Na dobre i na złe, odcinek 757: Barbara skrzywdzi pacjenta? Michał odkryje szokującą prawdę o matce

2019-11-02 9:23 sz
Na dobre i na złe, odc. 751. Barbara (Agnieszka Pilaszewska)
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odc. 751. Barbara (Agnieszka Pilaszewska)

Barbara (Agnieszka Pilaszewska) z "Na dobre i na złe" doprowadzi do tragedii? W 757 odcinku "Na dobre i na złe" Borys (Marcin Zacharzewski) zwróci uwagę, że WIlczewska nie nadaje się już na chirurga. Michał (Mateusz Janicki) postanowi to sprawdzić. Odkryje szokującą prawdę o matce... Sprawdź, co dokładnie wydarzy się w 757 odcinku "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" odcinek 757 - środa, 20.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Barbara z serialu "Na dobre i na złe" po poważnej operacji mózgu szybko wróciła do zdrowia i na salę operacyjną. Miała nowotwór mózgu, który miał być śmiertelny, jednak Bart (Piotr Głowacki) uratował jej życie. Lekarka przez długi czas była w śpiączce, więc kiedy Konica (Robert Koszucki) przyjmował kobietę z powrotem do pracy, to chciał, żeby Wilczewska dała sobie czas i nie operowała w tym czasie pacjentów. Uparta lekarka z "Na dobre i na złe" oczywiście nie posłuchała dyrektora. 

Przeczytaj też >>> Na dobre i na złe, odcinek 758: Szczepan weźmie ślub! Hania wpadnie w szał

Na dobre i na złe odc. 753. Barbara (Agnieszka Pilaszewska), Jakub Grabski (Maciej Zacharzewski)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 753. Barbara (Agnieszka Pilaszewska), Jakub Grabski (Maciej Zacharzewski)

W 757 odcinku "Na dobre i na złe" Borys zacznie się pieklić, że Barbara nie nadaje się już na chirurga! Zasugeruje, że powinna przejść na emeryturę, ponieważ jest powolna i nie radzi sobie na sali operacyjnej. Jego narzekania dotrą do Wilczewskiego, który postanowi sprawdzić, czy jego mama faktycznie powinna dać sobie spokój z operowaniem - dla dobra pacjentów. 

Zobacz też >>> Na dobre i na złe. Falkowicz będzie miał córkę? Pierwsze chwile Andrzeja z dzieckiem

W 757 odcinku "Na dobre i na złe" Michał zamieni się z kolegą i to on będzie towarzyszył Barbarze podczas kolejnego zabiegu. Na własne oczy przekona się, że Borys mówił prawdę! Wilczewska nie będzie tak zwinna i szybka, jak do tej pory. Czy to czas na emeryturę? Czy Barbara zrozumie, że powinna odejść, zanim dojdzie do tragedii?

Na dobre i na złe, odc. 754. Barbara (Agnieszka Pilaszewska)
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odc. 754. Barbara (Agnieszka Pilaszewska)
Najnowsze