Na dobre i na złe, odcinek 761: Agata wróci i bez uprzedzenia wprosi się do Szczepana! Dowie się o jego ślubie

2019-11-25 11:12 Ag
Na dobre i na złe, odcinek 761: Agata wróci i bez uprzedzenia wprosi się do Szczepana! Dowie się o jego ślubie
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 761: Agata wróci i bez uprzedzenia wprosi się do Szczepana! Dowie się o jego ślubie

Agata (Emilia Komarnicka_Klynstra) wróci do "Na dobre i na złe" po dwóch latach przerwy. Powrót Agaty do szpitala w Leśnej Górze w 761 odcinku "Na dobre i na złe" będzie się wiązał z poważną rewolucją w jej życiu. Przyjedzie do kraju tuż po tym jak jej ukochany Szczepan (Kamil Kula) się ożeni. Jak grom z jasnego nieba spadnie na Agatę w 761 odcinku "Na dobre i na złe" wieść o ślubie Szczepana. Wprosi się do domu Lipskiego, a drzwi otworzy jej jego żona Lina (Izabela Perez).

"Na dobre i na złe" odcinek 761 - środa, 18.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Agata Woźnicka znów w "Na dobre i na złe"! Ponad dwa lata trwała rozłąka lekarki z Leśną Górą, a w tym czasie Emilia Komarnicka urodziła synka i poświęciła sporo czasu na wychowanie dziecka. Aktorka postanowiła jednak wrócić do "Na dobre i na złe", a scenarzyści przygotowali jej bohaterce trudne przejścia.

W 761 odcinku "Na dobre i na złe" Agatę czeka awans, bo dyrektor Rafał Konica (Robert Koszucki) powierzy jej posadę ordynatora interny. Woźnicka pierwszy raz spotka jednego ze swoich podwładnych - brata bliźniaka Borysa Jakubka (Marcin Zacharzewski), Jakuba Grabskiego (Maciej Zacharzewski). Będzie w szoku, że są niemal identyczni.

Sprawdź też: Na dobre i na złe, odcinek 760: Wyznanie Michała wzruszy Hanię do łez! Nareszcie będą razem

Ale o większej niespodziance Agacie powie Julka Burska (Aleksandra Hamkało), która w 761 odcinku "Na dobre i na złe" pochwali się, że wzięła ślub z Arturem Bartem (Piotr Głowacki). I wspomni, że nie tylko ona. Agata nie zwróci jednak na to uwagi, bo zobaczy Szczepana.

Jak podaje "Świat Seriali" ich spotkanie w szpitalu będzie dość niezręczne, bo Szczepan przyjdzie na konsultację razem z żoną Liną. Nie przedstawi jednak jej Agacie, w ogóle słowem nie wspomni o ślubie.

Prawda wyjdzie na jaw nieco później kiedy w 761 odcinku "Na dobre i na złe" Agata bez uprzedzenia zjawi się w domu Szczepana. Drzwi otworzy jej właśnie Lina. Woźnicka zrobi dobrą minę do złej gry, wypomni z wyrzutem ukochanemu, że mógł jej przedstawić żonę.

Na tym nie koniec - Agata zamieszka razem ze Szczepanem i Liną, bo jej mieszkanie będzie jeszcze zajęte przez lokatorów. Lipski zgodzi się, żeby spała na kanapie w salonie. - Najważniejsze, że masz dla kogo żyć. Zawsze tego chciałeś. Gratuluję szczęściarzu - powie przez łzy Agata w 761 odcinku "Na dobre i na złe".

Nie przegap: Na dobre i na złe, odcinek 761: Agata zajmie miejsce Wiktorii. Zniknęła na dwa lata! Co się z nią działo?

Najnowsze