Na dobre i na złe, odcinek 751: Bezduszne słowa Jędrka do Wiki. Wypomni jej, że zostawiła Blankę

2019-10-03 13:15 Ag
Na dobre i na złe, odc. 751. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska)
Autor: vod.tvp.pl Na dobre i na złe, odc. 751. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska)

Czy Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) z "Na dobre i na złe" przekona Jędrka (Iwo Wiciński), by wybaczył swojej matce, by pogodził się z Anną Wilson (Martyna Kowalik)? W 751 odcinku "Na dobre i na złe" Wiki odbędzie trudną rozmowę z 15-latkiem, którego chce adoptować. Ale zraniony Jędrek okaże się wyjątkowo nieczuły na prośby Wiktorii. W końcu wypomni jej, że jest taka sama jak Anna Wilson - też porzuciła swoje dziecko, zostawiła córkę Blankę (Pola Gonciarz).

"Na dobre i na złe" odcinek 751 - środa, 9.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 751 odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria będzie musiała zmierzyć się ze swoją bolesną przeszłością, a do tego przekonać Jędrka, że Anna Wilson to dobra osoba i można jej wierzyć gdy zapewnia, że porzuciła 5-letniego synka, bo nie miała wyjścia.

Poznała jej dramatyczną historię i zrozumiała motywy działania. W końcu miała zaledwie 16 lat kiedy urodziła Jędrka, a chłopiec był ciężko chory. Wiki też została matką jako nastolatka. Była w dużo lepszej sytuacji, lecz oddała Blankę na wychowanie swoim rodzicom. Przez lata udawała, że jest jej siostrą.

Nie przegap: Katarzyna Dąbrowska odchodzi z Na dobre i na złe. Dlaczego? Oficjalny komentarz aktorki na Facebooku

W 751 odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria będzie przekonywała Jędrka, żeby dał Annie Wilson jeszcze jedną szansę.
- Słuchaj, wydaje mi się, że ona mówi prawdę. Była strasznie młoda...Sama była prawie dzieckiem, myślę że była przerażona - urodziłeś się chory, zresztą sam z nią o tym porozmawiaj...
-
Nie! - krzyknie stanowczo nastolatek.

Doktor Consalida w 751 odcinku "Na dobre i na złe" postara się wyjaśnić chłopcu, że w jego przypadku spora wina spada na urzędnika z biura adopcyjnego, który okłamał młodą matkę. Nie powiedział jej, że rodzina zastępcza, która wzięła 5-letniego Jędrka od razu oddała go do domu dziecka, bo nie radziła sobie z chorobą. - Mówiłam ci, że ten urzędnik, że to przez niego twoja mama...

- Mama? Jaka mama do cholery?! Może ty ją rozumiesz? Sama przecież zostawiłaś dziecko... - z ust Jędrka padną przykre słowa, ale Wiki nie poczuje się urażona. Taka w końcu jest prawda.
- Jędrek...
- Przepraszam Cię... Ona przeżywa, tak? Ale to ona mnie zostawiła, a nie ten urzędnik! Ja miałem zwalone dzieciństwo! Zostawmy to!
- Porozmawiaj z nią, jesteście to sobie winni...
- Niczego nie jestem jej winien!
- Dobrze, to zrób to dla mnie!
- To chyba tylko tobie na tym zależy?
- Nieprawda...
- Prawda, mnie w ogóle, a jej tym bardziej! - rzuci Jędrek i wyjdzie z domu trzaskając drzwiami.

Sprawdź też: Na dobre i na złe, odcinek 753: Jędrek nie będzie synem Wiktorii. Zamieszka z Anną Wilson w Londynie

Najnowsze