Na dobre i na złe, odcinek 763: Szczepan wyrzuci Agatę ze swojego domu. Oskarży ją, że doniosła na Linę!

2020-01-15 19:21 Ag
Na dobre i na złe, odcinek 763: Szczepan wyrzuci Agatę ze swojego domu. Zrobi to dla Liny!
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 763: Szczepan wyrzuci Agatę ze swojego domu. Zrobi to dla Liny!

W 763 odcinku "Na dobre i na złe" wybuchnie konflikt między Agatą (Emilia Komarnicka-Klynstra) a Szczepanem. Powodem będzie jego żona Lina (Izabela Perez). Nie dość, że Agata zacznie podrywać swojego byłego chłopaka, to jeszcze ośmieli się krytykować Linę. A finał będzie taki, że w 763 odcinku "Na dobre i na złe" ktoś doniesie do urzędu dla cudzoziemców, że Lipski mieszka ze swoją żoną i dziewczyną. Wściekły Szczepan wyrzuci Agatę z domu.

"Na dobre i na złe" odcinek 763 - środa, 15.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 763 odcinku "Na dobre i na złe" atmosfera w domu Szczepana, który odziedziczył w spadku po zmarłej babci Agaty, stanie się coraz bardziej napięta. Woźnicka z trudem będzie znosiła fakt, że jej były chłopak ma żonę. Za plecami Liny zacznie nawet podrywać Szczepana.

Jakby tego było mało to Woźnicka w 763 odcinku "Na dobre i na złe" skrytykuje chorą Libankę, że wsadziła do zmywarki porcelanową zastawę jej babci i upiekła ciasto z cynamonem, na który Szczepan jest uczulony. - Żona powinna to wiedzieć! - dogryzie jej.

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 764: Tretter w rozpaczy! Śmierć ukochanej odbierze mu chęć do życia

Lina przyjmie krytykę Agaty ze spokojem, ale w 763 odcinku "Na dobre i na złe" poprosi męża, by kazał się lekarce wyprowadzić. - Słuchaj, ona potrafi być ostra... - wyjaśni Szczepan, broniąc swojej eks. - Przez nią nie uwierzą. Urzędnicy nie uwierzą…
- W nas?
- Twoja dziewczyna mieszka tu...
- Co ja mam zrobić? Co mam jej powiedzieć, żeby się wyprowadziła? - Lipski poczuje, że jest podstawiony pod ścianą, a jego małżeńskie życie zamienia się w koszmar.

Sprawdź też: Na dobre i na złe. Mroczna tajemnica Agaty. Gdzie naprawdę była przez dwa lata?

Następnego dnia w 763 odcinku "Na dobre i na złe" Szczepan odbierze telefon z urzędu z informacją, że czeka ich kolejna kontrola. Podejrzliwy urzędnik zapyta go o byłą partnerkę, która z nimi mieszka pod jednym dachem. - To tylko na chwilę, póki czegoś nie znajdzie. Kocham moją żonę, kocham ją rozumie pan?! - krzyknie do słuchawki.

Wściekły Szczepan w 763 odcinku "Na dobre i na złe" uzna, że stoi za tym właśnie jego była. - Rozmawiałaś z kimś z urzędu do spraw cudzoziemców?
- Co?! Nie...
- To skąd wiedzą, że mieszkam ze swoją byłą dziewczyną? Myślą, że Lina płaci mi za to, żebym udawał jej męża!Jak chciałaś się nas stąd pozbyć, trzeba było powiedzieć! Mogę oddać ci ten cholerny dom! Dopiero co skończyła chemię, ma osłabioną odporność... Wiesz, co może się stać, jak zabiorą ją do ośrodka?!

Woźnicka od razu zaprotestuje. - Jak możesz myśleć, że ja to zrobiłam?! - zapyta z niedowierzaniem Agata. Do rozmowy wtrąci się Lina, ale wzburzony Szczepan wyjdzie, trzaskając za sobą drzwiami.

Najnowsze