Na dobre i na złe, odcinek 760: Ślub Szczepana zniszczy mu życie! Agata wróci, ale nie powstrzyma ukochanego - ZDJĘCIA

2019-12-07 7:25 Ag
Na dobre i na złe, odcinek 760: Ślub Szczepana. Agata wróci, ale nie powstrzyma ukochanego!
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 760: Ślub Szczepana. Agata wróci, ale nie powstrzyma ukochanego!

W 760 odcinku "Na dobre i na złe" Szczepan (Kamil Kula) weźmie ślub z Liną (Izabela Perez), a jego życie wywróci się do góry nogami. Nie tylko dlatego, że pielęgniarz z Leśnej Góry ślubem z nielegalną imigrantką z Libanu sprowadzi na siebie kłopoty. Do Polski po ponad dwuletniej nieobecności w 760 odcinku "Na dobre i na złe" wróci Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka-Klynstra). Była dziewczyna Szczepana będzie chciała go odzyskać. Co wydarzy się dalej?

"Na dobre i na złe" odcinek 760 - środa, 11.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 760 odcinku "Na dobre i na złe" Szczepan i Lina wezmą ślub, ale "najpiękniejszy dzień ich życia" okaże się największym koszmarem. Wspierani przez przyjaciół ze szpitala, swoich świadków Hanię (Marta Żmuda Trzebiatowska) i radiologa Pawła (Marcin Sianko), pobiorą się w urzędzie, choć urzędnik, który poprowadzi ceremonię, od początku będzie miał wątpliwości.

- Pan na pewno wie, co robi? W papierach może wszystko się zgadza, ale urząd emigracyjny tak łatwo nie odpuści…
- To jakaś… groźba?

- Wręcz przeciwnie. Życzę wam jak najlepiej. Ale proszę mieć się na baczności… Jak ci od emigracji coś zwietrzą, może pan stanąć przed sądem. A ją od razu deportują…

Tuż po ślubie w 760 odcinku "Na dobre i na złe" Szczepan zabierze żonę do klinki badanie u laryngologa. Licząc na to, że Lina w Polsce nie tylko wygra z rakiem, ale dzięki kolejnym zabiegom odzyska także słuch. Nowożeńcy wpadną jednak w kolejne kłopoty.

Nie przegap: Na dobre i na złe, odcinek 761: Agata wróci do Szczepana! Dowie się o jego ślubie z Liną

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fnadobre%2Fvideos%2F1297925507047249%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>

Gdy Lina wyjdzie na ulicę, jej egzotyczny strój od razu przyciągnie uwagę kilku „cwaniaczków”. A Lipski, stając w obronie żony, wda się w końcu w bójkę, po której oboje trafią na nowo do szpitala, bo Lina zostanie przypadkiem uderzona w głowę. - Jakieś fatum nas dziś prześladuje…

Tymczasem w Leśnej Górze zjawią się przedstawiciele urzędu imigracyjnego i zaczną drobiazgowe śledztwo.

Gdy Lina i Szczepan w 760 odcinku "Na dobre i na złe" wrócą do domu, czeka ich przykra niespodzianka. Będą musieli uważać na każde słowo i każdy gest, bo urzędnicy zrobią wszystko, by przyłapać ich na kłamstwie. - Niezapowiedziana wizyta? Na szczęście mamy ciastka i kawę!
- Musimy sprawdzić, jak się tu państwu mieszka…

Sprawdź też: Na dobre i na złe, odcinek 760: Wyznanie Michała wzruszy Hanię do łez! Nareszcie będą razem

Ale największy prezent dla Szczepana w 760 odcinku "Na dobre i na złe" przygotuje jego była dziewczyna. Agata Woźnicka niespodziewanie wróci do Polski. Dyrektor Konica zaproponuje jej, by objęła stanowisko ordynatora interny.

A lekarka postanowi wrócić nie tylko do szpitala, ale też do przyjaciół sprzed lat… I do mężczyzny, którego wciąż kocha. Co wydarzy się, gdy Agata dowie się o ślubie Szczepana? To się okaże niebawem w "Na dobre i na złe". 

Najnowsze