Na dobre i na złe, odcinek 751: Wiktoria straci syna! Jędrek wybaczy matce, że go porzuciła - ZWIASTUN

2019-10-09 12:47 Ag
Na dobre i na złe odcinek 751. Jędrek (Iwo Wiciński), Anna Wilson (Martyna Kowalik)
Autor: vod.tvp.pl Na dobre i na złe odcinek 751. Jędrek (Iwo Wiciński), Anna Wilson (Martyna Kowalik)

Bolesna strata w "Na dobre i na złe" i rozstanie, którego nie da się już uniknąć. W 751 odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) zda sobie sprawę, że nie wygra walki o Jędrka (Iwo Wiciński), że 15-latek, którego chciała adoptować wybierze swoją prawdziwą matkę. Wypadek Anny Wilson (Martyna Kowalik) w 751 odcinku "Na dobre i na złe" będzie przełomem w relacjach Jędrka z mamą. W obliczu tak wielkiej tragedii Jędrek zdobędzie się na wybaczenie.

"Na dobre i na złe" odcinek 751 - środa, 9.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Kogo w "Na dobre i na złe" wybierze Jędrek? Biologiczną matkę Annę Wilson, czy Wiki, która chciała go adoptować, stworzyć mu kochającą rodzinę i pokochała jak własne dziecko? Jeszcze do niedawna Jędrek nie musiał decydować. Z chwilą kiedy do jego życia wkroczyła Anna Wilson wszystko się zmieniło.

Wiki poznała straszną historię matki Jędrka, która urodziła go kiedy miała zaledwie 16 lat. Dowiedziała się dlaczego oddała chorego 5-latka do rodziny zastępczej, a później skazała na tułaczkę po domach dziecka (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ >>>)

Sprawdź też: Na dobre i na złe, odcinek 753: Koniec Jędrka. Wyjedzie z matką Anną i siostrą Adą do Londynu

Tragiczny wypadek w 751 odcinku "Na dobre i na złe", który rozegra się na oczach Jędrka zupełnie zmieni jego uczucia do Anny Wilson. Strach, że na zawsze ją straci sprawi, że chłopiec po raz pierwszy powie do niej mamo. Już po przewiezieniu rannej Anny do szpitala Jędrek razem z siostrą Adą (Maria Włodkowska) będzie drżał z niepokoju, że śmierć ich rozdzieli zanim zdążyli się poznać.

Nie przegap: Katarzyna Dąbrowska odchodzi z Na dobre i na złe. Dlaczego? Oficjalny komentarz aktorki na Facebooku

Dla Wiki, w której rękach w 751 odcinku "Na dobre i na złe" będzie spoczywało życie Anny, to także będą trudne chwile. Blanka (Pola Gonciarz) zauważy cierpienie w oczach matki, która powoli traci drugie dziecko. - Jak się czujesz z tym wszystkim?

- Wyglądają na szczęśliwych...
- A nie jest ci przykro?
- Czuję się dziwnie, ciebie wychowywali moi rodzice. A potem z trudem, ale udało nam się wyprostować jakoś te relacje... Bo dałaś mi szansę. On też chyba dał jej szansę. I myślę, że to jest bardzo dobre...
- On sam wybierze... Ja wybrałam i jestem bardzo, bardzo szczęśliwa - wyzna Blanka.
- Bardzo cię kocham, wiesz... - zapewni córkę doktor Consalida.

Siedząc przy łóżku Anny w 751 odcinku "Na dobre i na złe" Jędrek wreszcie dowie się jak wiele znaczy dla swojej mamy. Z jej ust padną wzruszające słowa kiedy zacznie wspominać chwile, które spędzili razem zanim go oddała.

- Nigdy nie zapomnę jak zaraz po urodzeniu trzymałam cię na rękach. To był cud. Ty tak krzyczałeś... A potem twój pierwszy uśmiech. A wiesz, że jak Ada była mała to sobie wyobrażała, że ma braciszka, taką miała fantazję. I to właśnie starszego, a przecież nic o tobie nie wiedziała...
- Dziwne...

- Najtrudniej było w Wigilię, kiedy patrzyłam na ten pusty talerz, który stawia się dla zbłąkanego gościa. Tak marzyłam, żebyś to ty przy nim usiadł...Boże, gdybym tylko wiedziała, że trafiłeś do domu dziecka to... - Anna już nie będzie powstrzymywała łez.

Jędrek w 751 odcinku "Na dobre i na złe" kątem oka zauważy Wiki, która usłyszy fragment ich rozmowy. I ogromny ból w jej oczach.

Najnowsze