Na dobre i na złe, odcinek 759: Marcin trafi do więzienia za zabójstwo. Ojciec Dominiki go pogrąży?

2019-12-04 11:18 Ag
Na dobre i na złe, odcinek 759: Marcin trafi do więzienia za zabójstwo. Ojciec Dominiki go pogrąży?
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 759: Marcin trafi do więzienia za zabójstwo. Ojciec Dominiki go pogrąży?

W 759 odcinku "Na dobre i na złe" Marcin (Filip Bobek) wpakuje się w kłopoty. Przed szpitalem w Leśnej Górze zatrzyma go prokurator Marek Kąkol (Marcin Stec), prowadzący śledztwo w sprawie morderstwa, które będzie podejrzanie przypominać sprawę Zubrzyckiego (Filip Wałcerz). Marcina od razu sparaliżuje strach, że jest o coś oskarżony. Sprawa będzie poważna, bo w 759 odcinku "Na dobre i na złe" nawet ojciec Dominiki (Paulina Gałązka), prokurator Mirosław Grec (Jacek Mikołajczak), usłyszy, że lekarz mafii nadal działa.

"Na dobre i na złe" odcinek 759 - środa, 4.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Ponad rok temu w "Na dobre i na złe" Marcin Molenda wpakował się w poważne tarapaty! Za duże pieniądze, milion złotych, zgodził się uśmiercić gangstera Tomasza Zubrzyckiego. Sfingował jego śmierć, ale wszystko się wydało. Zubrzycki później zniknął, a Molenda stracił na pół roku prawo do wykonywania zawodu.

Nie przegap: Tomasz Ciachorowski odszedł z M jak miłość, ale wróci do serialu! Zagra nowego lekarza w Na dobre i na złe

W 759 odcinku "Na dobre i na złe" sprawa Zubrzyckiego wróci i znów postawi przyszłość Marcina pod znakiem zapytania. Lekarzowi będzie groziło nawet więzienie! Skontaktuje się z nim prokurator Kąkol (Marcin Stec), prowadzący śledztwo w sprawie morderstwa, które będzie podejrzanie przypominać śmierć Zubrzyckiego. - Jestem o coś oskarżony? To zatrzymanie?
- Nie… Chcę z panem porozmawiać w charakterze świadka.
- W takim razie mogę odmówić... -
Odradzam. Podejrzani świadkowie szybko zmieniają się w oskarżonych...

Kilka godzin później w 759 odcinku "Na dobre i na złe" Kąkol zdradzi zaskoczonemu prokuratorowi Grecowi, że podejrzewa Marcina o zabójstwo. - Molenda to drobny oszust! - zacznie go bronić ojciec Dominiki, który ma wobec Marcina dług wdzięczności za uratowanie córki. - Jest pan pewien? Bo według naszych informacji lekarz mafii nadal działa...

Tymczasem Dominika po operacji wycięcia złośliwego potworniaka mózgu, złośliwego nowotworu, który zaczął się od zmian w jajniku, odzyska w końcu przytomność. Kochanka Marcina w 759 odcinku "Na dobre i na złe" będzie na granicy szaleństwa.

Na nowo zacznie bać się wszystkich wokół, na czele ze swoim ojcem. Wszystkich, poza Molendą. Przerażona, zdezorientowana, dziewczyna uparcie będzie wołać ukochanego.

Sprawdź też: Na dobre i na złe, odcinek 759: Matylda chora na anoreksję! Falkowicz zauważy niepokojące objawy

Co będzie dalej z Marcinem? W 761 odcinku "Na dobre i na złe" Grec zabroni mu widywać się z Dominiką i uprzedzi, że może trafić do więzienia za morderstwo. Pod wpływem przecieku od ojca Dominiki lekarz rozpocznie prywatne śledztwo. Czy dowie się kto chce go wrobić w zabójstwo?

Najnowsze