Na dobre i na złe odc. 767 - opis, streszczenie: Hania i Michał przestają się ukrywać - WIDEO

2020-02-12 14:02 oprac. Ag
Na dobre i na złe odc. 767. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Michał Wilczewski (Mateusz Janicki)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 767. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Michał Wilczewski (Mateusz Janicki)

"Na dobre i na złe" odcinek 767 "Gdzie mieszka przeszłość " w środę, 12.02.2020 o godz. 20.55. "Na dobre i na złe" odcinek 767 streszczenie - Do szpitala trafia modelka Ada Wysocka, bliska znajoma doktora Wilczewskiego. Dziewczyna, która ma problemy po złamaniu nogi, zostaje pacjentką Hani. Lekarka próbuje ustalić, co łączy ją z Michałem. Dowiaduje się, że ukochany ma profil na portalu randkowym i Ada poznała go przez internet. Robi mu wyrzuty.

Wilczewski tłumaczy, że nie korzysta już ze swojego konta i próbuje załagodzić sytuację. Niebawem doktor Sikorka widzi go w towarzystwie kolejnej kobiety, z którą się kiedyś spotykał.

Matylda znów kłóci się z Falkowiczem i ogłasza strajk głodowy. Twierdzi, że nie będzie jadła, dopóki ojciec nie zacznie traktować jej poważnie. Michał uważa, że Andrzej jest zbyt surowy. Wspiera nastolatkę i chce przekonać Kasię, by w tym sporze stanęła po stronie córki.

Dominika namawia Marcina na romantyczny wyjazd do Paryża. Ich plany krzyżuje dramatyczny telefon od Rudej. Pielęgniarka, która pomogła Molendzie w sfingowaniu śmierci Zubrzyckiego, błaga go o pomoc. Twierdzi, że grozi jej niebezpieczeństwo i musi uciekać. Lekarz jedzie na spotkanie z przerażoną kobietą. Znajduje ją nieprzytomną i bliską śmierci.

Najnowsze