Na dobre i na złe, odcinek 755: Jakub zgnębi Kazię, bo jest inwalidką! Paskudne praktyki Grabskiego

2019-11-06 21:05 Ag
Na dobre i na złe odc. 755. Kazia (Zuzanna Lit), Jakub Grabski (Maciej Zacharzewski), Tadeusz Borucki (Marcin Urbanke)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 755. Kazia (Zuzanna Lit), Jakub Grabski (Maciej Zacharzewski), Tadeusz Borucki (Marcin Urbanke)

Kazia (Zuzanna Lit) z "Na dobre i na złe" nadal będzie celem ataku w szpitalu w Leśnej Górze! W 755 odcinku "Na dobre i na złe" niepełnosprawna stażystka nie da się zastraszyć nawet kiedy Jakub Grabski (Maciej Zacharzewski) zacznie jeszcze bardziej ją gnębić! Lekarz będzie okazywał Kazi niechęć tylko dlatego, że jest inwalidką, że porusza się na wózku inwalidzkim. W 755 odcinku "Na dobre i na złe" w obronie Kazi stanie jej były chłopak Tadeusz (Marcin Urbanke), ale i jemu się dostanie!

"Na dobre i na złe" odcinek 755 - środa, 6.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 755 odcinku "Na dobre i na złe" niepełnosprawna Kazia znów będzie walczyła o swoją godność i pozycję w szpitalu w Leśnej Górze! Bo Jakub Grabski w paskudny sposób będzie próbował udowodnić, że inwalidka nie nadaje się na lekarza, że może stwarzać zagrożenie dla pacjentów. Zleci jej kolejne zadanie, licząc, że Kazia sobie nie poradzi. - Proszę zrobić wywiad. Osłuchać pacjenta, zajrzeć w gardło, sprawdzić tętno, zbadać brzuch...

- Zrobić pełne badanie fizykalne?
- Tak, pełne i proszę to zrobić jak inni stażyści...
- Jak sprawni stażyści?
- Ja tego nie powiedziałem, ale żeby była jasność, ze względu na wózek u mnie taryfy ulgowej nie będzie!
- Świetnie...

Kazię czekają trudne chwile także po kolejnych spotkaniach z Tadkiem. W 755 odcinku "Na dobre i na złe" stażystka będzie za to kłębkiem nerwów, bo zorientuje się, że jej były chłopak próbuje mieszać się w jej sprawy. - Przez ciebie wszyscy na mnie patrzą z politowaniem! Zamieniasz moje życie w koszmar!
- Zamieniłbym się z tobą miejscami... Gdybym mógł cofnąć czas…
- Nie chrzań! Nie dość, że przez ciebie nie chodzę, to zaraz mnie ze stażu wywalą. Aż w finale - pod koniec wspólnego dyżuru – młoda lekarka wybuchnie.

Nie przegap: Na dobre i na złe, odcinek 755: Matka Hani salową w Leśnej Górze! Chciała zniszczyć córkę, a teraz posunie się jeszcze dalej

Konflikt Kazi z Grabskim w 755 odcinku "Na dobre i na złe" to jednak nie wszystko, bo także brat bliźniak Jakuba, Borys Jakubem (Marcin Zacharzewski) zacznie traktować stażystkę w wyjątkowo podły sposób. Aż wreszcie Kazia nie wytrzyma. I przy kolejnej okazji wyładuje całą swoją złość na Tadku, przez którego jest inwalidką! - Byłoby lepiej, gdybyś mnie wtedy po prostu zabił!

- To był wypadek... Wypadek! Ile razy mam ci to powtarzać?!
- Siedzę na wózku. Rozpadłam się... Jak tylko próbuję siebie posklejać… rozpadam się jeszcze bardziej. Zabrałeś mi samą siebie! Zabrałeś mi moje marzenia! Jak?! To ja miałam być neurochirurgiem!

Jeszcze tego samego dnia w 755 odcinku "Na dobre i na złe" okaże się, że sprawa wypadku Kazi będzie miała swój finał w sądzie! Tadek dostanie wezwanie na rozprawę w charakterze oskarżonego.

Sprawdź też: Na dobre i na złe, odcinek 756: Hania będzie w ciąży z Michałem?

Najnowsze