Na dobre i na złe, odcinek 760: Namiętna schadzka Hani i Michała w składziku - WIDEO

2019-12-09 11:54 sz
Na dobre i na złe, odcinek 760: Namiętna schadzka Hani i Michała w składziku - WIDEO
Autor: nadobre.tvp.pl Na dobre i na złe, odcinek 760: Namiętna schadzka Hani i Michała w składziku - WIDEO

W 760 odcinku "na dobre i na złe" Michał (Mateusz Janicki) i Hania (Marta Żmuda-Trzebiatowska) dadzą porwać się wybuchowi namiętności w szpitalnym składziku! Między lekarzami z "Na dobre i na złe" zaiskrzy. Wilczewski zdobędzie się na wyznanie, które urzeknie piękną przyjaciółkę. Czy przestanie wzbraniać się przed gorącym uczuciem? Sprawdź, co wydarzy się w 760 odcinku "Na dobre i na złe"!

"Na dobre i na złe" odcinek 760 - środa, 11.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 760 odcinku "Na dobre i na złe" Hania i Michał przestaną ukrywać swoje uczucia. W poprzednich tygodniach to Michał wykonał pierwszy krok i próbował pocałować przyjaciółkę. Ona jednak zgrabnie wymigała się od czułości, chociaż również czuje do niego coś więcej. Następnym razem to Sikorka rzuciła się na niego z pocałunkami...

Tym razem nie będzie odwrotu. W 760 odcinku "Na dobre i na złe" na dyżurze Hani do szpitala zostanie przywieziona kilkuletnia dziewczynka z urazem nogi, która będzie wymagała natychmiastowej operacji. Sikorka wybierze Michała do asysty. Przed zabiegiem zostanie zebrane konsylium, podczas którego przyjaciele ostro pokłócą się o to, czy amputować dziecku nogę. Hania w "Na dobre i na złe" będzie temu przeciwna.

CZYTAJ TEŻ >>> Na dobre i na złe, odcinek 760: Ślub Szczepana zniszczy mu życie! Agata wróci, ale nie powstrzyma ukochanego - ZDJĘCIA

Całe szczęście w 760 odcinku "Na dobre i na złe" operacja się powiedziecie, choć nie obędzie się bez wielkich emocji. Hania po raz kolejny udowodni Michałowi, że warto walczyć do samego końca. Sikorka będzie bardzo poruszona historią dziewczynki, więc zaszyje się w składziku.
- Tu się ukrywasz? - Wilczewski znajdzie przyjaciółkę.
- Jeśli chodzi o ten poranek...
- Daj spokój, mieliśmy ciężki dzień, ale uratowaliśmy nogę tej małej. Wszystko będzie dobrze, silna dziewczynka - pocieszy ją. Po chwili doda: - Wolę tysiąc takich dni z tobą, niż jeden bez ciebie. Dzięki tobie staję się lepszym lekarzem i lepszym człowiekiem. Nie uciekaj mi więcej.

Po romantycznym wyznaniu Michał i Hania w 760 odcinku "Na dobre i na złe" padną sobie w ramiona. Czy to będzie miłość do końca życia? Przekonamy się niedługo.

Najnowsze