Na dobre i na złe, odcinek 751: Wypadek matki Jędrka. Przed śmiercią Anny wszystko jej wybaczy?

2019-10-03 14:15 sz
Na dobre i na złe, odc. 751. Jędrek (Iwo WIciński), Anna Wilson (Martyna Kowalik)
Autor: TVP VOD Na dobre i na złe, odc. 751. Jędrek (Iwo WIciński), Anna Wilson (Martyna Kowalik)

Jędrek (Iwo Wiciński) w 751 odcinku "Na dobre i na złe" wybaczy Annie (Martyna Kowalik) w obliczu śmierci? Do tej pory nastolatek nie zamierzał zaakceptować biologicznej matki, która oddała go do adopcji. Przez nią bohater "Na dobre i na złe" całe dzieciństwo spędził w domu dziecka! Wszystko zmieni się, gdy w 751 odcinku Anna zostanie potrącona przez samochód. a jej serce się zatrzyma... Czy Jędrek jej wybaczy? Sprawdź, co wydarzy się w 751 odcinku "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" odcinek 751 - środa, 9.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Anna w 751 odcinku "Na dobre i na złe" będzie zdeterminowana znaleźć urzędnika, który wiele lat temu ją oszukał. Niejaki Liberski (Stefan Knothe) obiecał, że Jędrek trafił do dobrej rodziny i jest bardzo szczęśliwy. Wilson uda się odnaleźć staruszka, a Jędrek podąży za nią. Niestety w 751 odcinku bohaterowie "Na dobre i na złe" odkryją, że mężczyzna ma zaawansowaną demencję i ledwo pamięta własne imię. 

Przeczytaj też >>> Na dobre i na złe, odcinek 751: Wypadek matki Jędrka. Anna Wilson zginie na jego oczach?

Na dobre i na złe, odc. 751. Marcin (Filip Bobek), Jędrek (Iwo WIciński), Anna Wilson (Martyna Kowalik)
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odc. 751. Marcin (Filip Bobek), Jędrek (Iwo WIciński), Anna Wilson (Martyna Kowalik)

Annie w 751 odcinku "Na dobre i na złe" uda się namówić Jędrka, żeby jeszcze raz ją wysłuchał. Pójdą do pobliskiej kawiarni.
- Popełniłam błąd, przepraszam... Ze wszystkim, co mówisz, masz rację! Nawet nie wiesz, jak bardzo żałuję tego, co zrobiłam... Byłam taka młoda i taka głupia...
Uparty nastolatek będzie tak samo okrutny, jak poprzednio. Wyprze się matki. Tym razem stwierdzi, że nie porzuciła go jak psa, tylko zrobiła coś o wiele gorszego - bo dobrzy ludzie nawet psów nie wyrzucają z domu! Niestety ich rozmowę przerwie... właśnie Liberski. Jędrek w 751 odcinku zauważy, że zdezorientowany staruszek wyszedł w samej piżamie na ulicę, gdzie jeżdżą rozpędzone samochody. Wybiegnie, a za nim podąży Anna. Wilson w "Na dobre i na złe" zepchnie seniora w ostatnim momencie, ale sama zostanie potrącona z wielką siłą!

Przeczytaj też >>> Na dobre i na złe, odcinek 760: Agaty odzyska Szczepana? Wróci tylko dla niego? - WIDEO

- Co ci jest?! Nie rób tego... Słyszysz?! Mamo! - Jędrek w 751 odcinku "Na dobre i na złe" zrzuci maskę. Wizja stracenia matki poruszy go.
- Synku, wybacz mi... - wydusi z siebie Anna zanim straci przytomność. Po przyjeździe pogotowia okaże się, że jej serce przestało bić! Czy przeżyje? Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) weźmie ją na stół operacyjny...