieści o wypadku narzeczonej - ZWIASTUN

Na dobre i na złe, odcinek 784: Hania odnaleziona! Michał dostanie przerażające wieści o wypadku narzeczonej - ZWIASTUN

2020-10-14 21:15

W 784 odcinku "Na dobre i na złe" Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska) odnajdzie się! Michał (Mateusz Janicki) nie przestanie szukać narzeczonej, aż wreszcie odbierze telefon, że policjanci znaleźli Hanię, która zaginęła w drodze na pociąg do Łodzi! To jednak będą tragiczne wieści, bo Michał dowie się, że Hania miała wypadek i właśnie przechodzi operację w szpitalu. Czy w Hania z "Na dobre i na złe" umrze, a Wilczewski na zawsze pożegna ukochaną, z którą chciał wziąć ślub? Zobaczcie ZWIASTUN.

"Na dobre i na złe" odcinek 784 - środa, 14.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 784 odcinku "Na dobre i na złe" Michał wciąż będzie próbował odnaleźć Hanię, której zaginięcie zgłosił na policję. Poszukiwania Sikorki ruszą pełną parą, a do tego Wilczewski postanowi skorzystać z pomocy specjalnego portalu internetowego "Powrót do domu", gdzie bliscy zaginionych osób mogą umieszczać ich zdjęcia z apelami o wsparcie w odnalezieniu. Jako narzeczony Hani nie będzie jednak mógł tego zrobić sam. Konieczna będzie zgoda matki Hani, Lucyny (Anna Samusionek).

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 785: Hania umrze podczas operacji? Tylko kolega Michała będzie mógł ją uratować!

Jedyne co w 784 odcinku "Na dobre i na złe" Michał będzie wiedział o Hani to tylko to, że kilka dni wcześniej wyszła wcześnie rano, żeby nie spóźnić się do Łodzi na pociąg, a później już się do niego nie odzywała. Nie skontaktowała się też z matką oraz swoim ojcem, Zbigniewem ( Artur Janusiak). Po wielu chwilach niepewności Michał w 784 odcinku "Na dobre i na złe" odbierze telefon z policji.

Akurat będzie w barze "Kroplówka" z Aliną Fisher (Katarzyna Skrzynecka), siostrą Kasi Smudy (Ilona Ostrowska). Nowa lekarka z Leśnej Góry widząc w 784 odcinku "Na dobre i na złe" strach w jego oczach od razu zapyta co się stało. - Znaleźli Hanię, moją narzeczoną... Miała wypadek, właśnie ją operują... - wyjaśni drżącym głosem Michał.

Na dobre i na złe bez Marty Żmudy Trzebiatowskiej! Hania nie wróci do Michała w nowym sezonie

Czy Hania z "Na dobre i na złe" umrze? Ciąg dalszy walki o życie Sikorki nastąpi w 785 odcinku "Na dobre i na złe"! Michał ze względu na epidemię koronawirusa nie będzie mógł jechać do Łodzi, ale będzie w stałym kontakcie z Grześkiem, lekarzem Hani. Ciężko ranna w wypadku Hania zostanie podłączona do respiratora, bo będzie miała powikłania po operacji - punkcji żyły szyjnej. Wilczewski będzie miał wyrzuty sumienia, że nie było go przy narzeczonej kiedy go najbardziej potrzebowała i teraz też nie może jej pomóc.

Sprawdź też: Na dobre i na złe, odcinek 785: Szczepan pozna tajemnicę Maksa. Zabił własnego brata!

Cały czas w 785 odcinku "Na dobre i na złe" będzie walczył o przeniesienie Hani do Leśnej Góry. Niestety okaże się, że w szpitalu w Łodzi wykryją przypadek Covid-19 i zabronią Sikorce opuszczać placówkę.

Na dobre i na złe, odc. 785: Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska)

i

Autor: Artrama
Na dobre i na złe, odc. 785: Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska), Michał (Mateusz Janicki)

i

Autor: Artrama
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany