Na dobre i na złe, odcinek 785: Hania umrze podczas operacji? Tylko kolega Michała będzie mógł ją uratować!

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 785: Hania umrze podczas operacji? Tylko kolega Michała będzie mógł ją uratować!

Na dobre i na złe, odcinek 785: Hania umrze podczas operacji? Tylko kolega Michała będzie mógł ją uratować!

W 785 odcinku "Na dobre i na złe" Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) bliska śmierci trafi do przypadkowego szpitala w Branowie! Sikorka będzie miała straszny wypadek - do szpitala trafi w tak złym stanie, że potrzebna będzie natychmiastowa operacja ratowania życia! Michał (Mateusz Janicki) będzie szalał z bezsilności, ale dobry los sprawi, że w małym szpitalu chirurgiem będzie jego kolega (Kamil Szklany). Czy zdążą uratować życie Hani, czy w 785 odcinku "Na Dobre i na złe" Hania umrze?

"Na dobre i na złe" odcinek 785 - środa, 21.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 785. odcinku "Na dobre i na złe" Michał nareszcie wpadnie na ślad zaginionej Hani! Ale nie otrzyma dobrych wiadomości - Hania będzie miała koszmarny wypadek i trafił do szpitala! W dodatku w Branowie nie będzie dobrych specjalistów, ani potrzebnego do przeprowadzania zabiegu ratującego życie Hani sprzętu. Michał wpadnie w prawdziwą rozpacz - będzie pewny, że Sikorka umrze! 

Jak podaje "Świat Seriali" szczęściem w nieszczęściu będzie kolejna informacja - jedyny lekarz, który bęzie mógł uratować Hani życie, to... kolega Michała! Doktor Grzegorz Wałcz zdradzi jednak Michałowi przez telefon, że nie ma odpowiedniego doświadczenia, aby zoperować krwawiącą tętnicę szyjną Sikorki! Co zrobi Michał w tej strasznej chwili?

Na dobre i na złe ZWIASTUN nowego sezonu. Gorące igraszki Agaty i Maksa. Michał odnajdzie Hanię. Nowa lekarka zamiast Falkowicza

- Nie mamy na miejscu chirurga naczyniowego, a chirurg ze szpitala wojewódzkiego przyjedzie najwcześniej za dwie godziny - wyzna Grzegorz i doda, że jeśli sam przeprowadziłby operację i coś by nie wyszło w 785 odcinku "Na dobre i na złe, jego kariera będzie skończona. 

- Jeśli krwawienie jest duże i aktywne, może uciskać tętnice szyjne... Dojdzie do uszkodzenia mózgu! I Hania nigdy się już nie obudzi! - krzyknie w odpowiedzi Michał do słuchawki w 785 odcinku "Na dobre i na złe". - Poradzisz sobie... Nie czekaj, otwórz ją. Musisz!  

Michał bęzie tak przekonujący w swojej rozpaczy i determinacji w 785 odcinku "Na dobre i na złe", że Grzegorz zdecyduje się zaryzykować karierę i spróbuje uratować ukochaną kolegi. Czy Sikorka przeżyje skomplikowany zabieg przeprowadzony przez debiutanta?

Czy Marta Żmuda Trzebiatowska odejdzie z "Na dobre i na złe"? Co będzie z Hanią Sikorką?

Co jakiś czas pojawiają się pytania, czy Hania zniknie z Leśnej Góry. Marta Żmuda Trzebiatowska z powodu drugiej ciąży i narodzin dziecka wycofała się na jakiś czas z pracy i zniknęła z planu "Na dobre i na złe". Kiedy na plan wróciła był to już inny serial - "Blondynka" - w którym również gra bardzo ważną, gówną rolę. Czy tragiczny wypadek Hani może oznaczać, że Sikorka umrze, a Żmudy Trzebiatowskiej nie zobaczymy już w serialu?

Scenarzyści przygotowali dla Hani kilka podejść do odejścia. W finale ostatniego sezonu zniknęła ze ślubu byłej narzeczonej Michała. Kiedy fani "Na dobre i na złe" nie mogą się już doczekać powrotu Sikorki, ona znika bez śladu z Leśnej Góry, nie pojawia się  nawet na dyżur. Zrozpaczony Michał zgłasza zaginięcie ukochanej na policję, ale ostatecznie rozpoczyna własne śledztwo. W efekcie dowiaduje się o przerażającym wypadku Hani i zdalnie próbuje uratować jej życie...

Na razie produkcja nie informuje o pożegnaniu gwiazdy "Na dobre i na złe", sama aktorka również milczy na ten temat. Fanom pozostaje mocno trzymać kciuki, aby brawurowa operacja Hani Sikorki udała się w 785 odcinku serialu! 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze