Na dobre i na złe odc. 769 - opis, streszczenie: Marcin zostaje aresztowany za zabójstwo!

2020-02-26 19:36 opr. jkk
Na dobre i na złe, odc. 769: Marcin Molenda (Filip Bobek), Dominika (Paulina Gałązka)
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odc. 769: Marcin Molenda (Filip Bobek), Dominika (Paulina Gałązka)

Na dobre i na złe odcinek 769 "Z potrzeby serca " w środę, 26.02.2020 o godz. 20.55. Na dobre i na złe odcinek 769 - streszczenie. Konica otwiera oddział kardiologiczny, którego ordynatorem zostaje profesor Piotr Mazur. Jest on niechętny Begerowi, który też ubiegał się o to stanowisko. Gdy Maks orientuje się, że jego rywal prawdopodobnie jest pod wpływem alkoholu i wsiada za kierownicę, postanawia skorzystać z okazji. Jedzie za nim i doprowadza do stłuczki. Profesor trafia do szpitala. Dziennikarze, których Konica zaprosił na uroczyste otwarcie nowego oddziału, od razu zaczynają drążyć temat.

Tymczasem Beger przekazuje Mazurowi złe wieści - musi przejść operację, po której będzie musiał zakończyć karierę. W efekcie dyrektor Konica proponuje młodemu kardiochirurgowi etat i mówi o szansie awansu na stanowisko ordynatora.

Prokurator Grec namawia córkę, by wróciła do domu. Zaniepokojona Dominika prosi Marcina, by wyjechał na jakiś czas, dopóki nie wyjaśni się sprawa śmierci jego znajomej. Molenda nie ma zamiaru uciekać. Niebawem zostaje aresztowany. Jest podejrzany o zabójstwo Andrzeja Fałata i Izabeli Majewskiej.

Szczepan i Lina zbliżają się do siebie. Urzędnicy uznają jednak, że ich małżeństwo jest fikcyjne. Robert, który sam miał ożenić się z młodą Libanką, wyznaje Lipskiemu, że to on złożył donos. Teraz jednak wycofuje się ze swoich oskarżeń i składa zeznania, dzięki którym dziewczyna może zostać w Polsce. Szczepan, który teraz zna prawdę, przeprasza Agatę.

Najnowsze